bugün

Malatya AKP Gençlik Kolları MYK üyesi. şafak pavey'e “Allah bir bacağını almış, hala küfürden uyanmazsın, nedir bu inatçılık!” tweetini gönderebilecek kadar gözü kör, gönlü kör, varlık sınıflamasında en aşağılarda, oksijen israfı.

pavey'in bir bacağını ve kolunu kaybetmesine sebep olan o tren kazasının, yaşlı bir kadının trene binmesine yardım etmeye çalışırken dengesini kaybetmesi olduğunu bilmiyor gibi görünse de... hoş bilse bile ne gam!

tüm dini sistemlerde, tasavvufta, batı merkezli new age inanç sistemlerinde,.. vesair, kalbi küf bağlamamak ve dahi tokat atana diğer yanağın dönülmesi öğütlenir, kimi zaman açıkça, kimi zaman üstü kapalı olarak. yok diyorum yok, ağzımı bozmayacağım, kalbimi paslandırmayacağım, ama duramıyorum. bu mudur karşılığı? bu kendi güzel, gönlü güzel, insanların ağzına almaya dahi çekinir olduğu ne kadar hassas konu varsa meclise taşımaya korkmayan bu kadının hakettiği karşılık bu mudur?

bu iki ayaklı organizmanın, küçümsediği o engellilik durumuna düşmesini tüm kalbimle temenni etmekten başka çare gelmiyor elden.
hatalıdır, cahildir cehaleti bir engel üzerinden siyaset yapmasıdır, gerçi kimsenin adını bilmediği birisi iken bu yaptığı hata ile ülke çapında kötüde olsa bir üne kavuştu, özür dilesin şafak pavey'e bir demet çiçek alsın, demokrasi kültürü özür dileme kültürüdür, umarım özür dileme özürlü birisi değildir.
sabah saatlerinde medyada çıkan haberi okuduktan sonra facebook ve twitter hesabını dondurmuş olan zevattır. şafak pavey atılan twit sonrası, bu kişiyi özellikle partiden atılması için başbakana çağrıda bulunmuştur... bugün sosyal medyada çok tepki almaktadır kendisi, bir yönden bakınca çocuğada kızmıyorum.. adam akit gibi gazeteleri okuyunca, malesef bu duruma geliyor..

bak aklıma geldi bir tane daha vardı bunun gibi sığır. (bkz: 7 4 yetmedi mi)

neden bahsediyorsun sen la diyenler için ilgili haber linki: http://www.radikal.com.tr...1113353&CategoryID=78
şafak pavey'e "Allah bir bacağını almış, hala küfürden uyanmazsın. Nedir bu inatçılık!" diye bir tweet atan insancık. ne kadar aşağılık organizmalarsınız siz be?
bir insanın fiziki bir engelini kullanarak nefretini kusma yöntemini, aklı ermeye başlayan bir çocuk bile yapmaktan utanırken, bunu iyi-kötü bir yerlere gelmiş birinin de yapabilmesi bunun insan olmaktan başka birşeyle ilgisi olmadığını kanıtlamıştır. pişman olmak da insani bir duygu olduğuna göre, bunu kendisinden beklemek son derece yersiz olacaktır.
'senin insani engelin neyin cezası' sorusuna cevap vermesi gerekendir.
şafak pavey'in bedensel engelinden bahsederken kendi zihinsel engelini unutmuş insanımsı.
eğer allaha inanıyorsa, başına geleceklerden korkması gereken adam. zira allahın sopası yok...
(bkz: önay taşdelen)
güncel Önemli Başlıklar