bugün

merve kavakçı'nın kişiliği ve misyonu hakkında biraz daha bilgi sahibi olmamıza yarayacak arşiv bilgisidir.

abd'de kendini peygamber ilan eden bir sahtekar vardı: elijah mohammad.
elijah mohammad denilen şahıs önceleri kendini müslüman olarak tanıtmış, bir cemaat oluşturmuş ve sonradan kendini peygamber ilan etmiş bir sahtekardır.
hatta onun sahte peygamberliğine iman edenlerden biri de ünlü boksör muhammed ali'dir.

aynı zamanda bir sapık olan elijah mohammad'e göre, zina günah değildir.
işte buna dayanarak sapkın cinsel ilişki ayinleri düzenlemiş, hatta diğer peygamberleri de işin içine katarak kendini şu şekilde savunmuştur;

--spoiler--
“davud’u okurken, bir başkasının karısına nasıl göz diktiğini öğrenmişsindir, işte o davud’um ben.
nuh’u okumuşsundur; şu sarhoşu, işte ben onun ta kendisiyim.

lut’un serüvenini okumuşsundur: şu kendi kızlarıyla aynı yatağı paylaşanı, işte ben oyum.
bunlar bana helaldir”
--spoiler--

işte merve kavakçı hanımefendi 12 eylül 2008'de akit'te yazdığı köşe yazısında bu sahte peygamberi övmüş, ondan övgüyle bahsetmiş ve propagandasını yapmış.

köşe yazısı şurada;
görsel

islam inancına göre son peygamber hz muhammed'dir.
ahzab suresi 40. ayet gayet açıktır;

--spoiler--
Muhammed içinizden hiçbir erkeğin babası değildir, lakin Allah'ın resulü ve peygamberlerin sonuncusudur. Allah her şeyi hakkıyla bilir.
--spoiler--

müslüman olan biri buna inanır, iman eder.
müslüman biri için bundan başka peygamber kabul edilemez. müslümanım diyen biri nasıl olur da hz muhammed'den sonra kendini peygamber eden birine "islama hizmet etti" diyebilir, sahte bir peygamberin islama hizmet ettiğini düşünebilir?

peki merve kavakçı müslüman değil midir ki, kendisini "peygamber" ilan eden yeşil kuşak projesi ürünü bir sahtekarı bu kadar övmüş?

her zaman diyorum,
bunların inandığı din farklı, bunlar müslüman değil, bunlar yeşil kuşak projesinin ürünleri...

ne yazık ki bizim ülkemizi de ele geçirdiler.

sayın cumhurbaşkanı, dikkat et, çok fena kandırılıyorsun...
(bkz: kavakçı ailesi/#40910151)
sözlüğümüzün politik analiz uzmanı tengir abimizin yeni tespiti.

malcolm x te bir zamanlar elijah ın adamıyken malcolm sivrilerek elijah ın önüne geçince elijah tarafından çekememezlik başlıyor ve malcolm da onun yanlış bazı hallerini görünce ilişkisini keserek sünni islama dönüyor.
sahte mahte peygamber peygamberdir.
gel kardeşim, sahte olsan da gel.
güzel bir din, güzel bir kafa yani.
Tayyipputçular akla gelince şaşırtmayan hadise.
Bu cenah Tepeden tırnağa böyle.
Müslüman olmafığım için umrumda olmayan övme olayıdır ayrıca merve ablamızın şöyle pızisyonları da var.

görsel

Resimde ki sakallı aynı zamanda mısırpüskülü kadir in de şeyhi olan nazım kıbrısidir kim bu nazım kıbrısi?
ingiliz kraliyet ailedi peygamber soyundan gelir ve müslümandır diyen bir şizo ayrıca
beni hiç şaşırtmamış olaydır.

beni şaşırtmayan başka birşey ise başlıkta bu gerizekalı durumu insan onurunu hiçe sayarak "parlatmaya" çalışan tek bir yobaz bile olmaması. zira onların seviyesi için bile savunulacak bir şey yok.

yobazsız hava sahası başlık.

edit: yahu bunu da parlatmış yobaz! ulan helal olsun be. küçülmenin sınırı yok hakikaten. nasıl diyordunuz siz? "günah işleme özgürlüğü" müydü neydi? ha ha.

allah kimseyi sizin durumunuza düşürmesin.
Bugun de midemiz bulandu sukur.
Akp'li bir bürokrat ya da siyasetçi için normal, sıradan bir şey. Bunlar değil miydi yıllarca fetullah gülen hareketine hizmet edenler.
Türkiye müslümanları, sonradan olma, kilise ayini yapan amerikan müslümanlarından daha inançsızdır. Hz. Muhammed'den sonra geldiğini iddia eden peygambere de inanır, uçan şeyhlere de iman eder. Hatta işlediği günahtan ettiği tövbenin , araya şeyhi girmezse kabul olmayacağına inanmıştır. Türkiye'de islâm tamamen hocaların şeyhlerin oyuncağı haline gelmiştir.

Merve hanımın ilk zamanını hatirlayanlar bilir, 28 şubat süreci denilen dönemde, memleketteki islâm adına yapılan tüm pislikler ortaya dökülüyordu tek tek. Bunun başörtüsü diğer tüm şaklabanliklara kalkan oldu malesef.
Şahsi görüşüm, merve hanım ya da etrafındaki hiç kimse müslüman değildir. Elbette yargı allah'ındır.

Peygamber zamanında, insanlar puttan dönsün, namaza yaklaşsın diye din yumuşatılmadı. Yinenamaz vardı, yine oruç vardı, zekât vardı.
Eliah denilen adam, yaptığı yanlış uygulamalara rağmen, insanları sokaktan, uyuşturucudan uzaklaştırdığı(!) Için savunuluyor. Bunun adı din değil ki.

1500 sene evvel, ölüm, işkence, yokluk pahasina ödün verilmeyen kurallardan, simdi neden veriliyor? Şartlar daha mı zor?

Mesele merve hanım gibi insanların, bilinçli bir sekilde islâm dinini dejenere etme hadisesidir. Fettulah dinine inanmak bunu gerektirir çünkü.
"ABD Müslümanlarının acı kaybı" isimli ekran görüntüsü verilen yazıda elijah mohammad'den değil; oğlu Warith-ud-Din'den bahsediliyor. görsellerde sadece altı çizilen kısımları okuyup geçen kaynak aramayan genel sözlük kitlesi uzun yazıları okumaya üşendiği, araştırmadığı için iftiraya ortak olmaktan kaçamıyor. Kim hakkında olursa olsun bir haberin bu şekilde çarpıtılması asla doğru değildir. Sizleri biraz daha dikkatli olmaya, en azından okuduğunuzun aslının nerede geçtiğini biraz daha araştırmaya davet ediyorum...