bugün

Fazla sorgulayan insanların hepsinin sonucu. Adam eğitimli, sorgulayan bir iradeye sahip, sonuç intihar. Güzel veda etmişti.
en iyisini yaptı.
her fotosundan ya da videosundan "üzülmüyorum eğleniyorum" kasmasında olduğu belli olan şahıs.arkadaşı olsam intiharı şaşırtmazdı.
O biiiir ileri görüşlü.
bir psikolog adayı olarak kendisini gündeme getirmeyi cidden istemiyorum ama hakkında bi entari yazılmıştı bu sözlükte. hatta eksilemistim. gene olsa gene eksilerim herhalde

"chp'den bir oy daha eksildi."

sonra mehmet piskinin twitterda tayyip hakkında yazdıklarına baktım da.
ak çomarlar: fare gibi kapana kısılmış hayati boyunca tek kitap okumamış, kendisine osmanlı torunu deyip kopek gibi kumanyasini bekleyen, tayyipe tapan ilkokul mezunu ama intihar etmiyor hatta muhtemelen bunu akıllarından bile gecirmiyo.
ama kendisi olu su anda. ilginç ya.
bugün seni andım be adam ben sen miyim diye hani videonda dediğin gibi her şeyi tükettim mi bilmiyorum. harika kadınlar tanıdım harika işler yaptım belkide senin kadar cesaretim yok şu zamanda. ışıklar içinde uyu umarım mutlusundur şimdi.

https://www.youtube.com/watch?v=GGNLLJz4Ajw
bilirsiniz, digital intihar notu bırakarak dünyadan ayrılan bir adam. intihar videosunun altında birinin yorumunu gördüm. bir de siz bakın*:

görsel
ibretlik. (bkz: bu çocuk okur)
Av tüfeği ile kendini vuran gencin haberini ararken denk geldim. Mağaradan yeni çıkmış gibi hissediyorum. Bu hayatın yaşanır olmadığına karar vermek noktasında eğitimli olup olmamak tartışılmıs başlıkta.

Insan öğrendiği ile kendini bu hayata baglayamiyorsa bence yanlış okumalar yapmıştır. Einstein bile olsanız hayata tutunmayı basaramazsaniz kimseye faydali olamazsınız. Bu nedenle bencil olmayı destekliyorum aliminyum.
idolümdür.
Yakındır aynı sonu yaşamamız.
Kimse kusura bakmasın ama bok yolunda ölmüştür abimiz. Yani demek istediğim hiçbir amacın uğruna ölmedi. Kendisi iyi kötü insandır orasını bilmem ama intihar kadar aptalca birşey yoktur sanırsam dünyada. Bak basit bir mantık yapalım, intihar edeceksen her türlü öleceksin zaten. O zaman çabalasana birşeyler için, ölüm korkusu yok o yok şu yok. Arkanda bir eser bırakta git. Keşke sende az çabalasaydın be mehmet usta.

Hayır zaten ekonomik durumun baya iyi gözüküyor, sosyal çevren baya sağlam, eğitim durumun bir hayli yüksek. Daha ne istiyorsun? Psikolojin mi bozuk? Lan o zaman belediyede asgari ücretle sabah akşam köpek gibi çalışıp bir oğlunu askerde şehit veren babalar anneler napsın? Onlar intihar etmiyor sana noluyor harbiden? Yazık etmişsin kendine be usta harbiden.

Neyse, müslüman da değilsin allah rahmet eylesin de diyemiyoruz. Huzur içinde mehmet abi.

Edit: eğer yanlış birşey dediysem tartışalım özelden.
koca yürekli abi.
herkese benden şarap dedirten adam.
edit: allah rahmet eylesin.
yaptığı gerçekten yanlıştır. hadi intihar edeceksin neden şov yaparak intihar ediyorsun. bunlar hep ego, hep dikkat çekme çabası. şimdi ölecek adam neden dikkat çekmek istesin diyebilirsiniz. ama şu anki duruma bir bakın, adam bunu yaptı ve üzerinden bunca zaman geçmesine rağmen mehmet pişkin deyince direk aklımıza geliyor. bunda başarılı olmuş.

yani demem şu ki, mademki intihar edeceksin bunu sessiz sakin yap. böyle yap ki ölümün asil olsun. böyle reklam kokan, bok yoluna gitmiş biri olarak gözümde.
bir akım başlattı.
müslümanlar gibi intihar bombacısı olmamış, kendi halinde intihar etmiştir. klas bir hareket.
Pişkin mi acaba diye sordurtan adam.
Geçen gece saat 02 civarı sebepsizce açıp izledim bir insan ancak bu kadar samimi bir dille veda edebilir rahat uyu sevgili mehmet.
Bu rahmetli arkadas olmeseydi bizim hayatimizda ne artacakti? Hic. Olunce ne eksildi? Hic. O zaman bize giren cikan yoksa ne bu kasinti? Yok iyi yapmis, yok bok yoluna gitmis didismeleri nedir allah askina?
peşinden geliyoruz abi. bura bizim değil bizi öldürmek isteyenlerin ülkesi!
intihar videosu çektiği için kızdığım insan. Hayır neden bunu paylaşıyorsun. Kaç tane çocuk izliyor onu. Neden insanların psikolojisini bozuyorsun. Konuşma ve tipinden belli salağın biri olmadığın. Ama yaptığın yanlış. Sen insanları düşündürmek istiyorsun belki ama emin ol düşündürmek istediğin insanlar onu izlemeyecek bile. Ergenlerin psikolojisini bozacak videon sadece.
Nezaketini ölürken de korumuş bir beyefendi. Böyle insanlar ölürken neden pislikler yaşar?
Sabahattin ali ye asiri derece de benzemektedir.
Yarın sabah ölüm yıldönümü olan kral adam. Unutursak kalbimiz kurusun.
2 sene önce bugün hayatına son veren elit adam. Huzur içinde uyu.