bugün

Asfaltların tuzlanmadığı iddialarına "inanmıyorsanız yalayın" diyen kişidir.
boş vakitlerinde * twitter da solcular ile kafa bulan tırt başkan. gitse de kurtulsak artık.
bu adamın sonu ne olacak çok merak ediyorum ona göre hayat felsefemi tamamlayacağım.

çünkü bu adamın çevresinde gerçekten gönülden kendisini seven biri var mı bilmiyorum. bana göre yok. yani yaşlanınca pek çevresinde adam kalmaz. fakat parası muhtemel bok gibi olacak. kısacası paralı ama yalnız bir adam olarak ortada kalacak...

eğer paralı ile mutlu olursa, para mutluluk getirir anlayacağım. yok paralı ama sevgisiz kalıp mutsuz olursa şimdiden başlıyorum çevremde adam toplamaya...

para mı sevgi mi ? söyle başkan hangisi ?
(bkz: lord of the angara)
belki de dünyanın en sevimsiz, çiğ, hoşgörüden uzak kişisi.
konuşmaya başladığı ilk anda çevreye negatif elektriğini yaymaya başlar zira, tüm 'ben' merkezli insanlar gibi iticidir. içten bir insan olmadığı gülüşünden bellidir ki ona gülüş yerine 'sırıtmak' demek eylemi daha doğru tariflemek olur.

buna mukabil çalışkandır ve kendisi gibi ekibini de çok iyi çalıştırır. yalnız yakın çevresine güvenir ve kurmaylarını çok önemli bir yanlışları yoksa asla harcamaz ve kimselere de harcatmaz!

zeki bir insandır ama böylelerine zeki demek yerine 'kurnaz' demek, 'zeka' kavramını zedelememek anlamında önemlidir.
twitter hesabına gelen, hakaretli tüm tweetleri savcılığa şikayet eden kişidir.
Bu adamı en azından internetten tamamiyle kopartmak lazım. Gerçek dünyayı yeterince zehirledi. Mahvetmediği bir internet kalsın. Kendi sapkın fikirlerini kitapta toplasın, almak isteyen alır. En azından ulaştığı kitle kısıtlı kalır.
haddini bilmez, kendini solcu sanan, ana baba parası yiyerek sosyalist ayağına yatan saçma salak tiplere ders veren adam.

ankara türkiye'nin en güzel şehri mi? evet.
tipik bir üç büyük klübe yeni başkan seçilmiş bir insan gibi konuşmuş "enkaz devraldık." 27 mart 2012'de ankara büyükşehir belediye başkanlığı koltuğuna oturalı tam 18 yıl olacak. 18 yıl bu boru değil. bu 18 yılda toplu taşıma adına yaptığı tek şey şimdi o borçlarından dert yandığı eski belediye başkanının başladığı metro ve ankaray'ı tamamlamak oldu (yanılıyor olabilirim). kendi başladıklarının ise hali malum. ego'nun botaş'a olan borcundan falan hiç bahsetmiyorum. bunun dışında onlarca şey var tabi. gel gör ki 18 yıl öncesinden dert yanmak nedir arkadaş. sen nasıl bir insansın ya? sen nasıl bir dünyada yaşıyorsun? yani bu adama söylenecek gerçekten bir şey bulamıyorum. söz konusu açıklamalarını hayretler içinde okudum. allah akıl fikir versin kendisine. velhasıl kelam son derece fantastik bir insan buna hiç şüphe yok. kafası da çok güzel ayrıca güle güle kullanması dileğiyle.
siyasetin ajdarı.
bu sırıtmayla nasıl olup da diş macunu firmalarınca reklamlarda oynatılmadığına şaşırdığım şahıstır.
ankara dikmen'de dün itibariyle yıkım yapılacak yerde görevlendirdiği firmanın elemanlarının terör saçtığı insan.
yıkımı istemeyen halktan kişilere pompalı tüfeklerle bir grup terörist/mafya elemanını saldırtmış. 7 yaralı var.
bu adam iyiden iyiye tiranlığını kurdu, şaka maka güldük geçtik dalgamızı ama koskoca milyonlarca insanın belediye başkanı bu yahu, şaka gibi.
pis ayar yemiş twitter güzeli.

http://www.facebook.com/p...10&type=1&theater
yaptığı ışıklandırmalarla ankarayı japon genelevlerine çevirmiştir. bakınız atakule, parklar ,kızılay , cadde refüjleri vb.
mehmet özhaseki ve kadir topbaş ile beraber türkiye'nin en yiyici belediye başkanlarından biri.
Mehmet Özhaseki ve kadir Topbaşla beraber akpnin arkasinda en çok durduğu belediye başkanlarından biri.
mehmet özhaseki ve kadir topbaş'la beraber türkiye'nin en reklamcı belediye başkanı.
halkını bir kenara bıraktım, ilk defa geleni bile yıllardır şu hizmet ile tanıştırmış olan yüce şahsiyettir:

(bkz: ankara nın bug ları)
yüzyılın yalakası. Yiğit bulut un yalakalıkta çıtayı yükselttiği bir dönemde daha üstü olmaz derken zirveyi kimseye kaptırmayacağını bir kez daha bizlere göstermiştir. Minnettarız ney laaa!
obamaya neden teşekkür etmediğini merak ettiğim kişi.
bilboardlardaki son yapıtığıyla yalakalıkta sınır tanımayan, geleceği parlak, azimli bir belediye başkanı.
twitter üzerinden patlak karıları çok güzel haddini bildiren, nur yüzlü başkan.
ankara'da öğrenciler tarafından sevilmemesine rağmen birçok orta yaşlı insan tarafından deyim yerindeyse tapılan insan. ciddiyim. kaç tane yaşı 50'yi geçik insanla konuştuysam "Allah ondan razı olsun, çok büyük adam, çok iyi adam" deyip duruyorlar. "neye göre peki?" diyorum. köprüleri, parkları, yolları, şehri anlatmaya başlıyorlar. "vay anasını lan, los angeles'ta mı yaşıyormuşuz biz, haberimiz yokmuş" diyorum. sonra susuyorum, bir şey diyemiyorum. akşam 2-3 kilometrelik yol için 2 lira minibüs parası geliyor aklıma, kafam atıyor.

sorun kimde o zaman? öğrencide mi, onlarda mı?
sol frame de görmemle yine ne yaptı acaba dememe neden olmuş şahıstır ne yazık ki vardır.