bugün

Çok güzel hasta oldum ben buna.
Edit: karıdan ne anlarsınız ibneler kadın boylu vücutlu gür saçlı ve o gözleri zeka saçıyor.
kendisine hasta olanlar bi tıklasın : http://www.dunyagoz.com
bu seneki survivor şampiyonu . bence.
sörvayvir in içten pazarlikcisi.
elenecektir zuhahahha. evet.
hayatımda gördüğüm en itici insan. o nasıl bir ağlama şeklidir ya.
Survivor duygu sömürücüsü.
o ağlarken ben de ağlıyorum.

sinirden.
Hasan'ı sms'te elediğine göre muhtemelen bu yıl şampiyon olacaktır. Tabi begüm'ün şansı yine yaver gitmezse.
Azmiyle ve yarışmadaki duruşuyla beni kendisine hayran etmeyi başarmıştır.
Begümle kıyaslanan bir yarışmacı nasıl olur da birinci olabilir ki sen kiminle kıyaslanıyorsan o sun bence.
Survivordaki adada kalan,tek ünlü. Garibim cok hüzünlü yaaa. Uzuluyor muyum? Tabiki hayir.
bu yıl en gıcık kaptığım yarışmacı olmasıyla beraber final dörtlüsüne kalmayı hak ettiğini düşündüğüm kişi. hasan yerine begüm elenmeliydi orası ayrı mesele.
adada açlıktan ölmesini dileiğim yarışmacı. hala hafızlara "atamıyoğ hakan atamıyooğğ" nidaları yer alır.
çirkefliğiyle tüm ünlüleri karalayıp göndererek finale tek ünlü olarak giden yarışmacı.
Kezban mıdır değil midir bilmem... 2012 olimpiyatlarında sakatlanıp ağlaya ağlaya finish e geldiği görüntüyü ne zaman izlesem gözlerim dolar... Seviyorum ben bu kadını.
kasıtlı mı kaybediyor yoksa gerçekten beceriksiz mi anlayamadığım yarışmacı.
Finalist olmuştur. Hilmicem veda konuşmasında bile turabi dedi. Ne adamlar aq. Merve 1. Olsun.
Olimpiyat zamanında takdirleri toplayıp, survivor isimli zsman kaybına katılan atlet. Kendisine zarar verdiğini düşünüyorum.
Kendini beğenmişin teki olduğu için turabiyi tutmama sebep olan yarışmacı.
Haketmiştir inşallah kazanır. Çok ağladı ya.
her şeye saygım var da pis hırsa saygım yok.
Sonuna kadar hak etti. Helal olsun. 1. Olursun inş.
Hak etti kız,çok ağladı.çok hırslı umarım o kazanır.turabi ikiyüzlünun teki en azından yarışmayı hak eden kazansın.o değilde yalnız gerçekten çok hırslı kız.bu koşucular hep böyle,bir ara ben de atletizme gidiyordum ordaki kızlarda böyle çok hırslıydı ordan bildim.
Usenmedim basligi komple okudum. Anladigim tek sey Olimpiyattaki sakatlik hadisesi ile yukselen helal olsun sporcusu kimligini sorvayvir yarismasi sayesinde sikmistir. Yazilan yorumlarin yuzde 80i itici kezban geri kalan yüzde 10u milli atlet, yüzde 10uda maksat muhalefet olayim diye merveyi savunan denyolar. Merak ettiğim sey ilk Survivordan cikinca sosyal medyada hic mi arastirma yapmadı kendi hakkinda? Demedi mi ulan hakikatten kezban miyim? Gercek soyluyorum acilen bir karakter egitimine ihtiyaci var. Cunku safi hirsli olmasi sporcu kimliginden degil kötülüğündendir...