bugün

Şimdilerde Vestel in facebook sayfasında canlı yayınla hediyeler dağıtan radyocu... Nerelere düştün be mesut abi biz seni rabarba yla sevmiştik.
Yeni adresi joyturk'ten hafta içi her akşam 31 il + marmaraya seslenen 2.01 lik dev adam.

Ulusal kanalın hayırlı olsun paşam.
Uzun adam.

Türkiye ye gittiğimde mulaka gösterisine gidicem.

Maaşımla ezikleyeceğim seni.

Promosyonlu biletle gelip 10 kişilik gülcem.

En öne oturup her lafına atlayacağım.
sevip sevmediğime karar veremediğim eskinin radyocusu yeninin stand upçısı.

gerçekten çok uzun, beline geliyorum ben.
kendinin ve konuklarının akşam programında ortada hiçbir espri yokken eki eki gülmesinden başka bir şey duymadığım radyocu... komikmiş? önce birşey anlatıldığını duysam anlayacam. bu adamlar kendi programlarını daha sonra dinlemiyor mu? gözünde görmüyor, sanki stüdyoya gaz sıkmışlar ya da oynaşma hali var. boş laf bol gülüş.
stand up'ı hayvan gibi komik olan komedyen abimiz.

ben öyle çok övmeyi sevmem ama adam gösteriden önce vaadettiği gibi ayı gibi güldürüyor.

bana çift kişilik hediye bilet verdi instagramdan. çok istekli gitmedim. ama bildiğin hayvan gibi güldüm.

gösteride kendisiyle diyaloğum oldu ve çok sağlam göt ettim kendisini. hatta seyirci de hayvan gibi gülünce '' ulan ne meraklıymışsınız benim göt olmama'' dedi. adam hem sempatik hem komik.

bu arada gösterinin sonuna doğru çok kaşındım. rövanşı aldı benden. bence gidin oğlum. 40 tl imiş biletleri. beleş. alın arkadaşlarınızı gidin.

sanırım genellikle kadıköy bahane kültürde ve benim gittiğim beşiktaş bkm çarşı denen bardan bozma yerde gösteri yapıyor.bildiğin içkili falan ona göre gidin. ben ilk kez bara gittim amk bu adamın bileti yüzünden . ama hayvan gibi komik.

radyo programını çok komik bulmuyorum. bence yanlış iş yapıyor.

ayrıca youtube kanalında güzel videoları var izleyin fikriniz olsun.

gidin la gidin.
2.01 boyunda tam bir kazulet, ehliyetsiz, gülüşü enteresan, muhabbeti hoş komedyen ve radyocu kişilik. yıllar önce rock fmden biliyordum kendisini sonra komedi gösterilerini de izlemiştim birkaç kere. genele hitap edecek bir espri anlayışı yok kendisinin. bana da başta itici gelmişti hareketleri, esprileri ama zamanla alıştım. komedi tarzı biraz saldırgan komedi dediğimiz huysuz virjin, muzo vb. tarzda karşısındakiyle oynama üzerine kurulu. bu yüzden konuk aldığı kişiler kitlesinden değilse o muhabbet sekteye uğrayabiliyor. ya seversin ya nefret edersin gibi.

şu sıra virjin radio'da süregelen programı rabarba ile devam ediyor. programı yıllardır takip eden kemik bir kitlesi var. ben o klasmanda değilim ama son zamanlarda iyiden iyiye dinler oldum, kafa dağıtmak için tercih edilesi tavsiye ederim. ayrıca diğer bir çalışması mesut süre ile ilişki testi santral kumpanya adlı youtube kanalında yayınlanıyor. yıldızı parlayan ve daha da yükselecek gibi duran bir program. her hafta yeni bölümü gelsin diye bekliyorum.

ana akım medya kanallarında talk show programı yapma hayali vardı, hala istiyor mu bilmiyorum ama böyle güzel hocam boşver. O kanallarda rahat edemezsin sen. * (bkz: rabarbacılar)
ilk olarak ben ilişki testi'nde tanıdım. böyle komik mi değil mi ikinci bölümde algıladıktan sonra aslında ben de bu tarz davranıyorum bazen galiba dedim. sonra ilişki testi programlarında güncele yetiştim, kendi kanalında rabarba'ları izliyorum şimdi. aslında daha çok solitaire oynarken çok güzel eşlikçim. bittikten sonra wordament'e sarmayı düşünüyorum ama neyse.
biraz alıştıktan sonra sevdim biraz. ama biraz. ki çok sevemem bir komedyeni. bi ara denk gelirse instagram'dan mesaj atıp nah bloklarsın lan beni demek istiyorum. sonra bloklasın. öyle içten içe çok komik olmayan ama süregelen bir mizah yaşayalım. çünkü galiba tarzı bu biraz.
*
youtube'da ilişki testi adındaki videoları çok komiktir. onu zaten ilk olarak bu videolarla tanıdım. aşırı samimi bulduğum bir insan.
10 numara adamdır .
"hay sıçamdır."
görsel
ilişki testi adli programı efsane komik. Bir de bacak bacak atıp o saçma sapan çorapları görünüyor ya çok gülüyorum ya. Bilet alıp gitmeyi düşünüyorum canlı olarak izlemek çok hoştur bence.
ilişki testi ciddili komik. kendisini erman yaşar'ın ''yok, yok'' programında tanıdım sonra bi açıp bakayım dedim. 7-8 bölüm üstüste izledim. Özellikle tahsildaroğlu reklamı yaptığı sahneler efsane güzel.

bunun dışında sanırım konuklardan kaynaklı bazen çok sıkıcı geçiyor program ve programı yeni çektiği yer eski yerine göre çok kötü. sanki o sıcaklık kaybolmuş. bu kadar, evet.
Bi röportajında dudağının kenarında susam vardı. 15 dakika boyunca gitmedi o susam.

Bursalıdır.
saçını açınca harbi teyze oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Lc_VXyJXZMU
Mesut isimli arkadaşa kendini okutan kişi söylemi.
Sevdiğim radyocu. Rock fm den beri dinlerim.

YouTube daki ilişki testi videoları da komik. Tavsiye ederim.
Vasat ve itici biri.
güldürücü adam. yutubda bi srü videosu var.
nasılda haberim olmamış şimdiye kadar.
vasatın üstünde.
esprinin beklenmedik olanı makbuldur ya, işte bu adam o adam.
çorapları kilotluymuş. şaka şaka komik adam.
YouTube da tanıdım açıkçası onu gerçekten eğlenceli programlar çıkartıyor, radyo programını oradan duydum dinleyeyim dedim nedense pek sarmadı beni. Ama gerçekten güldürüyor sempatik biri.
ilişki testinin her bölümünü izleyen beleşçi tayfadanım.
adam hızla yükseliyor.
bugüne kadar nasıl kendini gizledi anlamadım zaten.
naif bi adam ondan olsa gerek.

50 tl ye gösteri yapıyor. aşırı para pulda gözü yok gibi geldi. eğlenmek için yapıyor. aşmış adam bence.