bugün

çok ayıp etmiştir.

bıraksalar ışınlanırdık.
Milli iradedir.
belediyede çalışanlarını,dolmuşçuları,taksicileri zorla mitinge götüren iradedir.şaşırtmamaktadır.
milletin parasını yandaşa dünde bugünde göstere göstere peşkeş çekmekten çekinmeyen iradedir. bu sarıklılar memleketi satar gençler. bunlar din iman derler ama şahsi çıkarları için satmayacakları vatan toprağı, kullanmayacakları kul hakkı yoktur. madem kul hakkından bahsediyorlar nerde kaldı diğer %50'nin tüğü bitmemiş yetiminin hakkı. nerde olacak yandaşlara peşkeş çekilmekte. dün gizli gizli bugün göstere göster yüzlerce otobüsle.
istanbulun felç olmasını önleyen iradedir. kendi imkanlarınızla gelin deseydi ebenizinkini tersten görürdünüz.
%50 nin kalabalıkta olduğu gösterilmeye çalışılmıştır.
eli sopalı chp lilerin zoruna giden iradedir.
kimse yanmıyor, yakılmıyor, gezi alanında barikatlar kurmuyor ya. zoruna gitti herhal.
gezi deki teröristlere kim sponsor oldu? cevabını hepimiz biliyoruz.
normalde ben de eleştiririm böyle şeyleri. ancak;

daha 3-4 gün önce, biz gezi parkında yakılan otobüs ve arabaları eleştirdiğimizde "benim vergimle alınıyo onlar, ister yakarım ister deviririm" diyebilen orrrrrroooossssspu çocukları çıktı bu mekandan. bu içerikli en az 20 entry gördüm bu hafta yazılmış. şimdi aynı tipler bu mitingin otobüsünü eleştiriyor

madem yaktığın otobüs senin paranla alınabiliyor, bu otobüsleri de ben finanse ettim koçum. hem yakmadık da, bi gezip geldik. sağlam yani şu an da.
kiralanması sorun değildir ama akla gelen 3 soru var;

1. bu kiralama yapılan otobüslerin o gün normsal seferi varmıydı ?

varsa mağdur olan istanbullunun suçu ne.

2. bu miting nedeniyle iett ulaşım araçlarına ekstra sefer koydu mu, koyduysa bu bir partiye yönelik destek değil mi.

3. özel halk otobüsü kiralandı mı, kiralandıysa o otobüsler kendi seferini aksattı mı, ayrıca günlerdir bu otobüslerde bu mitinge yönelik afişlerin olması doğru mu ?

yani özetle kul hakkı var mı, özellikle lys'ye girecek çocuklara yönelik ?

bugün lys için ekstra seferler konması gerekirken...
aynısını chp den beklediğimiz hareket. bakalım her isteyene kiraya veriyorlar mı otobüslerı. zaten istanbulda otobüs o kadar bol ki adam başı iki otobüs düşüyor.
(bkz: nuhun gemisi)
demokrasi gereğidir. yersen. yemezsen zaten teröristsin amk..
şeref yoksunu kişilerin yapacağı eylemdir. milletten vergi topla sonra o vergileri adam toplamak için harca, olacak iş değil.
yağmacılık alanına tehditle adam taşıyan irade değil..
kiralamak falan değildir. El koymaktır resmen! Ayrımcılığın daniskası. Vatandaşın parasıyla adam miting yapıp olayları provoke ediyor. Beşiktaş sahilindeki kaldırım taşlarını söken eylemcilere vatan haini deyip de kendi keyfine vatandaşın trilyonlarını harcayan hakkı hukuku tanımayan zihniyetsin! Bu vatanseverlik mi?
Çaresiz kalan iktidarın son çırpınışları .
kira parasını kim nereden hangi parayla vermiş, açıklanmalıdır. kimin parasıyla neyi kiralıyorsun?
kira parası ödenince müslüman olunmuştur.
bunu söyleyen yazar. şunuda açıklasın.
ankarada vefat eden eylemcinin cenazesini neden chp çankaya belediyesi taşıyor ayık olun az.
bizden olan refah içinde yaşasın ama bizden olmayanlar siktirsin zihniyetinin iradesidir.
ileri demokrasiye hiç uygun değildir.
vatandaşın vergisiyle cumhuriyet mitingleri düzenlemek, gelenlere yol+yatak+ yemek+not vs ihtiyaçlarını karşılamak. tshirt bayrak poster şapka dağıtmak.
müslüman ülkede yapılmıştır
ileri demokrasidir !!!
belediye imkanlarının kötüye kullanımıdır.
photoshopla kişi çoğaltıp tepki çekince, taşımacılık hizmeti verip kişi sayısını artırmaya çalışan irade.