bugün

Tim başkanı. Atatürk havaalanı kapanırsa herkes 10 lira versin araziyi alıp yeşil alan yapalım demiş. Hani lan bu ülkeden mucit çıkmıyordu. Zehir gibi adamlar var. Ben elimi cebime soktum 10 lirayı hazırladım..
hemen, derhal ekşi sözlüğü satın alması gereken mehmettir efendim, baksana adam bi de büyük ekşiymiş...
TFF'nin yeni başkanı.
Eski bylockçu gs'li tff başkanı. Fenerbahçenin kazandığı maçlardan sonraki hakemlere karşı kinci olduğu gs'nin kazandığı maçları yöneten hakemler içinse adil olduklarını söylediği iddia edilen şahıs. Gs'nin kupa töreninde gs'lilerden daha çok sevinen yüzünde güller açan birisiydi. Giriştiği her adaletsiz eylem en sonunda dönüp dolaşıp başına gelecektir.
iki takım kalsın daha çok para kazanalım diye uğraşan zat. kalan takımların emeği umrunda değil.
allah affetsin ama fetullah hainine benzetiyorum ben bu adamı. yüzü benziyor.
Ahmet Çakar: Benim futbolumu, telefonuna ByLock'u neden yüklediğini anlatamayan bir adam yönetiyor.
galatasaray taraftarı olması görevini yapmadığı anlamına gelmeyen tff başkanı. kaldı ki geçen sezondan bu yana galatasaray maçlarında aleyhte hakem hataları oldu.
atama ile bu kadar federasyon başkanı olunuyor. ya süper kupayı suudi arabistanda oynatmak nedir. adamlar atatürk pankartına izin vermiyor. yazıklar olsun ya istifa et adam gibi biri gelsin.
Türkiye Futbol Federasyonu başkanı. Tartışmalı bir isimdir. Süper Kupa krizi, teknik direktör Montella, Beşiktaş camiasıyla gerginlik, ismi duyulduğunda akla gelen kişi ve hususlardır.
hak ettiğiniz kişiler sizi ve maalesef bizi de yönetiyor...
bir stres topu görevi gören adam.
bu gitse yerine yine aynı model aynı zihniyette biri gelecek.

boş şeyler üstünde tepinmeyi bırakın ya hahahah.
Biraz onuru varsa bu gece istifa etmelidir ama sanmıyorum istifa edeceğini.
telefonunda bylock indirmiş olan mevcut tff başkanı.
Atatürk'ü Araplarla pazarlık konusu yapan zat. Hiç mi serefiniz yok?
türk futbol tarihinin tartışmasız en kötü federasyon başkanıdır.
Hayatında yapacağı en doğru işin istifa etmek olacağı tff başkanı.
Istifa ettigi soyleniyor.
Adam istifa etmemek için olmese bari.

Yeter diyordu bir ara yetmemeis demek ki.

Geçmiş olsun.
bunu kim başkan yapmış ya.

görsel
bu adam birine benziyor ama çıkaramadım tam...
flo'nun ve flo'da satılan ayakkabı markalarının sahibi olan ziylan grubunun yönetim kurulunda bulunan kişidir. flo'dan ayakkabı alırken kendisini ve tff'de yaptıklarını aklınıza getirip bir kez daha düşünmekte fayda var.
Hiç sevmem kendisini.istifa etmeli.
TFF'Yi Araplara satan şahıs.
Herifin telefonu, fetonun bylock yüklenenler listesindeymis. Bunca yıldır bu herife dokunmamislar.
Senin benim telefonumda böyle bir şey olsa hapisteydik.
Bir de utanmadan konuşuyor...
Aklım iflas etti. Bu herife kim göz yumdu?

https://www.instagram.com...NfzC/?igsh=MzRlODBiNWFlZA==