bugün

entry'ler (385)

insanı hayattan sogutan durumlar

şişenin dibinden kalan birkaç yudum kolayı dikince, içine nemesis kaçtığından şüphelendiğim kolanın nefes boruma kaçması.

aynı filmi iki kere izleyen dallamalar

"aynı filmi iki kere izleyen dallama yoktur, şahane filmler vardır." cevabını almayı hakeden serzeniştir.

kıyametin yaklaşmış olma ihtimali

mayaların tavsiyesini dinlemek için bir nedendir.

anlamadığı halde yabancı müzik dinleyen kişi

'müziği hissetmek için, sözlerini anlamak mı gerek?' diye cevap verilesidir.

iyiyim ben

alice in wonderland'de johnny depp'in sık sık kullandığı, bitmek bilmeyen bir cümleye eklenen bakışlarla şahane bir hal alan replik. ölünesi.

kağıda görünmeyen yazı yazmak

sınavda başarıyla gerçekleştirilecek eylem.

(bkz: matematik)

memur ne ister

maaşına zam ister -ki haklıdır-.

başarılı bayan spiker olmanın yolları

bu yollar; ince bir burun, bu gibi bakışlar, akıcı konuşma, insanı ezen bir duruş vs. şeklinde uzatılabilecek özellikleri barındırmaktan geçer. başka yolları da vardır tabi. neyse.

sözlük yazarları maymun olsa açılacak başlıklar

(bkz: bize 756883749 çuval muz)

20 kişilik dolmuşa 50 kişi alan şoför

her zaman kesin ben körüm, kesin ciğerlerimde sorun var, kesin kafayı yedim diye düşünmeme sebep olan şofördür.

-hani nerde lan bu boşluk?! hani oksijen?!
+var ablacım, arkada. şu da para üstün.
-allah belanı versin senin!

günü en iyi anlatan şarkı

(bkz: she will be loved - maroon 5)

iltifat istemeyen kız

iltifatı duyunca ne yapacağını şaşıran utangaç kızdır. utangaç da değildir aslında sevmiyordur iltifatı be, sevmiyodur işte. dellendim bak yine.

tumblr

bana da uğrayın lan demeden tanım manım yapayacağım site.

http://tutkudmr.tumblr.com/

olası sigara paketi üstü yazıları

iç beni kazım.
ye beni nuri.
parçala behçet.

budur.

renkli gözlü ve gamzeli bir sevgiliye sahip olmak

zor değildir, birkaç gün 'lan benim renkli gözlü, gamzeli, o biçim bi sevgilim var laan' diye gezer 'yine ağzımıza etti gitti' diye zırlarsınız. abartmaya gerek yok.

nihat doğan

hakkında 56 sayfa yazılan efsane adam. kendisi süper film izler, ileri derece fransızca bilir ve hepimizin ağzına... neyse.

29 kasım 2010 fc barcelona real madrid maçı

valdes'in ronaldo'ya inat gülmekten yarıldığı bizi de yardığı maçtır. messi kralsın!

arwen asya

kıvırcık saçlarını yolup, gülüşünü kemirmek, entrylerine tapınmak istediğim yazar. ayrıca 'en yasal doping burda hanııııım!' der ve olayı bitiririm. heyyyttt! *

mutluluk sadece sebzelere özgüdür

şu diyolog açıklayıcı olacaktır:

-lan ıspanak ne güzel bi gün bu..ahahahay..
+tabi laan yan gel yat oohhh bee..
<ben şu bahçedeki sebzeleri toplayayım (elinde kocaman bi bıçak!)
-+ aaaaaaaaaaaa!!!

şekil a'da da görüldüğü üzere mutluluk sebze, meyve, insan ya da hayvan fark etmez...haramdır.

türkan saylan ın dizisinin elde patlaması

izlenme oranı gayet normaldir. dizi de gayet güzeldir. bir milletin değerleri elbette önemlidir ama yanlış değerler o milleti çok defa yok etmiştir. yersiz laflarla yok ettiğiniz bu millet daha iyilerini hak ediyor. bu basit bir dizide bile böyle olmalı!