bugün

içeriğine göre değişecek durumdur. Merhaba steam de mi oynuyorsun hımm bende çok oynadım hangi serverdasın oo sen kadınsın yaş kaç olayı varsa yazmaz zaten cevap. Erkekse yazar erkek adam yazar ama bir bayan ülkemizde maalesef sosyal mecralarda bile tacize uğradığından bırakın da yazmasın.Çok irdelemeyin de.
normalde cevaplarım gayet efendice. herkesi mümkün mertebe cevaplamaya çalışırım. ayırt etmem. saygılı olsun yeter. fakat;

--şayet yazdığı entryde iftira ve hakaret varsa asla muhatap olmam.
--ha bide bazı tipler var münakaşaya çevirmeye çalışıyor işi uzattıkça uzatıyor kaşıyor illa haklı görüyor kendince kendini. bunlara da sabır sabır ya sabır diye susuyorum.
--bazıları da görüşümü alaya alıyor ses çıkartmıyorum bunlara hadi neyse boşver diyorum. kimisi sen nasıl böyle yazarsın ? ''şöyle şöyle yazıcaksın '' vari konuşmaz mı ? emrivaki yapmaya kalkıyor aklınca sazan. bu tipler nadir bi elin parmaklarını geçmez.
--o kadar çeşit insan görüyorsun ki bi müddet sonra alışıyorsun hepsine. çoğunlukla saygılı arkadaşlar hepsine teşekkür ediyorum bu vesileyle canı gönülden ayrı ayrı..
Maldır arkadaşlar tartışmaya lüzum yok.
Utanmadan bir de açık oyluyor. Beni bunalıma sokan yazardır.
Benimdir. Hele erkekse hiç vermem.

Ihh ıhh vermicem benim değil mi vermicem.
Muhtemelen mesajı anlamamış, sizi yavşak bulmuş veya tamam-güzel-beğendim türü bir mesaj atmışsınızdır. Çok kafaya takmayın, o onun sorunu.
mesajlaşmak çok saçma, o mesajı yazmak için kullanacağın parmaklarla yapabileceğin o kadar çok güzellik varken neden mesaj atmak yani?
Konuşmak istemiyordur işi vardır burayı sadece entry girmek için kullaniyordur bir sürü sebebi olabilir.
Benim oyum nereye gitti isimli abimiz beni hayal kırıklığına uğrattı maleseef.
umurunda değilsindir.. niye daha fazla zorluyorsun ki?..
Egolu malın biridir hayır gelmez böyle tiplerden beyinleri de oldukça boştur. Mesaj almak istemeyen ayarlar bölümünden kapatsın. Terbiyesizliğin lüzumu yok. Sohbet etmeye vaktim olmuyor çoğu zaman ve özel mesaj alımım kapalı ne gereği var insanları kıracağız.
ismini vermek istemiyorum ama Oytunkaran. Evet.
erkek - erkeğe olan diyalog için: ağır küfür ve tahrik yoksa, konunun gideceği yer can sıkıcı bir tartışma değilse cevab veriniz.

erkeğin kadına yazdığı senaryo için: ayı gibi yazmamış ve yavuşamaya meyil etmemişse, insan gibi yazan kişilere cevab veriniz.

kadın erkeğe mesaj atarsa cevab alır zaten, onu irdeleyip kendimizi kandırmayalım.

neyse;

insan gibi mesaj atıp cevab alamamak can sıkıcıdır. insanları cevabsız komayın.

arz ederim.
en azından ' * ' diye cevap germesi gereken yazardır.
küfür, hakaret, taciz barındırmıyor ve buna rağmen cevap vermeye tenezzül etmiyorsa kendini beğenmişin tekidir. hiç bir şey yazası yoksa bile 2 kelime ilgilenmediğine dair bir şeyler yazmalı insan olan..

benim de yakın zaman önce başıma geldi severek takip ettiğim bir yazara ki öncesinde pek çok kez mesajlaşmışlığımız vardır farklı günlerde attığım 3 mesaja da cevap vermeyince bir daha değil mesaj yazmak oylama bile yapmamaya karar verdim. yapılacak tek mantıklı şey de bu sanırım. egosu çok şişmiş insanlar ile uğraşmaya değmiyor..
Oytunkaran. Özellikle on birinci nesil yazarları muhattap almam. Evet.
ağzına büyük patates sokulası yazardır.
(bkz: Oytunkaran)

Çoluk çocuğu muhatap mı alalım amk? Gereksiz. Evet.
Benimdir.
Kızmıştır. Biri var.
Genelde yaptığımdır fakat bunun ukalalık ya da başka bir şey ile alakası yoktur. Gerekli görmediğim hiç bir mesaja cevap vermem.
Amk onların; çok ayıp ediyorlar...
Aranizda o kadar kompleksli ruh hastalari var ki.. üşenmemiş yazmis kol gibi. Hahah ya.
ulan gene bi şey olmuş ama kaçırdım galiba.
Meaja cevap vermeyerek verdiği mesaj gayet açıktır.

Zorlamaya gerek yok.