bugün

Friends dizisinin, temizlik ve düzen hastası ilginç karakteri.
Friends dizisinin, temizlik ve düzen hastası ilginç karakteri.
s4e01 - The One With The Jellyfish'te chandler bing'in "dünyadaki son adam olsam" sorusunu "eeehhh" diye yanıtlayan;
s7e24 - The One With Monica and Chandler's Wedding, Part 2'da chandler bing'le evlenen friends kişisi.

bedensel gücü, inadı, sıkıcılığı ve "tutarlı"lığıyla tanınır.
tam evlenilecek kadın.

bir kere kadın aşçı.çok iyi yemek yapıyor

ikincisi sevdiği adamı tam sever,gözü başkasına asla kaymaz.

üçüncüsü yatakta iyiymiş dizinin bazı yerlerinde chandler reyiz belirtiyor

dördüncüsü temizlik hastası.

zaten böyle bir kadın da sadece dizi karakteri olur.
düzen takıntısı olan kadındır.
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=eouJJYOv1Ao
--spoiler--
sekiz yüz milyon kilometre ve sekizyüz milyon sene öteden gıcık olabileceğiniz friends karakteri. bunun üç yüz milyon kilometre ve üç yüz milyon sene öteden gıcık olabileceğiniz arkadaşının ismi rachel green.
bütün bunları pozitife çeviren karaktereyse phoebe buffay diyoruz.
20. yüzyılın en gıcık dizi karakteri. 20. yüzyıl dememin sebebi friends'in 21. yüzyıl bölümlerini henüz seyretmemiş olmamdan kaynaklanıyor.
21. yüzyılın da en gıcık dizi karakteri olduğunu friends'in 7. sezon bölümleriyle anladığım karakter. bunda kesinlikle courteney cox'ın da payı büyük.

o senaristler sinirden omurilik kaşındıran bu kadını neden yazmışlar kardeşim. bir dizi karakteri kendi düğün sahnesinde bile gıcık olabilir mi. bu kadar egoist, manipülatif, obsesif, bencil, haris ve itici bir karakter olabilir mi sayın seyirciler sizlere soruyorum. senaryoda bu kadar ağırlığı olan bir karakter bu kadar ağır itici betimlenebilir mi lan. kadını durduramamışlar resmen.. her bölüm daha da üstüne koyarak gıcık mı olur bir insan. stres atmaya çalışıyorum burda. hayır 7. sezon bitti bırakamam da bu saatten sonra. dizi üzerinden yakın tarih gözlemi yapmak için bekliyorum bak. chat sitesinde ingilizcesini geliştirmeye çalışan liseli masumiyetindeyim yani.**11 eylül saldırılarından sonra ikide bir gösterip durdukları ikiz kulelerin yerine ne yapmışlar onu da merak ediyorum. bu kadın çıkıyor, ne joey kalıyor, ne ross, ne rachel, ne phoebey, ne new york, ne ikiz kuleler. zaten chandler bununla birlikte olduktan sonra karakterini kaybetti. dizideki amacı monica'nın ego kuklasına dönüştü amk... ihatemonicageller.com diye site kurup tek üyesi olasım var bu saatte.
her izleyişimde bir kez daha aşık olduğum friends karakteri.
friends barcelona olsa monica xavi olurdu. joey e chandlar a kestiği muz ortalarla beni benden aldılar 10 yıl çektikleri dizi bana 2 hafta yetti o ayrı bir mesele.
sadece altı sezonunu izlemiş biri olarak kanımın ısınmadığı friends karakteri. sevemiyorum arkadaş.
edit: eksileyen arkadaşlar kusura bakmayın ama biriyle çıkarken richard da richard sayıklayan karıdan hayır gelmez.
Kadının kisiliginde kontrol manyagi bir yapi var o napsin hem chandler ozguven yoksunu ve baskin gorunmeyi sevmeyen bir karakter birbirlerine gayet iyi tamamlayan bir cift.insanlari kendi hayat kaliplariniza gore siniflandirirsaniz size anlamsiz gelirler oldukca normaldir.
oldukça asil ve güzel bir kadın tarzını ve hareketlerini çok severim mutlaka (bkz: friends)* dizisini izlemenizi öneririm.