1. 1.
  şuanda umrede olan yazardır.
  --spoiler--
  abduleyh, hakkımda ileri geri konuşturma anladın sen onu.
  --spoiler--
  1 ... mematiumrede
 2. 2.
  zemzem suyu , kokulu tesbih ve ezan okuyan, alah diyen saati de ihmal etmemesini dilediğim yazar.
  1 -2 ... banabakinlan
 3. 3.
  irak, filistin turnesinden sonra umre ye de giden mematidir.
  4 ... sempatikdana
 4. 4.
  nesildaş yazar, hoş gelmiş.
  1 ... nickim benimdir
 5. 5.
  bunu saymayız, formatı öğrendiğinde yine bekleriz yazarı.
  2 -1 ... t bag
 6. 6.
  (#17074851)

  361 akp'li millet vekilerinden 96'si hariç, tamamının kabul oyu verdiği 1 mart tezkeresini "akp'nin geçirmediğini" iddia eden beyni sulanmış şakirt.
  5 -4 ... diken bey
 7. 7.
  okuduğunu anlamamaktan geçtim -ki gerçekten okuma yetisine haiz mi onu da sorgulatmadı değil- yazdıklarının neyi ifade ettiğini anlayamayacak kadar yetersiz; "yeri geldiğinde söylersin unutma ha" kafasında kendisine ezberlettirilen 3-5 sloganı da ne kullanacağı yeri ne şekli bilmeyen, boş, sığ şakirtin teki. ne yazık ki bunlardan çok var üstelik. değerlendirilebilecekleri yeni "cephe"ler de açılıyor allahtan, kendisini ordunun en önünde, suriye'ye yürürken görmek isteriz sözlükcek. evet.

  düzeltme: yetmiyor, durduramıyoruz hala algılamıyor, okumuyor, sadece havlıyor. özel mesaj hakkı elinden alınması gereken bir kullanıcı. yazar demeye yüreğim razı gelmiyor takdir edersiniz ki.
  4 -3 ... misskin
 8. 8.
  1 mart tezkeresinde; chp nin grup kararı almış akparti almamış ve mecliste iki parti vardır diyen yazardır.
  -2 ... mematiumrede
 9. 9.
  tek düzeliğe atım arap diye oynayanlar, bilmezler müzikte güftei-i arz en mutamet haldir, söz önemli ama müzik kaliteli mi bu soruyu hep soran yazardır.
  ... mematiumrede
 10. 10.
  (#17089919)

  bir zamanlar ırak savaşına asker göndermek için yırtınan, ülkeye açtığı abd üssleriyle türkiye'yi uçak gemisine çeviren, ırak'ı bombalayacak her uçağın türkiye'den kalkmasını sağlayan tayyip'in 1.5 milyon arabın ölümünde "hiç bir suçu olmadığını" iddia eden ağır şakirt..
  1 -1 ... diken bey