entry'ler (150)

redhack gurubunda olup söyleyememek

Redhack grubuna temsil olup, ama kimseye hava atamamaktır. Kız arkadaşı "Aşkkkım, Redhack acaba facebook'u hackleyebilir mi ?" diye sorması üzerine, "bilmem ki boşver ya gereksiz şeyler onlar bebeğim" diye tepki verememektir sanırım Redhack'te olmak. Yada sevgilinin aynı sözü üzerine " Aşkım bende Redhack grubundayım" demesiyle kız arkadaşının verdiği tepki "Hadi canım, yok artık Lebron!! " tepkisi muhtemeldir.

mit vs fbi

Mit, Fbi kurumunun Türk versiyonudur. Ama reyhanlı olayı yaşanmadan önce polislerin mit yetkililerini arayarak "Ortalıkta şüpheli dolaşan birileri var ne yapsak" diye sorması üzerine Mit'in verdiği cevap Fbi filmlerine taş çıkartır; "Biz zaten takipteyiz, kontrol bizde siz ortalıkta gözükmeyin"

Sonrası malum, onlarca şehit. Keşke Reyhanlı'daki hayatlar, filmlerdeki dublörler kadar basitleştirilmeseydi.

göğüsü sivilceli olan kız

Yaz aylarının gelmesiyle giyilen dekolteli kıyafetlerden görünen iğrenç ayrıntıdır. Bir de double hali vardır ki; ucu iltihaplı olan, erkeği "gay" olma yolunda ilerletir.

bana neden yaklaşmıyorsun diyen kız

- Ermeni malı değil bu da, kaldır indir. Bir süre görüşmeyelim Melahat.

bana neden yaklaşmıyorsun diyen kız

Erkeğin bu kez farklı olsun diye düşündüğü, hatunun aklından geçendir. "Cinsellik düşünsen bir dert, düşünmesen bir dert" durumdur.

dolmuştan inen bayanın kalçasına bakan şöför

Müsait bir yerde bırakır mısınız? sorusuna, müsait bir yerde durarak yanıt veren şöförün azimle beklediği andır kadının arkasına dönmesi. ilk dakikalarda tuhaf karşılanan bir durum olsa da, adamın hayatı direksiyon başında geçtiğini düşünerek hak verdiğim davranıştır.

kızların sıçmadığına inanan erkek topluluğu

Sıçıyorlarsa kesinlikle o bokun rengi Pembe'dir.

aşkı sikmek

insanı hissettirdikleriyle bombok hale sokan, aşk için oluşan istektir.

maaş gününe 5 gün kala cepte 100 tl kalması

50tl kalmasından daha iyi bir durumdur.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/okankekul

kızın evinde ilişkiye girerken yakalanmak

Kız arkadaşın ailesi evde olmadığında, eve davet etmesidir. Diğer bir deyişle "erkeği eve atmaktır". O sırada ömrü hayatın boyunca unutamayacağın kilit sesiyle en hızlı bir sekilde üzerini giyersin, çünkü peder bey gelmiştir. Genelde ilk soru "napıyosunuz burda?" ile başlar. Atom parçalıyoruz amk diyesi gelir insanın ama, cevap kem küm falan filan şeklinde devam ederken, kız konuya girer. Eğer peder bey, "sen sus seninle sonra görüşeceğiz!" dediğinde sıçan insan profiline, kapak olabilecek bir görünüme sahip olur insan.

leopar desenli kıyafet giyen cemaatci kız

Amacı anlaşılmayan hatundur. Leopar gibi gezerek cevreye iman dolu mesajlar vermeye çalışması, insanı belgesellerden bile soğutacak niteliktedir.

bir amk gazetesi vardı ne oldu ona

Reklama vereceği parayla, özgün bir site tasarlatsaydı enazından. Bildiğiniz hazır wordpress tema kurulu siteye sahip.
(bkz: Newswire)

villa sahiplerinin vatan sağolsun dememesi

Bugüne kadar, bir türk bayrağı herhangi bir villa'dan şehit için dalganlamadığı gerçeğidir. Hangi iş adamı bugüne kadar, "birtane şehit verdim, bir tane daha yollacağım" demiştir. Hayatın heryerinde torpil olması normaldir; ama söz konusu vatansa...
Edit: Bahsetmek istediğim villa sahiplerinin görüşleri değil, zengin çocuklarının doğu da çatışmayıp şehit olmamasıdır. Dikkat edilirse, hep kerpiç evlerde,apartman dairelerinde mazlum halkın çocukları şehit olmaktadır.

3 ağustos 2012 ırak ın türkiye ye nota vermesi

Başımızdaki çuvaldan dolayı nota'yı duyamayabiliriz.

pkk nin düşenlerine leş demek

Türk askeriyle, pkklı iti aynı gören kişinin; götüne, entry yazdığı klavyenin sokulmasıyla oluşacak olan görüntüye denilecek söz.

sevgiliden ayrıldıktan sonra eski mesajları okumak

19 şubat 2012
K:Aşkım uyumadan mesaj at olur mu?
E:Atarım, meleğim hadi öptüm.

23 Şubat 2012
E:Ben seni unutamıyorum!
K:Ben aynı heyecanı hissetmiyorum artık.

Yaşanmış olaydır. (bkz: ben)

hiç mastürbasyon yapmamış insan

Genelde kızların kullandığı yalandır; "Hiç işim olmaz efenim, insan kendi kendini siker mi yahu?" Kadınları anlamak zor.

cehennemde yanarken şeytanla yapılacak muhabbetler

4999 sıra numaralı merhum: Kolay gelsinnn, ben birşey soracaktım da.
z- Buyrun?
4999- Kaç insanın yanmasıyla bukadar ısınıyor burası kardeş?
z- Yaklaşık 5000 kişi ile tam verim sağlıyoruz, senin sıra numaran neydi?
4999- Hmm, ok. Ben yarın gelirim yine. Kolay gelsinn..

verecek gibi yapıp vermeyen kız

(bkz: vermeyeceksen dükkanını önünü kapatma)