bugün

emitasyon ben. * ayrica; ikinci nesil topragim olan bir yazar. *
okuldan bıkmış yazar kişisi. hayat biter okul bitmez demek isterim kendisine. mütevazi kişiliğini de belirtmeden geçemeyeceğim. saygılar.
kelime anlami yari ingilizce ve yari türkce oldugunu düsündügün yazar nickidir...
anlaminida (salliyorum) bayan kindir... *
hosgelmistir...
'sen kimsin ya' diyebilen yazar kisisi.sorunun cevabına gelınce:bir insan. *
en yakın zamanda tüm entry lerine göz atacağım miss gibin bir yazar.*
burda olmamın en büyük sebebi.müthiş kişilik,gardaşım,adamım.
4000. yazar olduğumu öğrenince mütiş bi tepki veren süper insan.
yikik adını dağarcığıma sokan şahıs.
yc donal yazmasıyla şartellerimi attırmış yarı türkçe yarı ingilizce bir kullanıcı adına sahip bir yazar.
depremden tırsan yazar kişisi. * ayrıca kendisi sıcak kanlı olmakla birlikte çok pis pazarlık yapabilen ve pazarlığa girilmemesi gereken denizlili yazar. seviyoruz ve ilgiyle takip ediyoruz efem.

edit : şu an itibariyle öğrendiğim, ileride genlerimizle ip atlama edasında oynicak olan bağğyaaan kişisidir. Oynama cocuğum genlerimizle alahalah. *
en yakın zamanda kendisine bir uçak bileti hediye edeceğim yazardır.

profil oluşturacak. türkiye ve iran arasında ki farklara bakıp gelip burada tez olarak kullanacak. evet.
cumhuriyetçilik ve atatürkçülük adına duyarlı bir yazardır.
odasına hat çekerek kendini kurtarmış miskin yazar kişisi.
geçen haftanın en kötü entry olmayan girilerinde bile ayrılmadığım kerata.

(bkz: seni sevmeyen ölsün)

(bkz: en guzel kizlarin ankara da olmasi/#2125363)
(bkz: abdullah gul un yeniden cumhurbaskani adayi olmasi/#2127021)
ölümü elimden olacak olan canına susamış yazar kişisi.

saracak insan bulamayınca hemen bana saran, sarmakla kalmayıp bir de başlığıma bir şeyler yazan, yazmakla kalmayıp yazdıklarıyla adeta tenhada kıstır beni diyen yazar.

kendileri kıstırma isteğime cevap vermiştir. (#2288944)
(bkz: yemini bozdum tak şak tak şak!)

(bkz: atışma arkadaşım benim) *
- üzülme birgün seninde dolu dolu sayfalarin olacak , bu sayfalar sevgiyle tasacak -

daha evvel baska kurumlarda baska ortamlarda tanismisligimin oldugu seni gidi seni insanidir. citirdir , liselidir. sevilesi insandir , saygilidir. seker bir yüzü vardir.
ancak miskinligi konusuna gelince günde 18 saat uyku uyur.
güleryüzlü insan, başımın belası.. mesaj yazmanın ne demek olduğunu sayesinde çok iyi öğrendiğim ufaklık.. alıcam kendime onu kişisi..
çok kötü bir yazar olması bir yana hakikaten agresif bir yazardır. sozlugu çok ciddiye alıyorum güruhundandır. bir de her ne hikmetse ben her çaylak olduğumda arkamdan başlığıma bir şeyler yazar. gariptir.

herhangi bir fikre sahip olup olmadığından ciddi ciddi şüpheleniyorum. yazdıklarında garip bir dengesizlik seziyorum.
gerçekle sanalı karıştıran insanlardan. ne diyeyim. barış?

hatta izin veriyorum özelden bana küfredebilir o kadar çok istiyorsa şikayet edersem en büyük şerefsizim.
anladığım kadarıyla feci halde aşık olmuş, psikopata bağlamış hatun kişisi.
sonunda kendini hak eden birini bulmuş ve artık öküzlerden vazgeçmiştir. iyi yapmıştır, zira pınarlarına yazıktır, günahtır.

(bkz: cmo açısının dayanılmaz çekiciliğini yaşayan hatun)

(bkz: zuzuyla mutluluklar)
doğru rumuzu bulmuş yazar. rumuzu gibi miskin.
pek seker ve de sekerdir.
(#2504655)
nick ile uyumlu olmuş.
olsa olsa , mirc olarak bir tanım yapılabilir , formatı düşünüp.
kızıl saçlı lakin komünist değil yazar.
ayı yavrusunu döve döve severmiş sözünün kanıtı şahıs.
konuyu açmışken kendilerini sizlere biraz tanıtmak istiyorum:
-asla başkalarına özenti demez.
-asla başkalarına laf sokmaz.
-asla ağzına içki koymaz. dini bütündür ve keinlikle kendileriniz keşlik sıfatından tenzih ederim ağzına nargile bile sürmez.
-kesinlikle beni çok sever. *
-fazla doğru sözlüdür ve aynı zamanda yeteneklidir de . evde uyurken aynı zamanda yolda da olabilir.
gün itibariyle doğmuş olan, doğmakla kalmayıp aldığımız hediyeyle bizi kendimizden utandıran, üstüne bir de kendimizi rezil ettiğimiz, etmekle kalmayıp bir dolmuş parası için yalvardığımız iyiki doğdun yazarıdır, yalnız yazar değil kerata * bir yazardır ve ayrıca doğum gününü uyumakla değerlendirebilen enterasan bir şahıstır. her ne kadar sandalyeyle bile boyum o cama kadar zor yetişse de kendisi bizleri merakta bırakmamıştır ve gecenin sonunda gördüğümüz o şov bütün rezilliklere değmiştir.
ayrıca şeytan tacının başı sağolsun..
kendisinin mezun olduğum okulda okuduğunu ya da okuyor olduğunu tahmin ettiğim yazar.
güncel Önemli Başlıklar