bugün

mutlaka genç osman marşını coverlaması gerekir.
sözleri söylemese de olur. ne acayip bir yorum getirirler var yaaa.
hatta s&m gibi mehteranla birlikte çalmalılar.
Kültür bakanlığı duy sesimi...
(bkz: yeni başlayanlar için heavy metal)
unforgiven yani huzur verir dinlemeden olmaz süper.
caanım ülkemdeki adı nothing else matters olan gruptur.
hiçbir hedesi olmayan demir grubu.

Gerek yok böyle baş ağrılarına. Gidin pop dinleyin..
Sen serdar ortaç dinle.
Bass gitaristinin basketci gibi giyindigi gurup. Live performanslari asmistir.
metal müzik kültüründen bihaber olanlarca bir numarası olmadığı öne sürülen, thrash metal öncüsü efsane grup.
90 larda çıkardığı müzikleri dinlemekle zaman öldürdüğüm Gruptur..

Metalin öncülerinden, dünyaca sevilen ve türkiyede de baya hayran kitlesi olan grup..

En sevdiğim parçaları da şunlardır;

(bkz: Untill it Sleeps)
(bkz: loverman)
(bkz: the memory remains)
Son yıllarını yaşayan grup.
Metallica - Nothing Else Matters

https://www.youtube.com/watch?v=tAGnKpE4NCI

yılların eskitemediği gruptur.. bayıldığımdır.......
ismi ölmeyecek grup.
ergenlerin bir numaralı müzik grubu.
Son yıllarda modaya uymaya çalışıp şarkılarını bozsalar da yinede gonlumuzde yeri büyüktür eskiler unutulmaz.
90 larda çıkardığı müziklerle gönlümüzde taht kuran metal grubu.
bu aralar ergenlerin yeni gözdesi olmuştur bu sebeple pek dinlenilmiyor ortamlarda..
Bass gitaristinin basketbol hayrani her halinden belli olan gurup. Belki bu hayranliktan dolayi bass a yonelmistir.
(bkz: bassketball)
edit: ulen saka yapiyoz neye eksiliyonuz?
yeni albümünü dört gözle beklediğim gruptur. 8 yıl oldu amk. umarım yine umut verip st. anger tarzı birşey çıkarmazlar. death magnetic e benzese kafi. tabi gönül ister bi rtl, mop ama adamlarda yaşlandı be.
yasli kurt james artik eski kasetlerin cizirdamasi gibi efektler yapar oldu canli performansta. adam resmen kacirma yapiyor. konser yerine giderayak bir saglam album daha bekliyoruz. metallica 30 yili devirdi artik.
hiç sevmeyenin bile gizliden gizliye hayranlık duyduğu efsane metal grubu. yıllar oldu hala sıkılmadım dinlemekten. her dinleyişimde ayrı bir haz alıyorum.
tshirtum de var göstereyim bari eheh.

görsel
çok rakçı bir gruptur.
Efsanevi bir thrash metal grubu.
1991 yılında biten efsane.
Metal dinlemeyen insanların bile en bir parçasını bile sevdirecek gruptur. Siz bakmayın ergen grubu yazan şahıslara.
Yeni albümü çıkarma haberini 2-3 yıldır ısıtıp ısıtıp önümüze koyan grup.Efsane olarak anılıyorsa bir grup,gündemde kalmak adına şaklabanlık derecesinde işler yapmaz.Samimi olur.Geçenlerde Kirk 'ün rifflerin kayıtlı olduğu telefonu kaydettiği şeklinde bir haber çıktı ki,bu haber yalanlanmadı.Doğruysa bu tam bir rezalet.Lise grupları dahi böyle bir saçmalıkla gündeme gelip prim yapmaz.O albüm en az 2016da çıkar.Sonra da gelip fade to black,unforgiven falan çalarlar.Efendim bu grubun baş adamı paragöz Lars.Çok fazla uzatmanın anlamı yok.Iron maiden'ın yaptığı işi yapsalar heralde uzaydan falan sesleneceklerdi bizlere.
dünyadaki en iyi gruptur bence yeni albüm çalışmaları sürüyormuş. bide kirk hammett in dediğine göre progresif metal albümü olcakmış.