1. 1.
  bozüyükten bursaya giderken geçilen tabiat şaheseri mekan..
  dereler,yemyeşil tepeler..
  3 ... azorka
 2. 2.
  bursa eskisehir yolu arasında mezit'in kesildigi her bolumun genel adı. essiz yollardan biri. kıs aylarında cok tehlikeli oluyor burası. dikkatli kullanın arabayı. sabah ve aksam saatleri sis hakim oluyor tum yola. sisleri hep acık tutun, gece yada gunduz. bu bolge yaklasık 25 - 30 dakika suruyor normal hızla. manzara muhtesem. nereye bakarsanız bakın her taraf doga. sonbaharda yesilin, sarının ve kırmızının degisik tonları. kısın korkutan bir kar beyazı.

  yol ustunde cay icilecek oturup manzaranın tadını cıkartacak guzel yerler var. fakat biri var ki (yazık adını hatırlayamıyorum) digerlerinden hemen ayırt ediliyor. arka tarafında olagan ustu bir bahcesi var buranın. yazın masaları oraya atıyorlar. bahcenin icinden gecen mezit' te ordekler kazlar yuzuyor. bu yerin iki tane husky kopegi var, birinin adı hakkı. acayip oyuncu bir kopek. ayrıca burda deve kusu, hindi, tavuk, inek ve esekler var. sahibi kucuk bir hayvanat bahcesine cevirmis mekanı. bahceye kiraz ve ayva agacları dikmis, dilerseniz dalından koparıp yiyebiliyorsunuz. icerde ise kocaman bir soba var. ısınma sorununu boyle halletmisler. eski zaman sobalarından. kısın camdan dısarı karlara bakarken hic usumuyorsunuz. guzel fakat pahalı bir yer. degiyor ama verdiginiz ucrete. gidin.
  1 ... kabaktadi
 3. 3.
  inegol'den baslayip bozuyuk'e kadar uzanan, doga harikasi ormanlik bolgedir. kinik maden suyunun bulundugu yerdir.
  3 ... radament
 4. 4.
  her mevsim kartpostallık manzaraların yakalanacağı, bursa-ankara karayolunun tek iç açıcı bölgesi.
  ... krmyrdsn
 5. 5.
  balıkesir ilinin Kepsut ilçesine bağlı bir köy.

  ilçenin tüm köyleri için:

  (bkz: Kepsut)
  ... pipishik
 6. 6.
  inegöl-bozüyük yolu üzerinde yer alan ve insanda osmanlı beyliği'nin güzel muhite kurulmuş olduğu düşüncesini uyandıran şahane manzaralı mevki.
  ... usualsuspects
 7. 7.
  an itibariyle son durumunu merak ettiğim colin mcrae gibi araba kullandığım yer .
  ... shennay
 8. 8.
  Doğa harikasıdır.
  1 ... forevergreencrocodiles
 9. 9.
  Gördüğüm en korkunç yola sahip, inegöl-Bozüyük arasında bulunan bölge. Çift şeritli daracık bir yol düşünün, çukur dolu zaten. Bir yandan 100 km ile üstünüze gelen kamyon, bir yandan 100 km ile onun yanından geçmeye çalışan siz. Çocukluğumun korkulu rüyası amk.

  4-5 sene önce büyük yol yapılıyordu oraya, şimdi durumu nedir bilmem.
  ... emre fosforoglu
 10. 10.
  Yol yapildi yapildi. Artik tek serit degil. Cift yon git gel.
  1 ... kalemime sinek kondu