bugün

nik altını bi şekilde kapattıran yazar. geçmişte bunun yüzüne kibarca tartıştık kaba saba yazılarda olmadığı halde en ufak eleştiride neden cidiye alıyorsun usta. git benim nik altına bak ibret al..
bazı beyinsiz gavatlara göre yalancı olan yazardır. allah kimseyi dönek yavşağın teki yapmasın.

(#41049763) hem bu entryi girip "modların kapattığını biliyorum" diyeceksin hem 10 dakika sonra gidip nick altını kapattırmış diye başlık açacaksın hem yediğin küskülerin acısını atlatamayıp gelip nick altından umutsuzca saldıracaksın. çok şükür ihtiyacımız olmadıkça yalan söylemeyiz ama gene çok şükür kanımızda böyle kahpelik de yoktur. hem birisine sürekli prim kasıyor deyip hem nick altını kapattırmış diye isyan etmek nasıl bir ahmaklıktır ? prim kasmak isteyen nick altını mı kapattırır. prim kasmak isteyen kapalı nick altına isyan edendir. açtır ki prim kasayım diye götünü yırtandır.
https://m.uludagsozluk.com/e/41128687/

Ulan sen yeme bari ulan yazarı. Yazıklar olsun puuuuh!
an itibariyle iddaa'dan yüklü miktarda para tutturmuş yazar. artık bizi tanımaz... bütün parayı leyla'ya basacak.
Fenerbahçe ve futbol hakkında yazması dışında herhangi bir hatası olmayan, Uludağ sözlük yazarları arasında en iyi 10 kişi arasında bulunan, ekşi sözlük bünyesinde ilgiyle okunacak bir yazardır. Elimde olsa futbol yazdırmazdım, bunun haricinde çok severim.
işsizlik yok diyenlerin teorisini çürüten yazardır. Ki inşallah işsizdir. Çünkü bir işi var ve sürekli entry girip savsavklıyor ise milletin hakkını gasp etmektedir. Emek hırsızlığına kapı açılıyor. Utandığı içinde nick altını kapatmış.

Eleştirilmeye bile tahammülü yok cici bebe bisküvisinin.
Devamlı zirlayan beyle bi tip.
görsel
Hangi entry ni okusaniz mıyıl mıyıl hep bi ağlak durum vardır.

iyi adam aslında ama fazlaca ukala.

Kendi gibi düşünmeyen herkes onun kafasına göre boktan ve yaramaz adam.

Aslında bu ülke Mel gibi adamlar sayesinde ayakta duruyor bakmayın, ben onu sadece onu kizdirmasini seviyorum.*

O beni sevmesede ben onu seviyorum yahu.
Ben giderken yoktu. Şimdide pek raslamıyorum.işsiz olsa çok entry girerdi.
Al burada ağla mel ciğim.
görsel
kendisiyle bile çelişebilecek bir şey.

hakkında açtığım matrak amaçlı bir kaç başlık üzerinden beni aklınca aşağıladı geçenlerde. zerre umurumda olmadı bu durum açıkçası. beni üzen tek şey şaka amacı taşıyan entrylerimi ciddiye alması oldu.

her neyse, sonra eleştirdi bir şeyler zırvaladı aynı minvalde karşılık verdi. insanları aşağıladığımdan, "s*ktirin gidin" dediğim için küfür ettiğimden falan dem vurdu. sonra hızını alamayıp daha da ileriye giderek düelloya davet etti. asdfghjk .

her neyse, sonrasında anladım ki bu mel mel bakan arkadaşımız, empati delisi, insana insan olduğu için değer veren, insanları aşağılamaktan imtina eden biri. üzüldüm, pişman oldum hakkında matrak içerikli başlık açıp entry girdiğim için.

aklımı başıma toplayıp en azından kendisine karşı saygı çerçevesi içerisinde davranmaya karar verdim zira çok etkileyici bir şekilde karşılık vermişti. aradan bir kaç gün geçtikten sonra yine bir sabah sözlüğe giriş yaptım.

bu sabah yani, ve bu başlık çıktı karşıma. sonra göz atamaya karar verdim. fakat o da ne, içeriye girdiğimde kendisini eleştirenlere "bütün çomarlar toplandık" şeklinde bir bkz verdiği entry ile gider yapıyordu.

