bugün

çocuk bezi ve ıslak havlu markası
son reklamında bebekleri dans ettiren firmadır.
mo mo mo mo mo şeklindeki reklamlarıyla aile fertlerini ay çok şekilde haykırtan ve her ne kadar ortada o tarz bir şekerlikte söz konusu olsa sizi televizyondan soğutmaya aday bebek bezidir markasıdır.
molfix'in şarkıları kendine göre tasarlayıp bunlarla reklam çekmesinden nefret ediyorum.
son reklamında hadise'nin eurovision şarkısı olan düm tek tek ile yaratıcılık sınırlarını zorlasa da başaramamış çocuk bezi markası. o değil de izlerken aklımdan hayko cepkin'den bertaraf et şarkısını reklama uyarlasalar ne olur diye bi geçirdim. şöyle bir şey çıkardı herhalde;

Bertaraf et eski bezi.
prima'yı, huggies'ini.
belki yarın kurur amma,
yoktur molfix gibisi.
-vöööööö
serdar ortaç şarkılarının hitap ettiği kesim:

http://www.youtube.com/watch?v=VLPAT3DLtSI&feature=related
hadise'nin hadisesi de bu kadardır işte:

http://www.youtube.com/watch?v=MDFdxCEa-Wk&feature=related
bebek bezi markası.

--spoiler--
molfix molfix e ee
canım bezim ee ee
uyusam da oynasam da sızdırmıyo asla
--spoiler--
Saçma bir reklamı olan bebek bezi.
dünyanın en kötü bebek bezi markası.
https://youtu.be/vS0kZL1573Q

son reklamindaki sarkiyi sadece ben mi soyluyorum falandim. dun toplu tasimada bi amcamizin agzindan duyunca agizlara sakiz oldugunu tasdikledim.
Türk malıdır.primaya tercih edilmelidir. .
onun birde kız kardeşi var molped diye.
ninni temalı son reklamı çok dokunaklı olan çocuk bezi markası.
o nasıl tatlı ses o nasıl güzel sözler ağlamam geliyor her duyduğumda dilime de dolandı.

"Uyu bebeğim yarına güçlü uyan
Burada bir kalp var, bak ikimiz için atan
Korkma Meleğim bekliyoruz biz seni
Annen yanında duyuyor nefesini"

edit: yok yok ben duygusal bi topum.
Kalitesini falan bilmem ama Son reklamı gerçekten başarılı olmuş. Hele o ortamı az çok bilip yaşanmışlığı olanların gözlerini yaşartır.
Külot bezi için söylüyorum Eski kalitesi olmayan sızdırma yapan bir bez markası.
son reklamı adeta markadan soğuttu.
Serdar Ortaç, Rober Hatemo, Hadise ve Shakira'dan sonra merhum barış manço'nun gibi gibi eserini bildiğin çalmış resmen.
Reklamlarında söz beste hırsızlığı yapan firmadır.

Sırayla şöyle:
2004'teki reklamda serdar ortaç'ın beni unut parçası izinsiz kullanılmıştı.

2008 yılında da rober hatemo'nun senden çok var paçasını izinsiz kullanmıştı.

2010'da Hadise'nin eurovision'da yüzünü güldüren düm tek tek ve 15. Yıl şerefine shakira'nın efsanevi waka waka parçaları molfix tarafından izinsiz kullanılmıştı. Şimdi de merhum barış ağabeyimizin gibi gibi parçasını izinsiz kullanmışlar.

Kim bilir ileride hangi sanatçının parçasını izinsiz kullanacaklar orası belirsiz
Arkadaşlar bugün internetten spresifik olarak tiktoktan gördüğüm bir videoya göre bu bebek bezlerinin içindeki bantlarında açılması gerekiyormuş niye hiç uyarmadınız. Molfix için içerik çeken kadından öğrendim bunu. Hayır biz arkadaş değil miyiz yani? * Neyse sağol molfix sayende bir yeni bilgi öğrenmiş olduk. 2.ci çocukta öğrendik ama olsun hiç yoktan iyidir.
Çünkü biz Jenny villy alıyoruz kardeş kusura bakma seni bilgilendirmediğimiz için çok üzüldüm şu an.
dizi, sinema ve belgesel platformu...
güncel Önemli Başlıklar