bugün

mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi mezunu güzel kadın. çemberimde gül oya'da rol aldı. şimdi de ıhlamurlar altında isimli dizide oynamakta.
maximum kartın zuzu reklamında sevimli şarışın veletin annesi rolunde oynayan oyuncu.
ıhlamurlar altındaki performansıyla göz dolduran, fakat her bölümde sivilcelerini makyajla zor kapatan, diziyi kendisi için izlediğim, aşık olunası güzel bakışlı, tatlı hatun.
çemberimde gül oyanın bir bölümünde sevgilisi öldüğünde "beni bırakma ümiit" diye bir haykırışı vardır ki, hala ürperirim hatırladıkça.
zerafet tanrıçası.
insanı suya götürüp susuz döndürebilecek bir güzelliğe sahip, sevimli, masum hatun.
hayranlıkla izledigimiz aşık olunası guzel kadın.

http://www.tuba-buyukustun.com
bak bak doymazsın dediklerinden olsa gerek ki insan tuba büyüküstün'e bakınca güzellik neymiş bir kez daha anlıyor. ekrandaki narin ve huzur veren görüntüsüyle kendi alanında hep aranacak isim olcağa benziyor.
babam ve oğlum'da da 12 eylül sabahı doğan oğul'un annesi rolünü oynamıştır.
kendisi için bir hayranı tarafından blog sitesi açılan hatun.

http://www.blogcu.com/TUBABUYUKUSTUN3/
dişlerinin kendisine nazar değmemesi için öyle yaratıldığını düşündüğüm güzel insan. yoksa az daha kusursuz olacakmış..
cevahir avmde bir program çekiminde bizzat görülmüş ve hayaller suya düşmüştür.
babam ve oğlum filminde karşımıza çıkan daha sonrada ıhlamurlar altında dizisiyle ününe ün katan şirinlik abidesi güzel hatun.
allaha sukurler olsunki böle bir insanı yaratmış, yaratmaktan öte kendi eline kalemi alıp çizmiş.
çok sade bir güzelliği olan dolayısıyla makyaj küpüne girmesine rağmen yine ineğin bi tarafına benzeyen hatunlara fark atan bünye. *

(bkz: Makyajsız da güzel olabilmek)
dizilerini, röportajlarını her denk geldiğimde dikkatle izlediğim hatun. izliyorum çünkü çok güzel diye falan değil, orası zaten öyle, ben çirkin olduğu ya da çirkin olamaz belki de muhteşem görünmediği bir karesini görmek istiyorum bu hatunun.henüz yok.
bol bol yeni projelerde görmek istediğimiz türkiye'nin en duru güzeli.. ıhlamurlar altında adlı dizi çekimlerinde bir şey olacak diye çok korkuyorum, çok..
"bir cennet hurisinin bu kadından ne fazlası olabilir ki?" diye merak ettiğim şaheser. büyük insan.
bu kız varken daha ne diye dünya güzeli ararlar anlayamıyorum dedirten güzellik timsali insan.
çemberimde gül oya'da zarife idi adı. benim için ve kanımca büyük bir kitle için bundan sonra da zarife olarak kalacaktır. zira bir insan bir adı bu kadar taşıyabilir.
hiç rol yeteneği olmasa da güzelliği örtbas etmektedir bu gerçeği.
o kadar bahsedilip erkek arkadaşından bahsemeyi kimsenin kendine yediremediği kişi. ıhlamurlar altında dizide başrol oynadığı bülent inal ile aşk yaşamaktadır. ayrıca ceylan vari yürür bu hanfendi, seke seke...
bülent inal ile beraber olduğunu duyunca "hiç değilse piçin biriyle beraber değil" diye bir parça mutlu olduğumuz masterpiece.
bayanların birbirlerini çekemediği önermesinin çürümesine sebep,allah'ın özene bezene yarattığı imrenilesi güzellik.
kenan doğulu'nun sen beni tanımamışsın adlı şarkısının klibinde arada bir kafayı uzatıp bakan bir kızı canlandırdığını yeni farkettiğim olağan üstü güzellikteki insan.