bugün

Cuhape beceriksiz olunca size de böyle enkaz kalıyor işte...

görsel
çıkarsın, çıkarsın..
2 milyon yolcu garantili bayburt havaalanı projesini iptal edelim dersen çıkarsın..
yok, memurla emekliyi öpüp sevmek daha kolay diyorsan, şu ana dek aşırı popüler bir bakan olmadığını sana garanti edebilirim..
Bu yüzden milleti daha fazla sikmeye karar verdik, yaptığımız vergi ve tüm başka zamlarda bunu gösterdik."

diye devam eden açıklama. Eksik paylaşım.
adam dinci ama hiç olmadı okumuş adap öğrenmiş, dünyaya gerçekçi bakıyor, bazıları gibi kafasından ben ekonomistim diye sallamıyor.
Daha kur korumalıdan çıkılacak.

O devasa para dövize altına akınca ortalık şenlenecek.
akp'lilerin uğramadığı başlıklar...

(bkz: yetersiz frank a hitap şekilleri)
Kaçakları durdurmak dışardan ülkeye para çekmek varken hala vatandaşa vergi yüklemekle ne yapmak nereye varmak istiyorlar? Sağ cepten sol cebe koymak gibi birşey. insanların artık vergi ödeyecek halleri kaldı mı? böyle olunca insanların sırtına ödeyemeyecekleri vergi borçlarını yükleyip bi de yok yere devlete borçlu yapıyorlar!
Allah CHP'nin belasını versin hep onlar yüzünden geliyor bunlar başımıza. Dalga geçmiyorum gerçekten onlar yüzünden. Acı ama gerçek.
Birkaç cümle açıklama yazdım sonra sildim. Boşver anlayan anladı.
Hahahaha çok iyi ya. Sormuşlar mı acaba kimden devralmış?
seçimi akpnin kazanmasının iyi tarafları da
oldu . çok bilmiş halkımız " dünya lideri erduvan "
iktidarının keyfini sonuna kadar çıkartsın . reis
artık çay atmıyorsun , vatandaş çaysız kaldı .
Sayın nebati'yi mi kastetmiş.
ama sonuçta ezanlar susmadı...
Çok değil 2015-2018 arasında Başbakan Yardımcılığı yapıp, üzerinden 5 yıldan geçmiş ve bu dönemde yine kendi partisi yönetimdedir. Bu durumda, devraldığı enkazda kendi payı ne kadar olur?
Cuhapeden kalan enkazın devralınması hödüsü şüphesiz.. cuhape 20 yıllık iktidarında büyük enkaz bıraktı akpye onu diyodur..
"Ben depremin enkazını kastetmiştim" der, çıkar işin içinden.

40 milyon dolar aldıysan bunu alırken düşünecektin. Şikayet edecek birisi varsa iğneden ipliğe her şeyi pahalıya alan halktır.