şaşırdım tabi, "aman allahım, bu gördüklerim halüsinasyon olmalı" diyerek tepkime koydum. zira kendisi, hakkında argo sözlerle tanım yapıldığını iddia edip kızıp köpüren bu duyarlı arkadaşımız idi.

nasıl olur da insanlara "çomar, meczup, koca götlü (bu sansürlü idi ama allah için), hadsiz, bilale anlatır, sümüklü ergen, şerefsizler, zırlıyorsunuz" diyerek karşılık verirdi. gözlerimi ovarak tekrar okudum üstteki entrysini.

mamafih, gerçekti. kendisine karşı argo sözler ile tanım yapıldığını iddia eden arkadaşımız almış eline sazı verip veriştiriyordu sözlüğümüzün güzide yazarlarına. irkildim, kendi adına utandım, ardından usulca eksi oyladım.

ardından ise sözlük hesabımı kapatmaya karar verdim, zira bu türlü iki yüzlü insanların arasında daha fazla barınamazdım. kendinize iyi bakın, arkadaşlar. sağlıcakla! evet.
Bol taşaklı bir şeydir. Dikkat edin yani.
Valla sabah sabah çomar öttüren bir sey.
iti kopuğu, arap taşağı müptelası çöl ılıklarını inim inim inleten bir şeydir.

hepinizin kolektif zekası adamın frontal lobuna yetmez. dağılın ulan tıynetsizler.
siz şaka mısınız lan ? ciddi ciddi mi yazıyorsunuz yoksa eğlence amaçlı mı. ikincisi ise sıkıntı yok ama ilki ise büyük sıkıntı.

eğlence amaçlı yazılan entryde beni s...ceğini bana s...cağını yazan adam mı insan dostu ve şakasına açmış oluyor ? burada her türlü kin ve nefret söylemini söyleyip aileme varana kadar küfür edip beni ilk gördüğü yerde tokatlayacağını söyleyen bir embesile "gel yüzüme karşı söyle" demek düelloya davet etmek mi oluyor ? erkek ol demiştim sana o gün kıvırtma bugünde söylüyorum. beni döveceğini söylüyorsan gel ve döv. sen ne dedin "gerekirse arkadaşlarımı yollarım" böyle bir korkaklık var mı.

yazdıklarımın neresi yanlış ? tımarlı sipahi nickli eleman için bir anket açın bakalım tüm sözlük ne diyor hakkında. amansız akp yalakası yalamazsa ölecek hastalığına yakalanmış sabahtan akşama yalan başlıklar açıp kaynak bile gösteremeden iftiralar atıyor. kimseye ne küfür etmişliğimiz var ne ailelerine hakaret etmişliğimiz. ancak aptala aptal demek de hayatın bir gerçeği. aptalsınız ve bunu her gün suratınıza söylemekten imtina etmem. isteyen istediğini düşünsün. doğuştan gelen bir hastalık olsa başım gözüm üstüne ama okumayan araştırmayan doğruyu göremeyenlerin aptal olduklarını suratlarına vurmak da bir yanlış yok.
sana geçen seferde söyledim ben nick i kendim sildim,bildiğin konuyu çevirip işine geldiği gibi yazma.

Yada sor özelden bir daha sana mel a anlatır gibi anlatayım.

Bilmiyorsan da bilenlere git sor yahu.

Sonra bana mel deme diye kızıyorsun.
Sözlüğün aklı selim, yazdığı okunur hatta alkışlanır, yazım tarzı ve algısıyla, boş beleş tayfanın tozunu attıracak güçlü kalemi, aynı Zamanda nezaketi olan Aslan gibi yazardır.

