bugün

Arap ruhluların sineye çektiği hareket. Tam tersi olsaydı onu yapan soruşturmaya alınırdı ve sırma saçlı tarafından "Soros Çocuğu" hakaretine maruz kalırdı.
Hani bir hurafe var gargat ağacı deniliyor yahudi ler saklanacakmış.

Zamanı gelince bu Araplar gargat ağacını bile bulamayacaklar haberleri olsun Türk çekip çıkarak çünkü.
iyi Türkiye de oynanıyor,katarda olsa idam ederlerdi.
islam oyunları olimpiyadının ruhuna uygun hareket etmiş sporcu.
kelleci hülleci veledizina arab evladı islamı gerçek yüzünü göstermiş.
saad süleyman piçi burdan sana sesleniyorum, beni iyi dinle,

senin ananı bi sikerim, mutluluğu karşısında baban Dubaiye benim görkemli bir heykelimi diker, bunun için de kimseden para almaz, tüm masrafları kendi cebinden karşılar.

akıllı ol, amına koyduğumun arabı.
tarih boyunca müslümanların kendi mezhepleri ve farklı mezheplerle olan ilişkilerindeki dayanışma anca kafa keserek olduğu için bildiğini yapmış/göstermiş sporcudur. tam bir vahhabi köpeğidir. bunun yapacağı sporun da yeteneğinin de amına koyulması gerekmektedir.

edit: yazdığımdan rahatsız olanlar olmuş. bu entrynin çıktısını alıp bu sporcu görünümlü hayvanla birlikte birbirleri üzerinde kullanabilirler.
Çok merak ediyorum milletçe bu araplara gösterdiğimiz tahammül ne zaman bitecek. O günü en kısa sürede görmek dileğiyle.
--spoiler--

007 kardeşim, mersin akdeniz belediyesinde pkk terör örgütü müdür oylaması yapıldı en çok tepki gösteren benim bu sözlükte. destek var mı diye sordum, sözlükte sözde milliyetçi yazarlar tarafından eksi yağmuruna tutuldum.

"sırf efendilerinin müttefiki hdp'yi savunacağım diye" eksi attılar. bilgin olsun.

--spoiler--

https://www.birgun.net/ha...i-yaptirmak-istedi-394326

işin olayı burada. klasik sizinkilerin uyanıklığı işte. ama ne hikmetse kürt akp li kardeslerimiz de çıkıp terörö örgütüdür diyememiş, hatta başkan nbu yüzden o yazıklar olsun demiş o üyelere ne iş?

o yüzden bana demagoji yapma. ne kadar pkk lı varsa anasaını s...yim. saatin bozuk olması günde 2 kez doğru zamanı göstermeyeceği anlamına gelmez. seninki de o hesap. madem bu kadar hassassın sizin efendiler kapatsınlar hdp yi açılsın dava? açamazlar neden çünkü suni gündem için düşman lazım onlara. bunu yazdın mı bir kere cesaret edip?

pkk ya gösterdiğiniz hassasiyetin 10 da 1 ni ne suriyelilere, ne ülkedeki ne idüğü belirsiz göçmenlere gösteremiyorsunuz. yarın ağababalarınız çıkıp biz hdp ile anlaşık deseler anında benim kürt kardeşime dönersiniz. aynı fetullah gülen meselesinde olduğu gibi.

o yüzden bırakın bu işleri. türk olun türk.
islamın güzelliğini sergilemiş sporcu!
--spoiler--
şu arapları savunana kadar türklüğünüzü savunmadınız ayıp size be.
--spoiler--

007 kardeşim, mersin akdeniz belediyesinde pkk terör örgütü müdür oylaması yapıldı en çok tepki gösteren benim bu sözlükte. destek var mı diye sordum, sözlükte sözde milliyetçi yazarlar tarafından eksi yağmuruna tutuldum.

"sırf efendilerinin müttefiki hdp'yi savunacağım diye" eksi attılar. bilgin olsun.
ülkesindeki askerlerimizi geri çeksek suudi arabistan'ın bir ilçesi haline gelecek olan tamamı kumdan oluşan yarrak gibi bir ülkenin sporcusunun yaptığı hareket.

amk ortaçağ bedevileri. 1500 senedir 1 milim medeniyet ilerlemesi yok işte. hayvan desen hayvanlara hakaret olur. çöl faresi götveren.
--spoiler--

Bu hareket seni yeneceğim demektir dünyanın her yerinde.

--spoiler--

kardeşim sizin savunamayacağınız bir rezillik bir hırsızlık bir yolsuzluk bir vahşiliğin henüz dünya üzerinde yaşanmadığına yemin edebilirim.. herhangi bir insana sokağa çıkıp bu hareketi bir yapar mısın rica ediyorum. böyle uzun boylu iri yarı birisine yap özellikle. ilk yumruğu suratına yiyince izah edersin "seni yeneceğin anlamında yabdım ben ama yağğğ" diye. bakalım o yumruklar duracak mı yoksa artarak devam mı edecek..
Bu hareket seni yeneceğim demektir dünyanın her yerinde. islam düşmanları yine fırsatı tepmemiş saldırıya geçmiş.
islamı tanıtmak istemiş katarlı sporcu, bu da arapların sporu ne yapsın.
Bu hareketi 90'ların amerikan filmlerinde bile yapıyorlardı hareketi siktir et de islami dayanışma böyle olur ama normaldir. Çünkü bizim insanlarımız da hep böyle dayarlar birbirlerine, pardon dayaşırlar dicektim. Akrabalardan tut da bazı durumlarda anne ve baba da dahil islami dayanışmamız gerçekten müthiştir.
5. islami Dayanışma Oyunları'nda Türkiye Milli Voleybol Takımı'mız ile Katar karşı karşıya geldi. ümmetimizden bir sporcu, huzur dolu coğrafyasında yüzyıllardır mutluluk ve sevginin yeşerdiği tohumların tam tersine bir olay yaşandı. Maçın 3. setinin sonunda Katarlı sporcu Saad Sulaiman ile millilerimiz arasında tartışma yaşattı. Teknik ekibi Katarlı sporcu Saad Sulaiman'ı zar zor sakinleştirdi. Saad Sulaiman, takımının bulunduğu köşeye gittikten sonra milli takımımıza doğru bakıp 'kafa kesme' hareketi yaptı.

kafa kesme hiç tarzları değildir aslında!!!

(bkz: gerçek islam bu değil)

https://www.mynet.com/mil...eti-yapti-8060634-myvideo

https://www.mynet.com/mil...me-hareketi-346811-myspor