bugün

lezbiyen olduğu öğrenildikten sonra insanı "zaten benziyordu hakikaten.." tribine sokan aktrist.
aksanı, sesi ve dudakları mükemmel olan psikopat hatun. hızlı ve öfkeli'den beri hastasıyız.
hastası olduğum, lost'da ölmesine çok üzüldüğüm hatun.

ayrıca uçuktur
http://tinyurl.com/yglfoge
muhteşem güzellikteki hatun kişi. öyleki , sırf onu izlemek için hızlı ve öfkeli'ye gittim ve kısa sürede ölmesi sonucu salonu terk etmiştim.
edit:eksileyen kişiler michelle rodriguez'i kıskanıyolar sanırım.yada yada yoksa seovi senmisin lan?
nadide sultan kadar güzel asuman krause kadar oyuncudur.
hızlı ve öfkelideki laiteca karekterini canlandıran bebiş.
iğneleyici konuşması ve asiliğiyle kendine hayran bırakan oyuncu.
(bkz: seksapalite)
aksanına hasta olduğum aktris. gördükçe latinlere olan duygularım depreşiyor. filmde de dom un manitası diye götüremedim zaten.*
machete filmi türkiye'de vizyona girsin denmesine sebebiyet veren aktris.
yayınlanan posterden machetede kendisini görmeye alıştığımız tarz bir rolle karşımıza çakacağı anlaşılan oyuncu.

http://i26.tinypic.com/t670om.jpg
esmer olmasına rağmen güzel olan kadındır. dıfest andifüryus serisinde vin diesel'in kah sevgilisi, kah bacısı rolünde oynamıştır. lez'dir. tek hatası lost'ta gözükmüş olmasıdır. o kadar kusur kadı kızında da olur diyor, gözlerinden öpüyoruz.
izlediğim her filminden sonra 'yeter artık öldürmeyin şu hatunu' deyip isyan ettiğim, her filmde 'of ne hatun ama' dediğim latin aktris.
swat, Girlfight, The Fast and the Furious'da oynamış hatun kişi. sevilesi oyuncu.
Avatar filminde adını unuttuğum seksi gözlüklü taş gibi helikopter sürücüsü.
jessica alba ile birlikte venedik film festivalinde yarışacaktır.
bakışlarıyla adamı hizaya sokacak kadar karizmatik hatundur. lezbiyen değil, biseksüeldir.
son dönemde meksika ve hollywood aksiyon filmlerinin vazgeçilmezlerinden olan seksi ve haşin latin aktrist.
machete ve diğer filmlerinde beni benden alan aşık olduğum hatun.
(bkz: yerim seni bebek)
lost dizisinde tanıdığım müthiş seksi oyuncu.
aşırı derecede seksi bir canlı. haşin bir dişi.
lost dizisinde tanıdığım seksi hatun.
avatar'da helikopter pilotu olan hatunu da oynamıştır.
geniş, boyunsuz, çingene çocuğu kılıklı bir kadındır.

buna yanıp tutuşan arkadaşların cinsel tercihleriyle ilgili şüpheler var kafamda. lan bunun nesine ölüyorsun a.q. bildiğiniz şopar işte.
Cannes Film Festivali'ne katılmak üzere fransada bulunan ve bikinisine sahip çıkamayan güzel bir ablamız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar