bugün

islam dininde olan kıstasa kıstas kuralını uyguladığım öylesine bir yazar.

(bkz: frank lucas/#45234477)

görsel
kendisi taş kafa bir kemalisttir. yazdığı bir kaç giriye göz attıktan sonra vardığım kanı bu. zira her sözü, her lafı karşıt görüşü aşağılamak adına sarf edilmiş. kendisinin ve kendisi gibi düşünenlerin hiçbir hatası yokmuş, mükemmel insanlarmış gibi yazmış çizmiş. yazık lan. (bkz: muhaliflerdeki biz mükemmeliz havası)
sıkıntılı bi zat.. sözlüğe kim gelse benim fakem sanıyor kravisni tol tol eski bi yazar olduğunu söylemiştim onun kim olduğunu benden başka feriştahı bilemez ama unutma her firavunun bir musası vardır derler ya hah işte kravisni tol tol tam öyle biri.
güzel kardeşim sen niye hala mallara laf anlatmaya çalışıyorsun gerçekten anlamıyorum. boşver zaten herkes her seyi görüyor...(moderator haric).

bak keyfine sen.

tanım: yetkili bir yazar.
ah nerde o eski ramazanlar !? degil mi ?
Uzun zamandır ortalıkta olmayan saygı değer yazar arkadaşımız. Nerede olduğunu bilen var mı?
son bir aydır yazmamış değerli yazar. umarım iyidir ve mutludur.
siyaseten sadece akp aleyhinde entry girmesi dışında kötü bir yanı olmayan yazardır.
Başına bişey mi geldi acep diye merak ettiğimiz yazardır.
Umarım iyidir.
Bezdi adam mal aktroller yüzünden. Arada bir girip bakıyor çıkıyor artık sadece bazen denk geliyoruz. Sözlüğün yakında geleceği komple hal bu olacak. Eski ve istikrarlı yazarların hepsi çekip gidecek ve 2-3 mal burada kendi çalıp kendisi oynayacak.
Evlendirmek lazımdı bu adamı.sözlükçe Yanlış yaptık.
yaşıyor mu o ya aradım aradım bulamadım müge anlı'ya çıkacağım en son çare..
Şu adamı bile bezdirdiniz amk.
En son bayramını kutlamıştım ara ara yoklardım entrylerini şimdi hiç yok. Nerede hakikatten bu abi. Kesin trollerden bıktı gitti. Umarım iyidir. Bir yazar.
Az önce açık oyladı ama bir şey yazmıyor. Gel kardeşim okuma yaz bir şeyler. it köpek kudursun.
Kuduran feyköpek çıksın kasıyor.
hattı müdafaa yoktur, sathi müdafaa vardır. o satıh da bütün vatandır.

emin adanur'un sahibi olduğu sözlükte talimatlı moderatorün 3-5 tane pislik aktroll itini sürekli kollamasina isyan edip yazmayı bıraktığını düşünüyorum.

ama yazmayı bırakman zaten onların istediği şey.
gel inadına yaz ki kudursun it köpekler.
Yaklaşık 5 aydır yazmayan chp holiganı yetkili. Partiden parasını falan mı alamadı acaba merak içindeyim.
“Eskilerden kim kalmış ki?” Sorusuna cevap verilen isimlerden birisiydi. Geri dönmesi temennisiyle.
2021 kasımından bu yana yazmamış kaliteli yazar. özleniyor kendisi.
Şu sözlüğe üye olma sebeplerinden biridir.isabetli eleştiri yapan yazar arkadaşımız iktidarı eleştirdiği için bazı yazar arkadaşlar tarafından CHP’li sanılan (ben sanmıyorum öyle olsa bile saygı duymak zorundayız) yazar arkadaşımız.inşallah sağlıklıdır ya da başka bir durum yoktur.Özlenen yazar kardeşimiz.
Çok güzel yazan yazar.
sahalara geri donmus eski toprak.
(bkz: adam gibi adam)

iyi ki var.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar