bugün

2 saat öncesinden geleceğini haber etti. mide bulantısı da cabası.
(bkz: ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi)
Minoset plus işe yarıyor. Bu ilacı denemek lazım.
allah belasını versin bu ağrının , bok gibi ağrıdır.
malesef çok kotu olan agridir. Allah korusun benim de agri geldiginde ne yapacagimi bilmedigim bir agri. insan basini saga sola carpasi geliyor.

Allah kimseye vermesin boyle bir aci.
Çözümü buldum buluyorum az kaldı.

Oncelikle baş ağrısı başladığı an kafanızı kontrol edin. Saçların altını ense kulak gibi yerlere bakın. O noktalarda baskı yapan sivilce var mı kontrol edin. Daha sonra sivilce bulunca doğruca üstüne antibiyotik krem sürün. Sivilceyi yok etmek için uğraşın.
dikloron ampul ile büyük oranda geçecek ağrıdır.
sonrası tamamen sizin dinlenmenize ve dikkat etmenize kalmıştır.
(bkz: arveles)
Karanlık ve sessizlik. Buna alıştım. Ağrısı anca öyle geçiyor.
bence insandaki en gıcık ağrı. geçmek bilmez. delirtir. söversin.
migren başlığında birkaç entiri ile çözümünü sunmaya çalıştığım ağrıdır.

(#37636249)

görsel

doğal olduğu için yan etkisi de yok. tamamen rastlantı eseri buldum bende işe yaradı neredeyse tamamen geçti en ileri safhadaki ağrılar.
Kafanızı bir bez bantla sıkı sıkıya bağlayın, akabinde ses, ışık ve en ufak bir titreşimden izole edilmiş mekana geçin uyku moduna alın kendinizi. Geçmiyorsa o kafayı kökünden kesin. Ancak rahatlarsınız.
ışıksız gürültüsüz bir ortamdır çaresi dayanılmaz bir ağrı çok düşünmemek lazım.
Dayanılmaz bir ağrı son sviye migrenseniz yürürken konuşurken yatarken ağrır ve bazen 2 hafta hiç bitmez acısını şöyle düşünün kafanızı yarıp jiletle dolduruyorlar ve kafanızı sallıyorla işte o şekil bi acı kafama gözüme jilet saplanmış gibi bir ağrı.
Böyle ağrı olmaz olsum dedirtir. Kafanızı kopartıp atmak istersiniz ama nafile.
ağrıyı yoğun şekilde ve düzenli olarak çeken varsa (#37780660) bu entry bayağı bir yardımcı olabilir. 1 hafta düzenli kullandıktan sonra etki göstermeye başlıyor. yaşasın migren kardeşliği..
valla ben çözümümü nöroloji doktorum sayesinde buldum. çok güzel bir hap verdi sağolsun, 50 tane var içinde her gün bir tane. ağrılar 1/4'e kadar düştü yani eskiden haftada 4 ağrı kesici varsa şu an ya bir ya sıfır. evet vücuduma yine ilaç giriyor ama en azından ağrı yok. ilaç bitince kontrole gitmem gerekiyor sürekli kullanılmayacakmış çünkü o ilaç.
insanı yamultan ağrı tipidir. Evet.
bir ağrı çeşididir. zamansız anlarda uğramasıyla meşhurdur.

bazen en mutlu gününüzde, bazen bir arkadaş gezinizde, misafirlikte yatıya kaldığınız gece veya önemli bir iş görüşmesi öncesi.

özellikle bir ağrı kesici temin edemeyeceğiniz bir yer/zaman'da yakalandıysanız elinizi kolunuzu bağlar, ağlamak istersiniz.

kişisel görüşüm; ne yapacaksanız bu ağrının başlayacağını hissettiğiniz an yapmalısınız. geçer bu diye beklemek büyük bir yanılgı olacak, sizi çaresiz bırakacaktır.

ilaç içecekseniz, migren bandı veya geleneksel bir çözüm (lavanta yağı sürmek gibi) kullanacaksanız ağrının başlayacağını hissettiğiniz anda başlamalısınız.

ağrının tepe yapacağı noktayı beklemek, ağrının geçmesini zorlaştıracaktır.