bugün

prison break dizisinin altyazı çevirilerini yapan kişi.çevirilerine bakarsanız son derece kaliteli ve özen göstererek yapıldığını anlarsınız.son derece başarılıdır.tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim.*
prison break dizisinin izlenirliğini arttıran her çevirisinde bizlere yeni kelimeler öğretip kelime haznemizi geliştiren güzel insan.
bu hafta işini boşlamış prison break çevirmeni
prison break dizisinin basarili cevirmeni. turk izleticisinin aranan altyazicisi. kendisini tanima firsatim olsa alnindan opulecek kisi. bize kattigi kelimelerle kendisini taktir ettigimiz kisi.
hiç bir maddiyatı olmadı halde binlerce ytllik iş yapan dengesiz ingilizce bilen kişi. onun alt yazısını yapmadıgı prison break bölümleri oldukça sıkıcıdır. (ya da bana öyle geliyor)
marmara üniversitesi endüstri mühendisliği bölümünde yöneylem araştırması, database ve similasyon dersleri vermiş, okul yıllarımdaki danışman hocamla aynı ismi paylaşmasından tedirginlik duyduğum kişi.
(bkz: hocam biz seni tanıyamamışız)
doctor jivago gibi biz yabancı dizi sevenlerin herşeyi.
prison break çevirileriyle dikkatimi çekmeyi başardı. adamımızda mükemmel bir çeviri ahlakı var. titizlikle çalışıyor hiçbir ayrıntıyı kaçırmıyor. çevirilerinin sonundaki bilgilendirici açıklamalarla işte budur dedirtiyor insana.
o ses türkiye de ilk performansından itibaren kaliteli sesi , duruşu ve müzik tarzı ile hayli heyecanlandıran yarışmacıdır. umarım birinci olur umarım bir şeyler yapar ve onu dinlemeye devam edebiliriz. bu yarışmaya tuğçe gendigelen devam eder de mert demir edemezse jürisinden yapımcısına oyu veren halkına kadar kimse de adam değildir. net.
o ses turkiye yarismacisi. favorim olan.
favorilerdendir, hasan ile finalde karşılaşacaklardır..
bu yarışmaya hiç yakıştıramadığım yarışmacı aslında. çok sempatik. inanılmaz hoş bir havası var.
2 aydir favorim olan yarismacidir. Yabanci sarkilara daha hakimdir.
Liseden sıra arkadaşım . Hey gidi hey.
duruşu, görüntüsü, ses tonu ve mimikleriyle star ışığını yansıtan o ses türkiye yarışmacısı. o nasıl bir shape of my heart yorumudur, sting dinlese gurur duyar.
shape of my heart yorumu insanı kendinden almış kişidir.
Diğer performansını bekliyoruz efendim varsa youtube kanalını da paylaşıverin sesi çok rahatlatıcı bu çocuğun.
o ses türkiye finalinde ilk şarkılar itibariyle kesinlikle arayı açmıştır.
kesinlikle bir daha dinlenir. en azından bir daha tezahüratlarını hak eden tek yarışmacı.
kabul edelim ikinci kez ne abdullah ı ne ersin i ne hasan ı dinleriz ilk şarkıları için konuşacak olursak.
Lisede beraber otururken az dememişimdir mert demir koyayımda delir diye . Adam şimdi nerede ben neredeyim . Umarım hep başarılı olur ve beraber rap söylediğimiz zamanları unutmaz.
shape of my heart'ı sağlam okumuştur. türk ergen kızlarını aaa uu mert ye beni yala beni diye diye oy atacakları aşikar ancak 1.'liği hak ediyor.
muhteşem çocuk. daha ilk "isn't she lovely" şarkısını söylediğinde "aha favorim kazanan bu olmalı" dediğim yarışmacı. ayrıca hasan dan çok daha sempatik.*
Bu sene o ses turkiye'nin saglam yakisikli yaptiginin gostergesidir.
çok yakışıklı lan.
şş mert burdaysan bi bakele bişe dicem. facebook istemiycem söz.
birinci olmasını çok istediğim yarışmacı çok tatlı gerçekten.
1994 doğumlu öğrenmemle dumurlardan dumur beğendiğim yarışmacı.
hem cekici hem de sevimli bir solist gencimiz. sarkı soylerken orgazmik sesler cikartıp genc kizlarimizi hallendirdigi dogru fakat harika bir sesi var diyemeyecegim.
güncel Önemli Başlıklar