bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Fatih Sultan Mehmet Han'ı Kenan imirzalıoğlu’nun canlandırdığı proje, ocak ayında ekranda olacağından bahsediliyor.

bana soracak olursanız; beş para etmez. kadroyu oluşturanların geneli gezi rezaletini destekleyen oyuncular.

özetle; bir diriliş ertuğrul ruhu yakalamak imkansız. gezi parkı olayları gibi bir rezilliği destekleyen maşalara mı kaldı atam fatih sultan mehmeti canlandırmak?
    1 -6 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Afişten anladığım kadar kaliteli bir dizi geliyor. Fatih'in bilim alanında çalışmalarına da yer verilecek sanırım.

Bundan önceki fatih dizisi gibi muhteşem yüzyıl taklitciliğine kalkınırsa aynı hüsran olur.
    -1 ... ulu tengri
  3. 3.
    metin akpınar, altan erkekli başta olmak üzere çokça kaliteli oyuncu barındıracak dizi. senaryo iyi olursa tadından yenmez.

özellikle bir bölüm 60 dk olsa ve bütçesi yüksek olsa dünya standartlarını bile yakalarlar.
    1 ... volim te
  4. 4.
    2 trilyona çekilen ilk bölümü silinmiş. tekrar çekiliyormuş.

mehmed bir cihan fatihi

https://www.gercekgundem....bolum-silindi-301354h.htm
    1 -1 ... true
  5. 5.
    Metin akpınar, altan erkekli ve bir kaç oyuncuyu kadrodan çıkarmış birinci bölümü baştan çekilecekmiş.

Normalde ocak ayında yayına girmesi beklenirken şubat ayına sarkmış dizidir.

Zaten metin akpınar ve altan erkekli'yi bu diziye dahil etmek saçmalıktır. Haşa kötü oyuncular olduğundan değil bu diziye uyumlu oyuncu olmadıklarından.
    1 -1 ... ulu tengri
  6. 6.
    Sanki gezi'ye engin altandüzyatan katılmamış gibi boş boş konuşuyorlar.
    2 ... gezi parki direniscisi
  7. 7.
    Yavuz bingöl gibi trt'den dizi kapmak için soytarı olmalı herkes. Gezi'ye destek verdikten sonra.
    1 ... gezi parki direniscisi
  8. 8.
    Şarak sezer gibi olmalı herkes, yine gezi'ye destek verdikten sonra dönek!
    ... gezi parki direniscisi
  9. 9.
    Bu dizi başlayacakta ben görecem. Yaf....
    -1 ... gezi parki direniscisi
  10. 10.
    fragmanı da gelmiştir. bana pek ümit vaat etmedi.

https://www.kanald.com.tr...bir-cihan-fatihi-fragmani
    1 -1 ... karetta karettalar da ucar
kapat