bugün

hoşgelmiş yeni bir yazar,girmiş olduğu görünen 52 başlık ve 1 entry ile beni şaşırtmıştır.
ilk entrysini gireli daha 1 saat bile olmamıştır...nasıl üçüncü nesil yazar olduğunu anlayamadığım sözlük kişisi...
ne diyelim...hoşgelmiş...
yazılarından bizi mahrum etmesin yazarı. yine yeniden hoşgelmiş yazarı.
(bkz: marsa a mors)
(bkz: amor amor)
yazmak yerine insanları oltasına düşürerek eğlenmeyi seçen sözlük kullanıcısı, yazar değil.
(bkz: gizemli yazar) kaçmaz benden ahahaha..
peynir e iflit olan yazar. gıcığınız varsa karşısına geçip şöyle yağlı bir ezine peyniri yiyin. *
kendisini benim entrylerimi eleştirmekle yükümlendiren yazar. * *
çok güzel balık tutan kişi.
(bkz: anti cadi) * *
(bkz: kıllanan adam)
(bkz: asdjklsjfdksj)*
en popüler değil ama, hem fonksiyonel açıdan hem de estetik açısından kesinlikle en iyi uludağ sözlük temalarından biri. ("neye göre kime göre?" dersen ağzına vururum senin) en süpersonik özelliği olarak, -daha önce hiçbir temada rastlamadığım- sol frame'de daha önce -yazar tarafından- görüntülenmiş bir başlığın görüntülenmemişlerden farklı olarak hafif koyu bir renge sahip olması... takip etme açısından... neye bakmışım, bakmamamışım diyebiliyorsun yani, son derece faideli... göz yormayan gri bir arka fon ve mor hakimiyetinde yazılar mevcut ayrıca. yine "hatun kaldır" butonu da temayı diğerlerinden ayrı kılan, tercih sebebi bir özellik. tek olumsuz yönü, logo yerindeki rastgele gülme efekti bence. ehehehe ya da swhswhswh falan yapılabilirmiş onun yerine. yaratıcısı deep'e elin dert görmesin diyorum, son olarak.
kullandığım tema. çok da güzel çok da iç açıcı.

ayrıca doğrusu için (bkz: aşdjklşfdksj)
en sade, en okunaklı tema.