bugün

ing. insanları sevmeyen kimse.
en populer gre kelimelerinden. bu tip durumlarda* hava atmanin disinda, hicbir hayrini gormeyeceginiz yaklasik 2000 luzumsuz kelimeden biri. *
aynı bölümde okumaya başlamamız sonucu tanıştığım , hemen kaynaşıp kanka moduna girdiğim güzel insan. kendini bilen kızlar da ayrı bir güzel oluyor canım *
uzun zamandır göremediğim özlediğim msn muhabbetleriyle beni hayata bağlayan kedi sevici tipi olmasına rağmen bu konularla alakası olmadığına inandığım güsel ve duyarlı insan.. *
doğumgünü kutlu olsun yazarı. italyan dili ve edebiyatı he! bir de istanbul üniversitesi. okuldaşım sayılırsındır. bu yüzden iki kere tebrikler. istanbul üniversiteli olmak ayrıcalıktır. *
bütün günü nerdeyse sınav heyecanıyla geçirmiş ve tarih sınavını küçümseyerek çok az bir not almaya hak kazanmış yazar kişisi, canımız cananımız.. *
bütün gün aynı sırada eşşağan ala gazuğu ile beraber bıkmadan ders çalışabilmiş insan evladı. Aşağı iniyorum çalışıyo , yukarı iniyorum hala çalışıyo , saygı duydum. O gün beni baya kızdırmıştır o ayrı.
zirvelere gitmeyen , zirve olacağını haber vermeyen * , rica edileni yapmayan * hayırsız insan evladı...
Uzun süredir kendime mıh gibi nick edindiğim, ingilizce'de "insanlardan kaçan" anlamına gelen pek cici kelime. *
Death'in Symbolic albümündeki yardıran şaheser. Bu saate kadar nasıl oldu da kimse yazmadı diye düşünür dururum.
from above and around
observations are collected
knowledge is taken in by curious life forms
beneath the giver of life, our sun
that may bring hope from beyond

an examination of another kind is done
a view from those who stood high
and breathed the sky

an opinion from below and from above
some were decided, some were not
a few looked away, but none forgot
misanthrope

hater all of all mankind
for those who own their mind
there is no hope
some good, some bad
they came, they saw and acknowledged
stay where you are, don't get consumed
opinion : dangerous

by what they created from sheer neglect
fragile, frightful minds
in denial of years and years of shattered souls
that were lost to the power of

a view from those who stood high
and breathed the sky
an opinion from below and from above

some were decided, some were not
a few looked away, but none forgot

misanthrope
hater all of all mankind
there is no hope
for those who own their mind
they came, they saw and acknowledged
some good, some bad
opinion : dangerous
1988 yılından beri faaliyet gösteren fransız prog. death metal grubu. liriklerinde çoğunlukla fransızca'yı kullanırlar.
(bkz: misanthropist)
jonathan swift ile ortak noktamız olma yolunda hızla ilerleyen "insanlardan nefret eden" anlamına gelebilen terim. * *
http://www.youtube.com/watch?v=lfpWDOzE5nM
fransanın bağrından kopup gelen nacizane progresif metal gruplarından. en çok sevdiğim parçaları les limbes. tarzlarını en iyi şekilde yansıtmalarının yanısıra bass gitarı oldukça aktif kullanmaları ise artı bir özellikleri.