bugün

cool takılan erkektir. yandan geçen hatunun bacakları süperdir ama bizim oğlan yine de bakmaz. kız da farkedince oh tanrım ne hoş erkek diye yapıştırır etiketi.
mini etekli diye tabir edilen kişi onu farkettiyse muhteşem ego tatmin eden bir erkektir.*
(bkz: kör)
(bkz: gay)
adam gibi adamdır. erkekliğin ona buna bakıp iç çekerek olmadığının farkındadır. düşünüyorum sevgilimin yoldan geçen üstü çıplak kaslı bir adama baktığını ve cinlerim tepeme çıkıyor. ee o zaman ben niye bakıyım hacım? aynı şey değil diyosun biliyorum ama tam olarakta aynı şey aslında. birinin belden altı çıplak, diğerinin üstü. ayrıca belirtmek isterim ne birine şov yapıyorum, ne de sözlükten kız düşürmeye çalışıyorum. benim gerçekten çok mutlu bir birlikteliğim var ve bu görüşlerimi tamamen objektif olarak söylüyorum. eğer sevdiğinizin yapmasını istediğiniz şeyleri siz yapmazsanız sağlıklı bir ilişki yaşayamazsınız. aynı şekilde yapmamasını istediğiniz şeyleri sizinde yapmamanız gerekir ki o da bunu görsün ve fedakarlıkları boşuna yapmadığının farkına varıp mutlu olsun. bir ilişki hep almakla yürümez aynı oranda vermekte gerekir.

gelelim sevgilisi olmayıpta bakmayana. şimdi efendim her ne kadar modernlikten bilmemneden bahsediyor olsakta günümüzde, biz örfleri adetleri olan bir milletiz ve millet olarak namus kavramına önemde veririz. aileye çok önem vermemizden dolayı bakmayan erkeğin aklından şu düşüncelerin geçtiğini tahmin ediyorum. "bizimde annemiz, kız kardeşimiz, sevgilimiz var. onlara aynı şekilde biri baksa hoşnut olur muyum?" evvet dostum! işte sağduyulu insan böyle olur. şöyle bir cümle kurduğunu duyar gibiyim ama "benim annem, kız kardeşim, sevgilim mini etek giyip çıkamaz! giyende bakılmasını göze almıştır!" aslında bir açıdan haklısın bir açıdan haksızsın. kadınların düşünce yapıları bizimkinden çok farklıdır. kadın önce dışardaki erkeğe değil, sevgilisine dahi değil, önce kendini güzel görünmek ister. kendini güzel bulmak ister. iş bu maddeden ötürü mini eteği giyen hanım kızımızın amacı senin düşündüğün gibi milleti azdırmak değil önce kendisine, sonra varsa sevgilisine daha daha sonra dışadaki insanlara güzel görünmektir. senin sevdiklerin, akrabalarının bu tarz giyinmeyi dini veya etik açıdan kabul etmemiş olmaları bu gerçeği değiştirmez.

şimdi gelelim bakanlara. bu arkadaşlar kendi aralarında ikiye ayrılırlar. allah sahibine bağışlasıncılar, ben güzele güzel demem güzel benim olmayıncacılar. bu arkadaşlar genelde iyi niyetli insanlar olup hanım kızımızı gözleriyle soyup yemek yerine "maşallah allah sahibine bağışlasın" ve yahut " ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca" diyerek ufak birer sitem veya temennide bulunurlar. bu arkadaşlarımız aşağıda işleyeceğim grubun yanında melake olarak kalırlar. etraflarında sevilen sayılan, espirili tiplerdir. allah gönüllerini hoş etsin diyip allah belalarını versin diyeceğimiz gruba geçiyoruz.

allah belalarını versin grubumuz bakmaklada kalmayıp sözlü tacizde, elle tacizde bulunanlardır. kısacası taksim sapıklarıdır. bunlar genel olarak cinsellik hakkında pek fikir sahibi olmayan, herhangi bir deneyim yaşamış olmayan, yaşamış olsa dahi bunu muhtemelen bir eşekle veya meslek hayatnın sonlarına gelmiş bir fahişeyle gerçekleştirmiş olan tiplerdir ve zaten sokaklarda "am göt meme!" diye diye geziyorlardır. bunlara iki kışt bir hoşt diyince kaçmaları ihtimali %83.6'dır*. bu dallamaları gördüğünüz yerde belediye ekiplerine haber verirseniz ekipler gelip zehirleyeceklerdir endişe etmeyiniz.

