1. 1.
  microsoft'un görsel anlamda giderek muntazaman macleştiğini gösterir bir arayüzle karşımıza çıkmış yeni office(beta) versiyonu. kullanım kolaylığı açısından oldukça iddialı, yazı tipi seçiminde yazıları tipine göre görüntüleyen ve böylece yazıyı seçmeden nasıl göründüğünü anlayarak kolay seçim yapmanızı sağlayan basit seçenek eklenmiştir, bunun yanında yazının boyutunu ayarlarken yine tek tek 16,18 gibi denemek yerine listedeki sayılar gerçek boyutlarında görüntülendiğinden daha önce yapılsa iyi olur dediğiniz hemen her özelliğin eklendiğini görerek mutlu olmanızı sağlayan nefis ofistir. betayı office 2003'ün üzerine kurdum ancak bazı sorunlar yaşadım, özellikle outlook'un office 2007'ye geçişi konusunda başarılı olamadım ve geri dönmek zorunda kaldım, bu açıdan test ortamında bu ürünü denemenizi tavsiye etmekle birlikte çalışan sisteminize kurmaktan kaçınmanızı öneririm. kendinize özel şablon kullanarak web sayfalarında kullanılan css dosyalarının yaptığı etkiyi yapabilirsiniz. bu kadar sözden sonra resmi sayfasını vermesem ayıp olur.
  http://www.microsoft.com/office/preview/default.mspx
  1 ... kisinin degeri aradigi seydir
 2. 2.
  hayatımda gorduğum en kolay ve işlevsel ofis olmuştur zaten satışlar sımdıden windows vista'yı sollamıştır...

  tecrübe entry:sunum gibi başka bir bilgisayarda yapacağınız bir şey için her türlü şeyin başınıza gelme ihtimaline dair save as yaparken bir de eski office surumlerı ıcın de kaydetmenizi öneririm..sonra hocam olmuyo,slightsız yapamıyorum diye koskoca sene sonunu bir final kadar etkileyecek sunumdan gote gelirsiniz..**
  2 ... romendal
 3. 3.
  gayet ba$arili ve kullanimi kolaydir. ayrica toolbar dizaynlari i$inizi fazlasiyla kolayla$tiricak $ekilde ayarlanmi$.
  ... antistar
 4. 4.
  türkçe versiyonunda publisher programında tebrik kartları bölümünde noel ve yahudi bayramları tebrik kartları hazır olarak gelmektedir. ramazan bayramı ya da diğer bayram ve günlerin tebrik kartları yoktur.
  ... fotokopini cektir git
 5. 5.
  ms office 2003 compatibility pack yüklenerek office 2003 te de office 2007 ye özgü yeni dosya tiplerini açabilme imkanı sunulmuştur.
  ... arcadian
 6. 6.
  office 2003'ün çok iyi bir şekilde gözden geçirilmiş ve iletletilmiş bir sürümüdür.
  ... tata
 7. 7.
  soyle bir buga sahip microsoft urunu, basiniza geldi mi cok can yakar haberiniz olsun, internette ve microsoftun kendi sitesinde ki cozumler benim bilgisayarimda calismadi.

  (#3916301)
  ... optimus prime
 8. 8.
  eğer kaldırılamıyorsa, aşağıdaki program kurulup sorunsuzca silinebilinir.
  http://www.brothersoft.co...e-office-2007-169245.html
  1 ... tristar
 9. 9.
  service pack 2 si için:

  http://www.microsoft.com/...4ab6e5&displaylang=en

  not: güncellenenler şöyle*:

  http://support.microsoft.com/kb/953195
  1 ... notrinova
 10. 10.
  kolay program * *
  neyse sadede gelelim acil indirmem gerekiyor elinde link olan varsa mesaj gönderebilir mi
  not: tam ücretsiz ve acil.
  -1 ... paronayak