bugün

Kuşkusuz maalesef bizim imtihanımızdır. Memem olsaydı keşke, o zaman kalemim kuvvetli olurdu.
memen olsaydı senin kalemini kırardım ben kanka. kimseye bırakmazdım.
Kuşkusuz yine gözlenendir. Başlık açılır, 1 entry. Meme eklenince 26152 entry. Ben de meme atacağım başlıklara artık.
(bkz: lord marcus amoralist primeses in memeleri)

Hakkında başlık bile var yalançı!
Küçük memeyi savunma durumudur. Sonuna kadar savunacağız.
önce memeyi görelim.
Varlığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Üzücü dürüm.

Ya aşkım gel sarılalım.

görsel
Kuşkusuz sözlüğe tekrar gelinen şu günlerde yüze çarpan hakikattir. Memesi olmadığı ortaya çıkınca erector bile yalnızlaştı.

Şimdi gelir "irkiklirin di mimiliri vir." diyen lüzumsuzlar.
başlığı okuyunca ben de bi an sinirlendim ama sonra düşününce hak verdim. düşünsene bi tarafta meme var bi tarafta sen varsın, sana niye ilgi göstersin millet amk akıl var mantık var.
bu başlığı gör memem lazım...
sözlüğe bir daha üye olursam kesinlikle kadın olarak gelicem. ota boka artı alırım en azından. bilgi giriyoruz da ne oluyor sanki! memesiziz diye ilgi göremiyoruz...

t: haklı bir isyan!
goguslerimin buradaki bircok bayan yazardan buyuk oldugu dogrudur.
görsel
Kuşkusuz insanı sözlükte kendisiyle Bir başına bırakan yoksunluk. Silikon taktıracağım.
(bkz: vajinam olmadığı için özür dilerim)
görsel
Demek ki sadece memen değil, başka meziyetin de yok kardeşim.
tek sorun buysa takma memeler satılıyor internette.
memen varsa bir meziyetin olmasi gerekmiyor.her turlu kalemin kuvvetli.
her turlu popisin.

--spoiler--
iyi bak amında yoktur senin.

--spoiler--
da ayri kank.
oyuna gel memen lazım...
Timsahların uğradığı haksızlıktır.
Kuşkusuz yazar kişisini kahreden olay. Bir kere nick için bile övgü almadım, hepinizden nefret ediyorum 7 kişi hariç.
Tamam tamam, sözlükteki en güzel memeler seni lord tamam.
Siz hala memeniz yok diye ilgi görmediğinize yanın. Timsahların memesi yok diye haksızlığa uğradıklarını yazmıştım (#45922802). bugün öğrendim ki timsah bile sikmişler zamanında. (bkz: timsah silken arap)
Kuşkusuz bugün yine yüzüme çarpmıştır. Olsaydı bana da sorular sorardınız. silikon yaptıracağım zaten, silikon tabancası komşuda, gelince yapacağım.