bugün

http://video.milliyet.com...iskence-xvllGxsvgWjG.html

ne kadar munis, şirin bir kızmış. ne kadar sakin ve olgun.
yakın arkadaşı iyi mi yapmış kötü mü yapmış bilemedim bence sanki iyi yapmış hiç değilse herkesin haberi oldu bu haberden o video ile.
gerçekten çok aklı başında duran kız'dır. konuşması falan fevkalede sevimlidir. dövülür mü ulan bu kız.
ıslatılarak dövülme sebebi darbelerin morluk izlerini en aza indirme uygulamasıdır. planlı yapılan bir saldırının kurbanıdır.
ergenlerin ruh hallerini anlamaya yarayan röportajdır. işte ergenlik öyle bir şeydir ki sırf akranlarından kabul görmek, bir şekilde dikkatlerini çekmek için türlü abuk subuklukları sanki hayatın en normaliymiş gibi ciddiye alma halleridir. bizler de bu çok bilmiş tipleri kimi zaman gülerek, kimi zamn da ibretle seyrediyoruz.
güya kızın ismi belli olmasın diye videonun açıklamasında ç.g. yazmışlar. kız zaten röportaj da ismini söylüyor yeğenim neden stres taptınız bukadar.
yalnız o değilde dayak atan ekipteki sarışın kız gerilim filmlerinde psikopat seri katil rolünü gayet iyi kıvırabilir demedi demeyin.
tokat atıyor, yumruk atıyor, tekme atıyor, diz atıyor, başından aşağıya su döküyor, kollarını kesiyor, diğerlerine emirler veriyor, yerlerde sürüklüyor ve hatta benim favorim kafasını defalarca yere vuruyor.
son anlarda bir çeşmenin başına gidiyorlar, aslında orada da kızın kafasını suyun içine sokup nefessiz bıraksa tam anlamıyla övgüyü hakedecekti ama o an aklına gelmemiş herhalde manyağın.*
dayağı yiyen kızcağıza çok yazık gerçekten şaka bir yana umarım gerekli cezayı çekerler.

editto: kız niye eksiledin şimdi, yorumu beğenmedin mi? daha ne yapayım elimde olsa oscarı verecektim sana. *
videoyu izlerken, kızı bulup intikamını alasım, mezarlıkta kız dövesim geldi.
facebooktan yapilan arkadaslik teklifini kabul etmis kızın ropartajidir.
çoğu erkek tarafından sempati duyulmuş kızdır. özellikle dayak yediği videoyu izlerken.
liseli ergenler saykoya bağlamış hacı. o nasıl dayak atmaktır öyle. erkekliğimden utandım birader.
Islatıp ıslatıp dövmüşler kızı, geçmiş olsun diyelim.
tatlı şirin ama uslu değil...başka şeyler de var kesinlikle...
işte öyle...
ıslatıp ıslatıp dövmeleri yetmezmiş gibi birde seçenek sunmuşlar önüne. kafanda tuğla mı kıralım yoksa kolunu camla mı çizelim diye. kavga etmeyeli neler değişmiş arkadaş. şunu da diyemeden geçemeyeceğim tabi:

(bkz: hacı bu gençlik nereye gidiyor)
mezarlıkta ne işin vardı sorusuyla başlaması gereken röportajdır.
yüzyılın röportajıdır.
kızlar arasında olur böyle şeyler.
mezarlıktı dayak yiyebilir, yüzüne kezzap atılabilir, saçı kazınabilir, makyaj malzeme kutusu çalınabilir.
sanki dayak yememiş gibi normal bir şekilde olayı anlatabilen kızdır.
hayır kız orda dayak yerken saçını düzeltiyor, elinde mermerle geçen insanlara neden söylemiyor kurtarın beni diye. Ya kızların eli hafif çok acıtmıyorlar ya bu kızın acı eşiği çok yüksek.