(bkz: ogyoutube)

(bkz: para)
Sene oldu 2019 hala çözemediler şu işi. Evet.
mp3e çevir müzik çalar da dinle onu da ben mi söylüyüm. Yok spotifymiş yok yotube arka planda çalmıyormuş ne gevşeklik bu.
Bir reklamcı abiye sordum youtube un reklam izlettirme ile video sahibine kazandirisi az hatta nerdeyse hiç olur tıklamadan kazanmaz, çoğu insan da reklamı atla kullanıyor bu diktatörlük değil midir?

Ben zaten netten harcıyorum, youtuber kazanıyor vevo offical her ne boksa bilinç altına oynuyor, şarjım bitiyor bir zahmet bıraksın da arka planda dinleyim derdin ne benim ekranımla şarj bitince dinletebilecek misin?
sony Xperia z serisi telefonlarda çok kolay olan işlem. diğerlerini kullanmadığım için bilmiyorum gerçi ama vardır onlarda da muhtemelen. en azından ilk çıkan z serisi telefonlarda var.
(bkz: sony seçin öne geçin)
firefox mozilla tarayıcı yükleyin telefonunuza. youtube'a onunla girerseniz arkaplanda da çalacaktır.
çok saygıdeğer youtube amcanın biz müşterilerinin basit bir isteğini -doğal olarak- çıkarlarına ters düştüğü için kabul etmemesi olayıdır. pc başındayken ise yan sekmedeyken ya da yeni pencere açtığınızda paşa paşa arka planda çalmak zorundadır. zira eğer çalmazsa bu da müşterilerin taraf değiştirmesine varacak kadar sabrını zorlar. işte müşteriyi kendinde tutmak ile ondan para kazanmak arasındaki düz tarlada nerede durması gerektiğini bilmektir bu.
Arka planda çalarken reklam gösteremeyeceği ve bu yüzden de para kazanamayacağı için desteklenmemektedir. Ücretli versiyonda böyle bir kaygıları olmadığı için offline dahi izlemeniz mümkündür.
Desteklediğim istektir.
Android android duy sesimizi!
Ey youtube sabrımızı taşırma!
yok artık aq.
sen istiyorsun ki hem pastam olsun hem karnım doysun.
bedel ödeyin aq.
Abi indir şarkıyı ne uğraşıyon be güzel abim.
iphonelarda oluyor.
asus zenfone 2'de çalıyor ama youtube'da dolaşırken *
sike sike izleyeceksin diyor youtube.
Android programlama ile uğraşırken yapmıştım bunu. Şimdi nerede apk dosyası allah bilir ama en yakın vakitte tekrar yapar salarım aranıza.
Bir istek.

Bilerek yaptıklarını düşünürsek daha çıkmaz.
Akıllı telefonlarda bunca kullanışlı program, uygulama olup birçok konuda bilgisayarı sollayacak konuma geldiyse youtube da arka planda çalabilmelidir. Yetkililer bir an evvel el atmalıdır.