bugün

the walking dead 3. sezonda danai gurira tarafından canlandırılacak karakter.

not: evet andrea'yı kurtaran kılıçlı hatun...
duygulandıran, efkara sevkeden the walking dead karakteri.

şöyle ki: görmüşsünüzdür avm'lerde, marketlerde eşinin arkasında sepeti iten, poşetleri taşıyan herifi, herifleri. iyi de michonne'la ne alakası mı var? var çok var hem de. diziyi izleyenler bilir bu ablanın iki tane zombisi var, ağzını yüzünü benzeterek etkisiz hale getirip yük taşıttığı. he işte ne zaman o zombileri görsem dizi de, aklıma bim poşetleriyle kendi sefil hayatım geliyor. sen bütün dünya batsın, zombiye dönüş, yetmezmiş gibi ablanın biri seni yük katırına çevirip market zombisi yapsın. amin!

caps de verelim tam olsun:

görsel
dizide ki en ilgi çekici karakterdir. gizemli tavırları, zekası, gücü, dayanıklılığıyla dizinin monoton giden hep zombilerden kaçma, zombi baskınına yakalama gibi klasik olaylarına bile katlanmamı sağladı. senin için izliyorum diziyi michonne.
the walking dead dizisinde danai gurira tarafından canlandırılan karakter.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
daryl den sonraki en cool karakter. kılıcı kullanması olsun, hareketleri olsun ve tek başına hareket etmesi olsun.
Sarisin arkadasini yalniz birakmaya kiyamayandir.
Daryl'dan sonra sevdiğim karakter. Bir katana bir bayana en çok bu kadar yakışabilir.
Bu kadın olsun yanımda rahat yaşarım ben. Ricklerle tanışmasıyla daha bi uysal daha bi cana yakın oldu benim için.
Rick dallamasina verince gözümden düşmüş kadın.

Darly reyize vereydin gözü açık gitti adamın.
https://www.youtube.com/watch?v=qiNiB5CwcSw

yeni başlayıp ilk bölümünü kanalımda yayınladığım oyun. şimdiden "pete" isimli karaktere dibim düştü sanırım. tek dileğim ağlatmasın bizi oyun, rica ediyorum.

not: başlığını açtığıma inanamıyorum, aramayı mı beceremedim acaba?
https://www.youtube.com/watch?v=bHjbET3tBiU

ikinci bölümünü kanalımda yayınladığım oyun. aranan michonne geri döndü resmen. böyle güçlü michonne'lar görmek istiyoruz.
Rick'e değilde Daryl'a daha çok yakışıyordu bence
Ama sırf SJW'lik için Rick ile Michonne'u sevgili yaptılar.