Şüphesiz ki son günlerde sözlükte bol bol görülen kız kavgalarının iki tarafı. benim oyum meme atan kızlardan yana. sonuçta burası bir sözlük ve memeler hakkında bilgi almak da en doğal hakkımız.
görsel
Valla 3 aydır sözlükteyim. Bu tartışma çok hoşuma gidiyor. Burası çok samimi bir yer. Burada herkes liseli. Erkekler 31.abazan.
Kızlarda ilgi budalası.
Süper ortam.
Meme atanlar genç ve güzel.
Karşı çıkanlar sözlüğün eski popileri.
Dm.Den neler attıkları belli değil ama yeni rakipleri ilgiyi toplayınca birde muhafazakarlaştılar.
Tamamen doğal ve insani bir durum bu.
Bu versusun kazananı biz erkekler.
Birden değerli olduk.
Sakın buraya sözlük bozdu yazmayın.
Bu sözlük hep bozuktu. Tüm eğlencesi burada zaten.
Not:ben ayak fotosu atan erkeklere gıcığım.
döğüşerek halledilmesi gereken kavgadır. eski roma usulü arenayı kuralım kapışsınlar. biz erkeklerde tribünlerde ellerinde şaraplarla gaz veren kitle oluruz.

hani halı sahalarda falan takımlar karışmasın diye bir taraf yelek giyer veya "üstsüz" oynar ya tüm takım. bir fikir sadece hemen şey etmeyin karışmasın diye dediydim.
Haksız kızlardır.
Bülent ablamız ne demiş idi?
- Memoş benim, popoş benim;
Varsın çatlasın eller...

Zaten sözlük kuralları var size ne yahu!?
ve bu lüzumsuz kavgadan hunharca faydalanan sözlük erkekleri..
Ben meme parantezine alıp bir daha okuyayım şunları, anlamadım.
Sözlük ilim irfan yuvası ise bence sözlüğe meme atanlar kazanmalı.

Neticede içimizde hiç meme görmeyen ergenler var. Baka baka en azından teoride fikir sahibi olurlar.

Pratikte Allah Kerim..
Eleştirirken ağız bozmaktan da geri kalmamış kızlardır. Nasıl bir öfkeyse artık?..

Kadınlar neden geniş omuz, dar kalça, baklava, tulumba mevzularıyla erkeklerin karşısına dikilir?

Sen millete salak diyeceğine git de önce, elin, saçın, ayağın erkekler ve kadınlar üzerinde nasıl bir etkiye sahip onu öğren.
O zaman neden foto atıyorsun? Yenmiyor o eğlencelik olayı.
Evinde yalnızlıktan kendi ellerine tek başına bakmak seni üzüp sözlükte eğlence aratıyorsa önce millete salak dememeyi öğren.
Salak dediklerinle eğlenemezsin çünkü dadming etmez.
evet.
bu yaşımıza kadar hiç meme görmedik biz. uludağ sözlük sayesinde bu açığımızı kapatıyoruz. internette çünkü sadece burada meme var.
burada eleştirilmesi gereken bizler değil, gaza gelip mementolarını fütursuzca paylaşanlardır.
bu yeni nesle kara mizah ve ironiyi öğretmek lazım.
Erkeklerin her türlü kazanımda olduğu versus.
Meme atanlar ve meme atanları eleştiren kızlar çaylak olmuşlar.

Kazanan ; boykotçular.
Meme atan tüm ilgiyi kendine cekiyor. Eee o kız ne yapsın? Onun da istekleri var. Sonra ilgisiz kalınca meme atanları kıskanıyor ve sürekli onlara laf sokuyor. Gereksiz.
Sözlüğe meme atan kızlar yüzünden kedili fotoğraf paylaşan kızları üzdünüz lan ayıp size be !
benim gönlüm; önce meme atıp sonra başka meme atan kadınların memesini eleştirenlerden yana. sonrası memeception. çığ gibi büyüyen bir akım.