bugün

'ben de' butonunu imla olarak yanlış yazmayı başarmış sözlük. (bkz: bende)
format olayını sallamayan entry'lerin bulunduğu sözlük. daha özgür gibiler. mesela ,

başlık : gece vakti bayan yazarlara direnen tek erkek yazar

ilk entry : evet bu benim. ve sözlüğü size bırakmayacağım:)

- ilk entry tanım içermelidir.
- chat dili kullanımı yasaktır.
- entry kesinlikle başlığı tanımlamalıdır.
- subjektif entry'ler silinir.
- forum tarzı entry'ler silinir.

yazarın notu : tek entry'de 5 ihlal gibi.
(bkz: tamam vurmayın ölmüş bu)
(bkz: tantuni sözlük)
(bkz: çift lava$ adana sözlük)
şaka maka daha ortada hiçbir şeyi yokken dahi google reklamları almayı başarmışlar. biz bile taa ne kadar süre geçince almıştık da server'a azıcık kaynak yaratmıştık.
mersin üniversitesi öğrencilerine hizmet veren bir sözlük.

her sözlüğün uyması gereken bir format veya kural olmadığı için(var da biz mi bilmiyoruz?) kendi halinde takılan ve kendi kuralları olan, üniversitemin sözlüğü. kime ne?
tc kimlik no isteyerek beni dumura uğratmış,uyguladıkları anti-demokratik uygulamalar nedeniyle istifa ettiğim gereksizlik
http://www.mersinuni.net adresinden ulaşılabilecek olan klon sözlük.
haksız yere hakkında yorum yapılan sözlük.tamam bazı yazarları pek çok konu hakkında bilmeden yorum yapabiliyor ama doğru düzgün yazı yazan yazarlarıda arada yakmamak gerekiyor.tc kimlik no istiyorlar ve bence çok yerinde bir uygulama olmuş,benim deyimimle pislikleri temizliyor ve bir kişinin bir kaç kullanıcı adı kullanarak sisteme girmesini engelliyorlar.ve sözlük yeni olduğu için şuan da yaşadığı çömezlik evresinin çok doğal olduğunu düşünüyorum.bence çok az zamanda çok yol katetmişler,bukadar kötü yorumlara maruz kalmış olması kötü çünkü moderatörleri sözlüğü iyi bir duruma getirmek için uğraşıyorlar şuan istenilen boyutlara gelmiş olmasada,bir kaç sene içerisinde (yani sözlük yeni öğrenciler almaya devam ettiği sürece )yeni jenerasyonla birlikte düzelecektir,sözlük hala yazar alıyor.sadece mersinlileri ve mersin üniversitesin'de okuyan yazarları kapsamıyor her il'den yazar alıyorlar. *
yöneticilere yakın kişilerinin iletilerinin patlatılamadığı sözlük.
geçen yıldan beri var olan, fakat tam anlamıyla bu yıl aktifleşmiş olan sozluk.
moderatörleri gayet iyi insanlar en son geçen hafta olan zirve de karşılaştık kendileri ile... * *
sozlukte türkçemizin düzgün kullanımına yönelik çalışmalar var...
ayrıca sozlukten temizleme çalışmaları da yapılmıştır bundan sonra ise sozlukte rahatlama olduğu farkedilmiştir. * *
çoğunluğu mersin üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu sözlük. kalitesinin tartışıldığı bu sözlük sayfasında haklı olanlar da var, yorum yapmaya değmeyenler de.
açınız, okuyunuz hatta yazınız derim mersinuni sözlüke. yazarların birbirini tanıması dışında bir sorun yok ki bu uludagsozlukte de mevcuttur ve burada sorun olmadığı gibi zamanla orada da olmaz.
lütfen yeniliklere açık olalım ve geleceğe sahip çıkalım. sonuçta hepimiz genciz, birlikteyiz ve paylaşım ortamındayız. ikinci bir uludagsozluk ya da eksisozluk fazla mı gelir yani türkiye cumhuriyeti gençliğine?

http://www.mersinuni.com/
gulmekten geberten sozluk:

--spoiler--

son duyurular gelişmeler

ben fasilitesine kelime yazdırmak [09/09/2007 11:11]

Üst butonların yanındaki tuşla 5$ bağışlayarak istediğiniz kelimeyi kurallara uygun olmak kaydıyla istediğiniz kelimeyi, istediğiniz renkte yazdırabilirsiniz. örneğin bende maestro yazmakta.

--spoiler--

(bkz: bi siktir git)
zamanında çok güzel vakit geçirdiğim, üç yıl önce patlamış sözlük.
aynı zamanda sanırım sözlükler tarihinde iç çekişmeler yüzünden ikiye bölünen yegane site idi. bu sitenin yönetiminden memnun olmayan bir grup yazar 3nokta3.com diye bir site açmışlardı. tipik bir türk davranışı olan bu durum sonucunda, iki sözlük sitesi de patlamıştır.
ayrıca çok güzel bir teması vardı portakal diye.
güncel Önemli Başlıklar