bugün

cam kenarında oturarak yolculuk yapan kızın yanındaki şahıs durakta iner, ayaktaki er kişi oturur, sonra kızda bir tripler, minibüsün camına yapışmalar, orasını burasını düzeltmeler, sanarsınız yanına oturan kişi oturur oturmaz dudaklara yapıştı da bu kadar oran buran oynuyor... kızlara buradan tavsiyemiz, her erkeği potansiyel sapık olarak görmemeleridir...
baktığı ilk yer neresidir hiç sormayın abiler.
her gün en az 3-4 kadın cinayetinin yaşandığı bir ülkede pek anormal değildir.
hoşgördüğüm durumdur, çünkü taciz özellikle toplu taşıma araçlarında sıklıkla gerçekleşen bir olay.
adamın alnında ellemem, sürttürmem yazmıyorki kız ne yapsın.
normal kızdır.ulan sizde birşeyi beğenin yanına oturunca gerilen kız ruh hastası, apaçi olanlar ezik, emolar için zaten kelimele kifayetsiz sanki siz mükemmelsiniz.
olacak o kadar. yanına oturan kişi orta doğu ve balkanların hatrı sayılır yakışıklığa sahip cazibeli sempatik gençlerinden biri. olsun o kadar.*****
minibüste yanına oturulunca böbürlenen * kendisini bir şey sanan kızdan daha iyi olan kızdır.
Minibüse binen erkeklerden nefret ediyo, ama bende ondan nefret ediyorum.
gerginliğin sebebi ya direk yanına oturan şahsın verdiği imajdır ya da kızın öğrendiği türk erkeği imajıdır. neticede müşteri her zaman haklıdır.

(bkz: delikanlı yoksunu şehirler)
sikmeseler bari felsefesini şiar eylemiş ebeveynlerce büyütülmüş, yetiştirilmiş bu yaşına getirilmiş kızdır. bu yaşına derken yirmiiki filan bence.
bunların bi de senin yanına mecburiyetten oturan versiyonları vardır birader. hani, otobüste hiç yer yoktur da gelip oturur ya yanına. fakat her nedense, otobüs doluyken senin yanına oturmaktan çekinmeyen bu kız, başka bir koltuk boşalınca anında oraya geçer. ee noldu yani şimdi? naptık sana kızım? ne güzel gidiyorduk biz öyle kardeş kardeş. nedir bu afra tafra şimdi? ama yok bundan sonra bunu yapan kızların yanına yaklaşıp şu dialogu gerçekleştireceğim.

+ bu yaptığın insanlığa sığar mı senin?
- ne diyosun sen be?
+ ben mi ne diyorum? naptım ben sana? yanlış bişe mi yaptım? yaptım mı bişe sana?
- manyak mısın sen ya?
+ bak kızım seninle bi geçmişimiz var? kirletme anıları. bırak temiz kalsın.
- ne anısı ya ne diyosun sen.
* şşştt lan rahat bıraksana kızı olumm.
+ sen karışma amca sevişiyoruz biz.
yoklukta bile gideri olmadığını bildiği için triplere giren kızdır.
saçmalayan kızdır. benim yanıma erkek oturunca daha rahat oluyorum, ama yanlış anlamayın hemen lan. erkek olunca ne bileyim utanıyo rahatsız olurum falan diye köşesine siniyor. ama kadın olunca üstüme çıkıyor mübarek ya. insan biraz utanır. benim de canım var.
yanına oturan şey pis kokuyor, sürekli kımıldanıyor, vücudunun belli kısımlarını kontrol edemiyorsa gayet doğal bir tepki veren kızdır. gözüne kestirdiği kadını, din, dil, ırk, statü, sosyal ilişkiler, düşünce yapısı ve daha ne kadar değer varsa dikkate almadan kendi istediği gibi gören bir erkek nüfusuna sahip bir ülkede de gayet doğal bir durumdur.
dolmuşta onca boş yer varken niye benim yanım diye düşünüp, şimdi bu bacaklarını bir metre ayırır onun sol bacağıyla benim sağ bacağım pişik olur diye huzursuzlanan kızdır.
ibreti alem için sevişilmesi , taciz edilmesi gereken kızdır.
Böyle kızların yanından kalkıp başka yere oturulmak iyi olabilir. Zira topluma önem verdikleri için rencide olmuş hissederler kadınlıklarına bir hakaret olarak da algılayabilirler hiç kadın olmadım kadın gibi de hissetmedim bilemeyeceğim zaten kadınları anlamama konusuna hiç değinmiyorum bile.
sonradan görme bir kızdır. erkeği bile yanlış tanıyordur. ona öğretildiği üzere her erkek kötüdür ve potansiyel tecavüzcüdür. çünkü geldiği köyde ensest ilişki ve eşeklere tecavüz oldukça yoğundur. sanar ki şehirlerde de en ufak bir açık bulunursa o açıktan içeri girilecek sanar. şizo veya histerik olma ihtimali çok yüksektir ama o bunu ''namusluyum' a çevirmeye kalkar.
boş yere üstüne alınan kızdır. zira toplu taşıma araçlarında; fordçuluk olarak tabir edilen bi taciz yöntemi geliştirmiş adamların içerisinde bulunabileceğini hatırladığından, kendi kendine gerilmiştir sanırım.
başka bir yer boşaldığında, hemen boşalan yere kaçarsanız, çok pis göt olacak kızdır.
(bkz: denedim biliyorum)
ben böyle kızları takdir ediyorum. aferin onlara.
sevgisi olan kızdır.
yandakinin aklına karpuz kabuğu düşüren kızdır, adamın umrunda bile değildir dekoltesinin göründüğü şortunun toplandığı ama bu kızımız orasını burasını çekiştirirken olmadık anda olmadık düşüncelere sürükleyebilir er kişiyi.
iki seçenek vardır:
1. kızın kendi gerginliğidir. (kızdan kaynaklanan mallık)
2. bacaklarını hayvan gibi açıp yayıla yayıla oturan hıyar adamın kızı sıkıştırması üzerine oluşan gerginliktir. (tenhada kıstırılması gereken adam)