bugün

(bkz: bir derdim var yaşanmışlıkları/#16303185)
uzakta dostunuz olacağına yakınınızda düşmanınız olsun muydu nasıldı o söz? tamamını da bilmiyorum ama güzel sözdü işte. o sözü armağan ediyorum kendisine. gel gelelim ki kendisi ibne bir arkadaştır işte. koskoca arkadaşlığımızda kendisi şu ana kadar bir tane çeyrek kokoreç ısmarlamıştır başka da bir şeyi yoktur. onun da zaten ekmeğin içinde 2 cm bir et vardı o kadar. eğlence ve müzik dolu şu video ile sabahlara kadar eğlensin.
http://www.youtube.com/watch?v=aprfDCnFx-8
(bkz: george costanza)
katıldığım zirvede ısmarladığım ızgara köfteyi daha tatmadan benden çalan yazar.

unutmadım, unutmayacağım, her adımını takip ediyorum memcos.
adam haklı beyler.

(#16746864)
aşırı sululuğu ve fırlamalığı sebebiyle gıcık, ara ara sempatik şahıs.
liseliyken beni çok seven lakin üniversiteye başladığımdan beri s.klemeyen çok değerli, muhteşem yazar abim.
valla bilsem kazanmazdım abi.
saygılarımla..
"zaa xd"
"muslera gol atar, melo penaltı kurtarır yoksa siz hala annenizin takımını mı tututyorsunuz"

facebook duvarından alıntıdır.

büyük galatasaraylı dostum.
yanındayken akla bir türlü gelmeyen repliktir.

aha da hatırladım lan.
en sevdiğim gemide repliğini buldum ya la.

bu dünya iki şeyden yıkılacak; bir binadan bi de zinadan. allah sonumuzu hayretsin. mahşer günü bütün binaları deniz geri isteyecek. batan bütün memleketler gibi. deniz kumu eninde sonunda geri alacak. çaresi yok bunun.
(bkz: gemide)
--spoiler--
abi senin memleket nere?
--spoiler--
*
(bkz: combusken)
bir adet yazar.

ya bi zirvede yazarın bir yazmıştı la ne güldüydüm sebepsiz ya ahahaha.

sigortalatmak başka memcoslatmak başka. haha.
bir adet düşünmeden konuşan ve bu sebepten ötürü eski bir yazar arkadaşımın kalbini kırmış yazar. haz etmiyorum kendisinden.
Sağolsun yazar baya güldürdü gece gece . 4 cm farkla kaybetti beni .
dün doğum günüydü. özlenen şapşirik.
2011 sözlüğe yeni üye olmuşum, bu adamın entrylerini deli gibi takip ediyorum.
kendisi bilmez bu kadar serseri gibi takip ettiğimi kendisini.
çok hoşuma giderdi yazdıkları, sayfalar yazsa okurdum lan.
favorimi burda yapıştırmak isterdim fakat bulamadım, kafam da gitti, zaten adam da gitmiş sanırım.
uğraşmaya gerek yok.
neyse 2011 den kalan özel mesajlarımı karıştırırken gördüm, bu herif bana mesaj atmıştı o ara
çok oynadığımız haxball oyununda. " gel bi vereyim eline " diye. heycanlandım lan.
http://www.uludagsozluk.com/e/11589576/
verdi de adam. oha ben bu adamı okurum ki, bu adam gibi yazarım ben de,
adam sözlük idolum, dediğiniz adam kendinizi kral sandığınız oyunda, gelip sizi sikip atıyor afedersin.
düşünsene bendeki hayal kırıklığını. bak 4 sene geçmiş unutmamışım o derece.

edit : üşenmedim buldum abi, #11234743.
yine o gün gibi duygulandım.
Çok hızlı dönecekmiş.
güncel Önemli Başlıklar