bugün

uyuşturucuyu acilen bırakması lazım. sonunu iyi görmüyorum. otelin bilmem ne katında ki küvette yada jakuzide kalp krizi geçirmesi an meselesi.
mervelerdeyiz sözünü hatırlatan güzel ve de seksi bir oyuncu.
görsel
o da barbi akımına kapılmış . * *
görsel
barbi mezarında ters döndü amk.
bu kadın türk parası gibi düştü. aşırı elit bi kadınken şimdi tam bir kezban olma yolunda ilerliyor maalesef. yeteneklerine ve allah vergisi güzelliğine son derece haksızlık eden bir kadın.
şöyle bir memelere baktım. memeleri hatrına bir puan verebilir miyim diye. fakat maalesef merve boluğur' a puanım sıfır.
bu barbie akımı bir zamanlar istanbul boğazında olan lüfer akımı değildir. bu nedenle sandalların arkasında lüks lambalarıyla sabaha kadar avlanılmaz.
barbienin arka arkaya 2-3 defa kamyon çarpmış halini canlandırmaya çalışmış oyuncudur. peşpeşe böyle 3 kamyon falan çarpsa barbie tam olarak böyle olurmuş işte.
Özürlü barbie.
Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri.
Be ne ulan görüntüleri zihnimden nasıl temizleyebilirim söylesin bilen varsa lütfen şüphesiz..
2017 öncesinin karizmatik kadını.
2017 sonrasının çatlağı.

Tam bir yerli Britney Spears.

Yükselişi ile de, düşüşü ile de.
Eskidendi daha iyidi bu 13 yılda gitmiş o gidiş yane.

Ahahahahahahae.
Güzel bir Başak burcu kadınıdır, yeni dönem tarzlarla kendine hakaret etmektedir, bu kızın yalın hali, ortamalama Türk kızının güzelliğinin üstündedir.
Ağam keşke bu arkadaşa bir şey yedirip içirmeseydikteki arkadaşın dişi versiyonu olmuş.
Başıma bir şey gelmeyecekse hala güzel kadın için şart olan 3 özelliği taşıdığını düşünüyorum. Tatlı bir surat, düz karın ve düzgün fiziktir bunlar.
tesettüre girmiş.

görsel
görsel
görsel
en temiz deliren ünlülerdendir. Bir diğeri için (bkz: tuba büyüküstün)
denemediği bi ben kaldım.
hakkını yemeyelim beni de denemedi.
Murat Dalkılıç tan sonra çok bozdu. Yanıyom Fatma diyen ali şen gibi kaldı ortalarda.
Bunu ünlü yapan erkekler bütün gün kezo aşağı kezo yukarı diye sayıklayan erkekler.
Erkolar şaka gibisiniz aq. Kapanın.
Halloween partisine katıldı! Tarzıyla dikkat çekti.

görsel
görsel
görsel
görsel
boşu boşuna vaktini harcayıp makyaj vs ile uğraşmış ünlümsüdür. normal halindeki bakışları mimikleri zaten çakinin gelinini andırıyor. hiç o kadar makyajla kostümle uğraşmasa da istediği etkiyi yaratabilirdi zaten..

https://tr.web.img3.acsta...s/03/46/26/034626_ph1.jpg