bugün

entry'ler (543)

idol alınabilecek kişiler

(bkz: jimi hendrix)

çiğköfte kokoreç midye

Midyenin ağır metallerden yapıldığını ve insan sağlığına çok zararlı olduğunu bilmeyenlerin kokoreçe laf ettiği üçlüdür.

çiğköfte kokoreç midye

kokoreç hariç diyenlerin .mına koyim. kokoreçsiz bir hiçtir.

stdiyojen

Söziüğümüze yeni katılan 11. Nesil yazardır. Umarım filozof olan diyojendir.

goldmoon

sözlüğümüze yeni katılan 11. nesil megadeth hayranı yazardır. hoşgelmiştir.

kızların birbirlerine sıkı sıkı sarılması

sarılırken sağa sola sallanılması kadar ilginç değildir.

spartacus war of the damned

en çok üzüldüğüm sahnesi ne spartacus un ölümü ne de gannicus un çarmıha gerilmesi olan dizidir. crassus un oğlanın, sezar a çaktığı sahnedir. yediniz ulan delikanlı adamı.

süleyman demirel

memleketimden çıkan tek cumhurbaşkanı. türkiye ye ne katmış bilemem ancak ısparta ya çok şey katmıştır. en önemlisi için ;
(bkz: süleyman demirel üniversitesi)

mhp nin başına geçmesi gereken kişi

kesinlikle meral akşener. bütün sağ kesimin oylarını toplayabilecek nadir kişilerdendir.

akp chp koalisyonu

olabilecek en muhtemel koalisyondur şahsımca.

kulaklığı olmayan kız

belki de kaybolmuştur.

haydar baştan mektup

asgari ücreti 5000 lira yapabilir tamam ama sonra su da 5 lira olur, değişen birşey olmaz.

soğuk pizza vs sıcak bira

soğuk pizzayı ısıtıp yiyebilirsin ama sıcak biranın asiti kaçmıştır. soğutup içemezsin.

ateistlerin chp ye oy vermesi

düşünce özgürlüğü ile din düşmanlığını karıştıran bazılarının söylediği beyandır. din düşmanlığı nedir söyleyeyim; din düşmanlığı sırf kendisine oy vermedi diye bazı insanları dinsiz ilan etmektir. sürekli "allah, kitap" diyerek dini kullanarak oy toplamaya çalışmaktır. yani asıl din düşmanlığı dini kullanmaktır. bilmem anlatabildim mi.

türk bayrağı

tüm objektifliğimle söylüyorum. diğer ülkelerinin bayraklarına bakıyorum da bu kadar asil bu kadar şanlı görünen bir başka bayrak daha yoktur sanırım.

parliament varken marlboro içen dangalak

(bkz: he yarram he)

chp hdp koalisyonu

hdp barajı geçerse ve koalisyon olursa, bu dört partiden hangisi koalisyona girmezse diğer seçimlerde yüksek ihtimal tek başına iktidar olacaktır.

solcularda ki terörist olma isteği

dinsiz insanın vatan, millet duyguları yok mu oluyor efendim. bir insanın vatanını sevmesi için sadece vatanını sevmesi yeterlidir. inanışlar, düşünceler bir insanın vatanını sevmesine engel olamaz, olmamalı.
not: ateist değilim.

dhkp c yi terör örgütü zannetmek

ülkemizin savcısını da onlar katletmedi ya zaten.

deep purple

70 lerin efsanesi, led zeppelin birlikte rock ın babası olan grup.