bugün

kız olan yazardır. şu inşaallah kızdır muhabbeti ne zaman bitecek bu sözlükte. yıl oldu 2015 hala sözlükte kız olduğuna inanmayanlar var. kızları paketleyip saklıyorlar zaten ülke de. klavyeye dokunmayalım diye.
nedense bana hep çekici gelmiştir , üstelik uzun saçlıysa ayrı bir tatlı olur böyleleri. sözlük kızlarına duyurulur. *
sozluge bilen biridir. kadinlar seytandir efendim uzak duran. hoa geldiniz.
çok tercih edilen hatundur, ufak olmaları işimizi kolaylaştırır.
profil fotoğrafındaki kendisiyse 13 yaşında filan herhalde. ne biçim yer oldu bura amk.
iticidir. ne öyle ufacık tefecik bebe gibi kadınlar. kadın dediğin endamlı olacak şöyle yürüdü mü vayyy beeeaaaa diye baktıracak.
(bkz: taksim delisi cenk)
Bir başka minyon hatun sınıfından olaraktan destek olmaya geldim. Minyon olmak avantajlıdır boşuna çamur atmayın.
lastikte pirelli
kadında bir elli.
özür dilerim ama bunu yazmam lazım. (bkz: sözlük yazarlarının en sevdiği kız tipi/#19375710)
Zebellah gibi boyum olduğundan hep imrendiğim hatundur.
Yüzü güzelse şirinlikten yenmeyecek hatun kişi.
özelden canımsın cicimsin diye bana yürüyen taciz eden harun abidir .
(#27535110)
Kızımız atarlı maşallah.
Bi rahat rahat su içirtmiyosunuz yiaaa!!! Kızız diye su da mı içemicez ama???!!!
tatlı gibi birisi ama kız olduğuna şüpheliyim ammman neyse ney *
Minyonlar daha çok tercih ediliyo diye bi olay var. Aslı yoktur her erkeğin tercihi farklı.
ilk tercihim.
evrilip çevrilmesi kolaydır, ele iyi oturur ayrıca elde edilmesi de görece daha az meşakkatlidir çünkü ne kadar kibirli olsa da bir noktada "ulan ben zaten kısacık bir şeyim" diye düşünecektir.

(bkz: fiziki bilgi veren nick almanın zararları).

yazar olarak fena olmadığını düşünüyorum, umarım yakında nickini değiştirir.
bi sike derman olmayan hatun.
Gece gece Entryimi beğenip beni derin düşüncelere sevk eden yazardır. Lan zaten uzun boylu değilim at gibi hatun severim deme şansım yok da cidden minyon hatunlar insanın içini gıcıklıyor aq. Ya da baskın duygularımızı daha rahat ortaya cikarmamıza yani cesaretlenmemize sebep oluyorlar. Neyse ne işte.
Ne kadar minyon olduğu merak konusu hatun.

Her bodur minyon olmaz. ince de olmak gerek.
Envai çeşit pozisyona rahatlıkla girebilecek hatun modelidir.
en sevdiğim hatun tipidir.
zaafımdır. gördüğüm yerde yazarım.
Seksi hatun ama kısa.
Küçük kadın diyorum ben onlara. Çok şekerler bence.