bugün

soğanı seven insandır. doğranır. peynir bile atılır.
menemen soğanlı daha güzel olur zaten amk.
Soğansız Menemen'in lezzetinin eksik olacağını bilen insandır.
menemen soğanlı güzel olmaz. Bana göre yanlış yapmıştır. Kendisi soğanlı menemen sever, afiyet olsun.
Samimidir.
soğansız menemen mi olur sorusunu büyük bir şaşkınlıkla bana sorduran başlık.
sevip sevmemek mesele değil soğansız olmama ihtimali yoktur. varsa da ben yıllardır yanlış mı biliyordum?
Tavukgöğüs eti ile tatlı muhallebi yapmayı da icat eden manyak insandır.
menemen'in kendisi soğan, domates, biber sote demektir zaten.

yumurtayla karıştırılageldiği için yumurtalının ismi de menemen kalmıştır. soğan olmadan zaten menemen olmaz.
Memeli slogan yapan insan diye okudum, yaşasın memelerin özgürlüğü! diye bağırmaya geldim ama çok yanlış gelmişim.
ehem neyse tanim; işi doğru yapan insandır.
Ağzının tadını bilen insandır. Soğansız,bibersiz menemen yumurtasız omlet gibidir. Öyle şey mi olur. Bol soğanlı yapılır menemen. Hafif etli kalır soğan sonra ekmekle bana bana lööp lööp yenir. Canım çekti bee.
Menemene o soğanları incecik doğrayarak yerken ki o hazzı doruklarına kadar yaşamak isteyen insandır. Benimdir.
Daha lezzetli olur.
soğansız menemenin hiçbir sike benzemediğini bilen insandır.
çok iyi menemen yaparım. övünmek gibi olmasın yumurtadan 72 çeşit yemek çıkarma kapasitesine de sahibim. bazen böyle arkadaş ortamı olur, herkes acıkır, yapılması pratik ve kısa olan menemeni sahneye davet ederiz. herkesin gözünde bir neşe, bir huzur kaplar ya işte o günlerden birinde.. menemen için soğan doğrarken.. yemek yapılmasına hiç bir katkı sağlamayan el bebek gül bebek büyüyen ana kuzusu istanbul çocuğu girdi.. ve dedi ki '' ya kanka menemene hiç soğan olur mu?'' dedim ki şu bıçakla seni doğramadan siktir git buradan..

bu konuda tavrım nettir. menemeni menemen yapanlardan birisi de soğandır. nasıl insanın 5 duyu organı varsa menemenin de 5 duyu organından biridir soğan.
mükemmel insandır alnından öpülesidir gidin onla evlenin.
Simdi biz boyle bi durumla daha once de karsilasmistik.
Dedikki soganli olur ama ikna edemedik.
Vercen sopayi en son care artik napican. Bana onemli bir memleket meselesiymis gibi geliyor bu durum bana. O halde yetkilileri derhal goreve davet edelim okadar yemek programi su bu var bu ise de bi cozun bulsunlar veyahut sogansiz olanina baska bi isim bulsunlar.
Sürekli gaz yapar ve mideyi yakar.
Bana göre yumurta bile kırılmaması gereklidir.
işi bilen işe gidendir.
why not?
soğanlı domatesli biberli yumurta yapmıştır. menemen demeyelim.
Farklı şeyler denemek isteyen insandır.
menemenin orjinali soğanlı olduğu için doğru yapan insandır.
ha ben soğanlı menemeni yapanın ağzına tavanın çukur yüzeyiyle vururum orası ayrı.
(bkz: acı gerçekler)
Teyzemdir...

Durduramıyoruz efendim katıyor.
Kırk yılın salsa sosuna yumurta kırıp yiyen insandır. Ama biz yemeyiz.
ağzının tadını bilen insandır.

hayatının ilk 20 senesini soğansız geçiren biri olan ben tarafından takdir edilir.