bugün

art niyetli bir ihtimal de yanında sevgilisi, eşi, annesi falan olan erkektir.
ya da yalnız ama sadık erkektir.
bir diğer ya da medenidir. zayıf ihtimal mi? çok kötüsün!
boş kümenin olmayan elemanıdır.
direk arkasında yürüyen erkektir.
bacak sevmeyen erkektir. belki de göğüstür onun ilgi alanı...
uyarı: windows böyle bir erkek bulamadı!

arama kriterlerini şimdi değiştirmek ister misiniz?
erkektir. sapına kadar delikanlı erkektir. sevdiğinden başkasını gözü görmeyen erkektir.
3 kere üst üste mastürbasyon yapmayı denemiş erkektir.
kafasini cevirip bakmiyorsa, muhtemelen onunde daha mini etekli bir kiz vardir. yoksa gorulmus olay degil.
hatun karşıdan geliyordur. henüz dönüp bakmaya gerek yok.
bacağa bakmanın herhangi bir faydası olmadığını saptamış kişidir. top falan değildir / değilim. ergen iken çok bakardım o ablalara. sonra anladım ki iş ortamına girince , bazı toplantılara hatunları getiriyorlar mini etek giydirip , işi pazarlamak amaçlı. sonra düşündüm ki bu hatunlara koca koca firma sahipleri dönüp bakmıyor , arkasından da kötü laf ediyorlar. sonra sokağa çıkıyorum cadde de bir sürü mini etekli hatun bacaklarını sergilemek amaçlı. dönüp bakmıyorum , arkasından da bir ton laf ediyorum. çünkü bacağı açmanın bir faydası yok . bacağa bakmanın bir faydsı yok. gerçekten mini etek giyen hatunlar ilgimi farklı yönden çekiyor. öyle bir vitrin yaparak beni kendine bakmasını sağlayamaz. zeki olsun ömür boyu gözlerimi ayırmam ondan. bastırmışım brşeyleri ne mutlu bana.
sevgilisi henüz tuvalete gitmemiş erkektir.
şahsına münhasırdır ; ama zordur böylesi erkeklerle karşılaşmak.
iskoç erkeğidir. nasılsa herkes mini etekli orda.
*
aşık erkektir, gözünün gördüğü tek kadınla yetinen ve bununla mutlu olan erkektir. alnından öpülesidir.
gerçek bir erkektir.diğerleri erkek değil magandadır.ozellikle dozunu kaçıranlar.