edit: imla
erkektir. sapına kadar delikanlı erkektir. sevdiğinden başkasını gözü görmeyen erkektir.
"Hiç bir şey imkansız değildir." söz kalıbını doğrulayan, şaşırtıcı erkektir.
papa 2. benedictus.
bacağa bakmanın herhangi bir faydası olmadığını saptamış kişidir. top falan değildir / değilim. ergen iken çok bakardım o ablalara. sonra anladım ki iş ortamına girince , bazı toplantılara hatunları getiriyorlar mini etek giydirip , işi pazarlamak amaçlı. sonra düşündüm ki bu hatunlara koca koca firma sahipleri dönüp bakmıyor , arkasından da kötü laf ediyorlar. sonra sokağa çıkıyorum cadde de bir sürü mini etekli hatun bacaklarını sergilemek amaçlı. dönüp bakmıyorum , arkasından da bir ton laf ediyorum. çünkü bacağı açmanın bir faydası yok . bacağa bakmanın bir faydsı yok. gerçekten mini etek giyen hatunlar ilgimi farklı yönden çekiyor. öyle bir vitrin yaparak beni kendine bakmasını sağlayamaz. zeki olsun ömür boyu gözlerimi ayırmam ondan. bastırmışım brşeyleri ne mutlu bana.
(bkz: alman erkeği)
ayna kullanan erkektir.
izmirlidir. zira onlar göre göre alışıyorlar belli bir süre sonra.

bir arkadaşım şehrin birinden gelmiş, beyaz çorap, sivri burun ayakkabı ve ucube bir kot. aşırı baharatlı yemekten vücuda sinmiş bir koku ve ağızda şive. geldiği yer öyle bir yer ki aynı yolda bir kızla yürüyemiyor.

istanbul'da 3-4 hafta kaldıktan sonra izmir'e gitti. akabinde izmir'den 5-6 ay sonra tatil için istanbul' a geri geldiğinde kendisi saçlarını uzatmış küpe takmış ve sportif bir giyim tarzı edinmişti.
kendisinin ağzından şu cümleler döküldü;

-izmir'de bütün kızlar mini etekli. ilk gittiğimde öküz gibi bakıyordum, şimdi alıştım bakmıyorum...
-abi kıza bak mini etek giymiş
-abi niye bakmıyosun yav gaymısın yoksa
+ oda mini etek mi be oğlum biz neler gördük
-pardon abi.
gay dir veya aşıktır veya gözü iyi görmüyordur.
mini eteği ile dolaşan hatunu çok yakından tanıyan erkektir.

geri kalan tüm ihtimaller için aşağıya:

- bir erkek düşünün, çok fena aşıktır ve gözü hiç birşey görmüyordur(!) haliyle mini eteği ve bacakları da.
- yine bir erkek düşünün, miyop olsun. uzağı ve yakını tam seçememe sorunu yaşadığı için bakmaz.

buraya kadar tamam değil mi ? şimdi gelelim dünya genelinde bulunan tüm erkeklere. bu işin abazanlıkla tek bir alakası vardır, o da: karşıdan geldiğini gördüğünde ilgini çeker bakarsın ama yanından geçtiğinde kafanı çevirip hala bakıyorsan öküzsündür! hem de su katılmamış cinsinden. diğer türlüsüne geçecek olursam: normal hormonlara sahip bir erkek, adriana lima'yı gördüğü anda ''hınınıskim şuna bak'' diyen bir erkek mini etekli bir kadın gördüğünde kesinlikle ama kesinlikle o bacaklara bakar. hem sorarım size bayanlar, o mini eteği neden giyiyorsunuz ? bacaklarınız güzel diye değil mi ? kendine güveniniz olduğundan yani.. ee o zaman bırakın da kamuya açtığınız o güzelim bacakları da kararınca süzelim değil mi ? ama bak sadece süzelim diyorum. ağzının suları akar biçimde bakıp yapışalım demiyorum, ağır olun ha! öyle yapanı ben yalnız yakalasam döverim zaten. baktın bitti, tamam. daha ne zorluyosun ? öyle yani.
mini eteği giyinen kıllı bir abiyse en asil erkektir.
hiç bakmıyorsa dönüp bakanlara bakan erkektir. ha arada, kadına da bir gözü kayar mı dersen... sür eşeği niğde'ye!
(bkz: 404 not found)

yeryüzünde var olmayan erkektir. bakmıyorsa erkek değildir. bakıp da inkar ediyorsa adam değildir.

(bkz: erkek/@cemsbg)

kandırıkçı ibneler.
yanında kıskanç sevgilisi olan erkektir.
SAYGILI ERKEKTiR.
gerçek bir erkektir.diğerleri erkek değil magandadır.ozellikle dozunu kaçıranlar.
bakmak ister ama kendine saygısından bakmaz. daha sonra bakmadığına pişmanda olabilir.
yanında başka bir mini etekli olan erkektir.
gunah islemeyen erkektir. nefsine hakim olabilmistir. inancini onemsemeyen kapcik tarafindan top olarak nitelendirilebilir. ama esas delikanlidir, helal olsundur.
oruç tutuyor olabilir. ayrıca eşcinseldir gibisinden saçma sapan tanımlama yapanları öpüyorum buradan. sevgiye ihtiyacınız var sizin.