1. 1.
  tarihinde ilk kez avrupa kupalarında mücadele eden , 2004 yılında çek 1. ligine yükselmiş , galatasaray'ın şampiyonlar ligi 3. öneleme turundaki rakibi çek futbol takımı.
  ... wolfshade
 2. 2.
  şampiyonlar ligi 2. öneleme turunda norveç ekibi valerangayı eleyen ve bu yüzden hafife alınmaması gereken galatasarayın rakibi.
  ... mmtyvs
 3. 3.
  galatasaray'ın rahatlıkla elemesini dilediğimiz takım. çek takımı. tromso faciasına dönmemesi temennisiyle.
  ... alcoholica
 4. 4.
  galatasaray ın rahatlıkla eleyeceği çek temsilcisi.2004 te birinci lige yükselip buralara gelip valeranga yı elemeleri büyük başarıdır.
  ... uieat
 5. 5.
  galatasarayın şampiyonlar ligi 3. öneleme ilk maçını 8-9 rövanşını da 22-23 ağustosta oynayacağı çek ekibi.
  ... küçükadanalı
 6. 6.
  arda turanı yakından tanımış olan takımdır.
  1 ... arude50
 7. 7.
  gecen sene cek liginde ikinci olduktan sonra artık futbolda cek ekolu diye birsey kalmadıgını gösteren takım
  -1 ... metin oktay
 8. 8.
  2-2 giden maçta güçlü rakibi marsilya'ya önce 82 sonrasında 90.dakikada attığı gollerle 4-2 yi yakalayıp gruplara kalma hakkını kazanan ve tarih yazan takım.
  2 ... krmyrdsn
 9. 9.
  takımlarında yıldız olmamasına rağmen takır takır futbol oynayan,ki bunu da güçlü marsilya'yı eleyerek gösteren çek cumhuriyeti futbol ekibi.ancak Galatasaray'ımızın elemesiyle de anlaşıldığı gibi Cimbom kalibresinde değildir,olamaz da zaten...
  1 ... faati
 10. 10.
  uefa kupası'nın favorilerinden biri olan marsilya'yı 2-1 geriden gelip son yarım saatte attığı üç golle eleyen son golü uzatmalarda atan ve kocaman bir tarih yazan takım.
  1 ... skydancer