bugün

telefonla aynı anda ikiden fazla kişi ile mesajlaşmak sonucu meydana gelen talihsiz olaydır. eğer büyük bir pot kırılırsa telafisi çok zor olabilir.
arada bir yaptığım olaydır. sonu çok kötü olabilecek bir durumdur.
hele o mesaj yanlışlıkla babaya gidiyorsa babayı bulmuşsunuz demektir.
"her anlamda" uyuyan kişiyi uyandırmaktır.
EN KÖTÜSÜ BiRiNiN DEDiKODUSUNU YAPARKEN MESAJI DEDiKODUSU YAPILANA GÖNDERMEKTiR. DAHA KÖTÜSÜ YOKTUR.
bi dünya yazarsın yanlış insana atarın ve aklına gelir ki telefonun gönderilmiş öğeler gibi bir fonksiyonu yoktur, işte o zaman deli olunan andır ve de yanlış kişiye gider mesaj tamamen deli olunur. hele ki bir de yeni sevgiliye atılaak mesaj eski sevgiliye gitmişse durum acaip vahimdir.
sevgiliyke kavgalıysan ve konuşmuyosanız muhabbet açmak için başvurulan yöntemlerdendir.
son anda yanlış kişiye attığını fark edip, çıkış tuşuna basmana rağmen iletilen mesajdır.
bir sonraki mesaj pardon şeklinde olacaktır.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
Yanlış kişi genellikle eski sevgili olur. Artık bu yolu denemenin de bir esprisi kalmadı...
genelde o yanlış kişi ya baba ya da sevgili olur. öyle çok samimi olunmayan birine gitmez hiç anasını satıyım.
mesajın içeriğine ve karıştırılan kişilere göre değişir durum.
geri toparlamak zaman alır tabi.
bazen bilerek ve isteyerek yapılandır.Allah kimsenin ergenliğini uzun tutmasın.Amin.*
yollanan kişi eski sevgiliyse sadece bahaneden ibaret olan durumdur.
seks ve erotizm doluysa ve bu sms yaşlı halalardan birine gittiyse, her bayram o haladan kaçmak demektir..
alakasız kişinin gönderdiği mesajla ayılan durumdur. son zamanlarda sık başıma gelmeye başladı galiba işler boka saracak. *
benim gibi kocasına gitmediği sürece sorun olmaz ama birinin adı hayrettin birinin adı hayriye idi oldu bikere.
(bkz: yanlış mesaj yollamak)
oda arkadaşının dedikodusunu diğer oda arkadaşına yollamak isterken kendisine yollamaktır, sonra bedava dakkan varsa bi yeri arayabilirmiyim diye ondan telefonu istemektir ve üç buçuk atarak aldığın telefondan yolladığın yanlış mesajı silmektir....... artık müthiş dikkat ediyorum
yeni telefon alınca sıkça yapılan aptallık. öhmm galaxy s2 aldım da..
kız arkadaşa yollanırsa kötü olur.
çok kötü bir durum.
daha yeni bir kız arkadaşım anlattı böyle bir durum yaşamış ve olay aynen şöyle gelişmiş:
sevgilisi ile karşılıklı yemek yerlerken sevgilisi kızı bunaltmış kız da arkadaşına ' bu ne ya koyucam tekmeyi çok bunalttı vs. yazmış saydırmış adama yani ve bilin ne olmuş msj ı yanlışlıkla karşısında oturan sevgilisine atmış. sonuç: bir daha görüşmemişler.
ve yüzün kızarması şeklinde devam eder.
aynı isimden bir kaç tane varsa karşılaşılabilecek olası durum. Örn.Hassiktir yanlış başlığa entry girdim.