bugün

türkiye'dir efendim. medeniyetten ve sanattan zerre nasibini almamıştır. yazıktır.
kızları bakire olmayan ülkedir. net.
genellemenin çok yaygın olduğu ülkedir.
müslüman olan ülkedir, yılllardır yanlış empoze edilen mantık hatalarından biridir.
hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunan ülkedir.
güzelliklerinin de göz önünde bulundurulması gereken ülkedir. her durumda çamur atılmaması gereken ülkedir.
önyargının hakim olduğu ülkedir. Özeleştiriden yoksun sürekli eleştiren bir halka sahip ülkedir.
sorumlusu ayşe özgün'dür. hanımefendi aynı programda l-manyak dergisini de satanizmin yayıcısı ilan etmiştir. o dönem yaşanan kan dondurucu olayın da bunun üzerinde etkisi büyüktür, metal gruplarının t-shirtlerini giyen nice genç "kedi kesiyollar bunlar, kedi kanı içiyollar." diye linç edilmekten zor kurtulmuştur. tabii ki bu hedef gösterme olayında manowar fotoğrafının altında "işte satanistlerin dinlediği grup." şeklinde haberler yapan hürriyet'in etkisi de yadsınamaz.
90'ların sonlarında türkiye'dir desek daha doğru olur.
bunu diyenler, satanist'i ateizmle karıştırıyorlar. ne olduğunu bilmiyorlar bunların. kedi falan zırvalıyorlar. ama ikisinin de -onlara göre- günah bir şey olduğunu biliyorlar. allah yardımcıları olsun.
Babamın dedikleri doğru olsaydı şuan kedi yiyordum .
üniversite yıllarında ben de metal müzik dinlerdim, bir gün manowar baskılı bir tişört aldım, bilirsiniz onlar da biraz garip tipler, annem, tanıdığımız insanlar beni satanist zannedecek diye ağladı resmen. ve annem öğretmendir, insanları ciddiye alır ama dediklerini de tartar her zaman kuru kuruya tartışmaya bile girmez mantıksız bulursa, onda bile bu baskıyı oluşturabilecek kadar satanist zannediliyordu metal dinleyenler.
ne komik bir ülkeyiz lan.
Tamamen yobazlık ve stereotype'laştırmaktır (doğru yazmışım gülen surat).

Ülkemizin insanları aykırı şeyleri ayıplamakta o kadar uzmanlaşmış ki küpe takan ve saçı biraz uzun insan kafadan satanist damgası yer.

Onlara göre herkes ferdi tayfur veya müslüm gürses dinlemek zorundadır.
zamaninda megadethi bile satanist yapmis bir basin organina sahip ulke.