Günde kaç entry girdiği, Nasıl girdiği kime nedir?
Patronunu korumak, emek güzellemeleri yapmak Nasıl ulvi bir duruştur, gözleri yaşarttınız vallahi!
Velev ki, yatında purosunu tüttüren armatördür, Zamanı boldur, size nedir, kime nedir?

Mel mel bakan gibson meyveli ağaçtır ve taşlanması doğaldır.
Kıskanma n'olur, Adam ol senin de olur!
ilgili entryde iş verenler hakkında değil ekrem imamoğlunun neden sabahın köründe iş yerine ( belediye binasına ) gelmesi gerektiğinin anlaşılamadığı anlatılmıştır. entry dikkatli okunursa istanbul büyük şehir belediyesinin kurumsal olmayan firmalar gibi bir işletme olmadığı anlatılmaya çalışılmıştır.

bu da çok acayip oldu lan entry gayet net aslında ama izah etmek gerekiyor demek ki *
kimseyi aşağılamayan veya küfür etmeyen yazardır. aha 27 bin tane entry duruyor orada gidin arayın bir tane bulamazsınız. aptala aptal demek hakaret değildir. çünkü aptallık doğuştan gelen engeller yoksa insanın elinde olan bir şey. oku araştır kendini geliştir kurtul bundan. yani basit algı oyunlarını bırakın kardeşim bizden uzak durun kafi.

gelip burada yalan söyleyeceksiniz. sonra sizin yalanlarınıza cevap yazanlara "benim muhatabım değilsin başlığıma yazma" gibisinden saçma sapan şeyler yazacaksınız. sonra cevap verilince vay efendim ayıb ediyorsun hani demokrasi hani ifade özgürlüğü. lan ifade özgürlüğüne bu kadar önem veriyorsanız önce reyisinizi eleştirin. kaç tane gazeteci kaç tane öğretmen kaç tane vatandaş hapislerde veya mahkemelerde sürünüyor. onlara gelince "konuşmasınlar sussunlar reyis haklı" ama kendinize gelince "nerede ifade özgürlüğü" biz istediğimizi yazamayacak mıyız. tek zeki sizsiniz zaten bu ülkede..

yalan konuşmayın hakkın yanında olun adaletin yanında olun dürüst olun gelip laf çarpmayalım yüzünüze. burada mevzu akp chp mhp değil. burada mevzu siyasette değil. hiçbirisi babamızın oğlu değil. buradaki tek mevzu haksızlık. yalan konuşuyorsunuz yalan. yalancılar, hırsızlar, ahlaksızlar sevilmezler. ben de sevmiyorum ne yapayım sevemiyorum. bir şeyi körü körüne savunuyorsan göt kılısındır. üstelik bunu biz söylemedik ki o teyze söyledi götünün kılıyım diye. sizinle aynı zihniyette işte.
“Aha 27 bin tane entry duruyor” mu? Şahsen Ben ikna oldum, ne diyorsa doğru diyor.

Tanım: bir yazar, severiz.
sözlükteki sevdiğim önemli yazarlardan biriydi. hala buralarda mı acaba?
Mel mel baktığım Gibson'dur.
görsel
Beni mesajla sözlükten mi kovdu. Yok ben sahibi değilim sözlüğün ama yetkili abilere seni yönlendiriyim bi tanışın. Formatı onlar sana öğretir..

Formatın kalmamasından istifade edip edep sınırlarını iyice zorlayan terbiyesiz yazar. Üstler görev yerlerine. Bu tip insanların çobana ihtiyacı var
Anlatılmaz yaşanır. Hiç rotasından vazgeçmedi eskilerden tanıdığım yazar abim. Severim sayarım kendisini. Kalemi keskin olsun. Var olsun.
görsel
Beyle demiş kendisi daha önce.

görsel