bugün

Bu denli fazla Taciz ve tecavüzün yaşadığını ülkede gerilmesi çok da haksız değildir.
Özgecan minibüs yolculuğu yaparken öldürüldü.
Şortlu kız minibüste saldırıya uğradı.
Sanki bunlar bu ülkede olmamış gibi bu kızlarla kezban diye alay ediliyor.
Bsg.

Sonuna kadar haklı kızdır.
Otobüslerde, minibüslerde, sokaklarda ve kalabalık yerlerde kızları taciz etmek hatta firsat bulursa tecavüz etmek için pusuda bekleyen erkek görünümlü varlıkların olduğu bir dünyada gerilemekte haklıdır maalesef. Ama birazda biz erkeklerde suç. Adam minübüste kıza şort giydiği için vuruyor ve kimse ses çıkarmıyor. bu bizim gördüğümüz nadir olaylardan birisi. Herkes lafa geldiğinde ben görsem şunu yaparım, ben bunu yaparım diyor ama gorenler hiçbirşey yapmıyor. Bu nedenle bir kız, kadın, bayan vs. Kendisini tanımadığı bir erkeğin yanında huzursuz hissetmesi, gayet normal.
Sanki yasak aşk yaşıyormuş sun gibi en iyisi uzak durmak, kadın milletinin sağı solu belli olmuyor.
görsel
kendi gerildiği gibi bizi de gerer bu kız. kendini tecavüzcü gibi hissedersin.lanet olsun nerden bindim bu otobüse dersin. ama iş işten geçmiştir. tüm tripleri çekeceksindir..
Minibüste kadın yan yana oturabilir fakat öyle erkekler var ki bacağını açarak oturuyor. sinir bozucudur. Gergin olmak normaldir fakat düzgün bir şekilde oturuyorsa tabi ki oturabilir.
Gercekten yakışıklılıkla da alakali durum.

Sahsen ben otobuse ne zaman binsem yanı boş olan kız gözleriyle gel yanıma otur diyor.

Ben de sırf itnelik icin oturmuyorum.
ben oturunca onun heyecanını alırım zaten, ayrıca bu biraz tipe de bağlı diye düşünüyorum. ayrıca kadınlar da gayet erkeklerin yanına oturuyor. hiç de öyle çekinen bir tavır görmedim, nerden geliyor bu rahatlık anlamam.
görsel

Otobüs böyle olursa nasıl olacak. Allah affetsin. Bu halde yeri bulan kapar.
(bkz: minibüste yanına oturulunca geğiren kız)

- garkkk! estafurullah.
Onu gectimde yanina oturunca kalkmak isteyen erkekler var aq onlari anlamiyorum ben. Ya da yanin boş oldugu halde ayakta duranlar falan. Garip.
muhtemelen yay burcudur.

siz yine de "neden gerildiniz, yoksa yay burcu musunuz?" diye sormayın..
Salak olan kızdir.

Zaten erkeğin tipinden belli olur o tipte bi adam olup olmadigi.
Gerilmekte hatta kalkmakta bile haklı kızdır.
Sizin yüzünüzden her saniyemiz arkamıza bakmakla, karanlık çökünce eve sağ salim varabilmek için dua etmekle geçiyor. Allah belanızı versin uçkur beyinliler.

Ha toplu taşımada bi kızın yanına oturacaksanız efendi efendi oturun. Ve Zahmet olmayacaksa o bacaklarınızı toplayın. Öyle bir açıyorsunuz ki o bacakları, yol geçer ordan yol hadsiz sapıklar.

Edit: damacanaya hallenen ahlaksızlar rahatsız.
Kendini aşırı seksi, oturan erkeği de potansiyel tecavüzcü olarak gören kezbandır.
(bkz: götü kalkmış 9a inmez 8e)
Minibüste yanına oturup da dört bacağını geren erkekler ne kadar iticiyse bu kız da o kadar iticidir. insanı durduk yere tedirgin eder.
minibüste yanına oturulunca gerilen erkek de mevcuttur. oturan kişi öküzse gerilmek normaldir.
sevilesicedir. zira, yanına oturunca üzerine düşenler daha bir sevimsiz, daha bir eleştirilesidir.
"sakin ol ablacım, altı üstü gideceğim yere kadar oturacam. gel sevişelim demedim sana, niye geriliyon bu kadar?" diyemedim ya la ona.
gıcıklığına daha fazla yayılmak gerekir.
kızın memesine odaklanırsan tabii korkar kız hayvan.
iki seçenek vardır:
1. kızın kendi gerginliğidir. (kızdan kaynaklanan mallık)
2. bacaklarını hayvan gibi açıp yayıla yayıla oturan hıyar adamın kızı sıkıştırması üzerine oluşan gerginliktir. (tenhada kıstırılması gereken adam)
yandakinin aklına karpuz kabuğu düşüren kızdır, adamın umrunda bile değildir dekoltesinin göründüğü şortunun toplandığı ama bu kızımız orasını burasını çekiştirirken olmadık anda olmadık düşüncelere sürükleyebilir er kişiyi.