bugün

Şuana kadar ki Survivor'ın en hırslı yarişmacisi orasi kesin. Öncelikle Merve Aydın Survivor da favorim fakat begenmedigim hareketleri var. Özet geçicek olursam, tamam hırslısın iyi güzelde fazla hırs insan bitirir. Sen oyun kazandığında bile 'Yaa şurda nasıl hata yaptim, orda nasıl ayağım kaydı' cart curt dersen, bu hırsdan çıkar antipatikliğe dönüşür hatta mal mı bu kız dedirtirsin insanlara. Diger konu ise Mervecim oyun kaybettiginde 0 çektiginde adada nedense çıtın çıkmıyor? Digerleri bazilari 4/4 yapiyor ama seni eziklemiyorlar, arkadan konusmuyorlar senin oyun kazandiktan sonra digerlerine bahane bulman yanlış! Neyseee.. Evet enerji yok oyun sırasında onuda çözeceginizi dusunuyorum.
Bugün anıl'la olan diyaloğu yaran sörvayvır hatunu.

Merve(salya sümük ağlayarak)
-yha yimeak yiyemiorueaaaam yhani. Kaç haftadır açım biliyomıuuusann........Ühüüüüüü.....ne kas kaldı ne bişey... Çok zayıfladıeemmm.. ....ühüüüü... Şu kollarıma bak....

Anıl(sülalem raad panpa modunda)
-aynen ben de.

işte o karede Merve'nin Anıl'a bi bakışı var o fotoğrafın altına "yalancıyı silksinler mi?" Diye yaz. Gülmekten gebermiycek adam yoktur.
dünya ahret abim olsun.
hırslı karakterine hasta olduğum, survivor tarihindeki en sevdiğim yarışmacıdır. sağa sola çirkefçe bağırması bile hoşuma gidiyor. sözlüğün linç timine kurban gidecek neredeyse ama bana sempatik bile geliyor kendisi.
survivor kadınlar tarihinde başarıdan başarıya koşan ve performans olarak kimsenin aşık atamadığı survivor allstar yarışmacısıdır.

en sevdiği renk o iğrenç tşörtündeki pembe rengi olmak la beraber doğukandan fena halde hoşlanmaktadır.

begümü oyunlarda tokatlamak en sevdiği ada sporudur. kıbrısta finalde eğer kazanırsa alacağı ödülle moda da doğukanla yaşamayı planlamaktadır.
Ne kadar başarılı olursa olsun, inanılmaz iticidir. Turabiyi bile bu kızdan daha çok seviyorum. Öyle hırslı bir kız ki hırsı içini çürütüyor.
Sadece hemcinsleriyle değil aynı zamanda erkek yarışmacılarla da yarışabilecek kapasitede olmasına karşın atmalı tutmalı beceri Oyunlarındaki başarısızlığından dolayı maalesef begüme bile yenilme hezimetine uğramış olan , halka oynama ve duygu sömürüsü yapma yoluna pek başvurmadığını gördüğüm ayrıca kazanmasını da istediğim şu anda survivor all starda genel olarak iyi performans sergileyen yarışmacıdır .
acun'dan haftalık 15.000 tl para alıyormuş. siz de bu çirkef iğrenç karıyı samimi bulun, geri zekalılar.

http://www.karnaval.com/a...d=36468&channel_id=16
programı izlemiyorum ama sanırım bu kız çok ünlü o programda.
fiziğinin gücünün yanında zekasının da diğer yarışmacılardan üstün olduğunu gösterecen survivor yarışmacısı. bugüne kadar hiç atış yapmamasına rağmen dün çıktı sadece 1 oyunda atışı öğrendi ve diğer oyunlarda çatır çatır kazandı.

tam bir winner değil mi yaa ahahaha. biat edeceksiniz!!!!
finali hak eden bi kadın varsa o da kesinlikle merve aydındır. zaten böyle giderse de acunun begüme yaptığı piskolojik baskıyla (merve arayı açtı , merve önde , merve bu sefer daha önde ...) begüm hiç oyun alamayarak survivor hayatını bitirecektir.
''survivor tarihinin en güzel gacısı'' ünvanlı yarışmacıdır.

17.08.1995 yılında van da dünyaya pırtlamıştır.

ünlüler takımının tek adanın da son ikiye kalan hatun yarışmacısıdır.

doğukanla yaşadığı aşktan ziyade oyunlardaki başarısıyla gündeme gelmektedir. özellikle nişancılığı 6/5 derecesindedir.

survivor allstar ın başında geliştirdiği strajisi ile son 2 ye kalıp finalde ki sms e kalmak için çırpınan milli atlet merve özellikle vejeteryan olmasının avantajını görmektedir.

eski nişanlısının kıskançlık krizlerine aldırmayan merve, türkiye de kurduğu troll ağı ile ak trollere nispet yapmaktadır.
https://scontent.fash1-1....d2df24a05&oe=5624936F
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Survivor all star' ın ünlüler takımının en güzel ve en fazla performasnı gösterebilme başarısına sahip bayan.
survivor all star da ciddi bir sakatlığı olmasına rağmen oylamaya girmeden 1 hafta daha devam edecek olan, ancak nasıl bir performans sergileyeceğini merak ettiğim yarışmacı.

hakan hatipoğlu giderse canavar gibi oynayabilir, orası da ayrı.
--spoiler--
+ merve güneşe çıkabilir misin?
- istersek inanırsak elbette çıkarız.
--spoiler--

böyle de bir mekanizması vardır.
(bkz: Kadınca adamca Yunanca gidip yarışacağız)
Çok azimli biri.
arabayı kaybederse acun'a dalıcak gibi bir havası var.
Araba kazanmak üzre olan yarışmacı. Acun da yardım ediyor buna. Ulan ne sevimsizlik.
Edit: Kazandı da, sevinçli hali de itici üzgün hali de itici , of sana katlanabilen direkt survivor olmalı AMK.
Bu kariyla evlenen boku yer...

Insanin pipisini kesip kedilere atasi geliyor.
bu karı düşüp ciddi şekilde acı çekince çok fena haz alıyorum sözlük.

lan bu kızın üzüntüsünden , sevincine , konuşmasından , acı çekmesine kadar her şeyi itici lan.
Çok başarılı hanım kız. Ben bu kadar azimlü bir insan görmedim. Şampiyonluğu hak ediyor kannımca.
inanılmaz derecede bir çekiciliği olan cici kız. sinirlenmek, sevinmek her şey o kadar yakışıyor ki kendisine. gülüşü çok güzel, gülüşünü öperim.
Ya ben Çok sevdim bu kızı güçlü Baskın bir karakter. Turabi onu gömdüm bunu gömdüm diyordu da umarım Merve de onu gömer şampiyon olur.