aynı ben dediğim yazar. zirve organize ettirtmek lazım yerinden kaldırmak için vinç getirdik gene kalkmadı. bir ara kalktı dedim oynayacak, bi de baktım kaçıyor. vakit tamammış gidiyormuş güle güle..
en az benim kadar galatasarayli **, ozel mesajlar sayesinde tanidigim, sozlukte olduguna sevindigim yazarlardan biri.
bu adam * ile alakalı yazdıklarım kim tarafından neden yapılıyor bilmiyorum ama eksi oylanıyor. tuhaf bir tane olsa diyeceğim kendisi verdi canı saolsun. lakin 6 oldu. sanırım seveni pardon sevmeyeni çok, kıskanıyorlar.
ayrıca behiç aşçı mı dır garson mudur? o konuda da sonu kadar katılıyor ve destekliyorum allah'ın verdiği canı tedit unsuru olarak kullanan ve kendi almaya çalışan insan affetmezseniz affetmeyin gebersin, cehhenem de 7 kat zaten dibinde bir mekan ayarlarlar..
"atatürk'ün bütün ilkelerini yok etmeye çalışan recep tayyip erdoğan'ı bu denli savunan insan ya atatürk'çü değildir ya da atatürk'çülüğün ne olduğunu bilmiyordur, atatürk'çülük atatürk ilkelerine ve devrimlerine* sahip çıkıp onları sürdürmektir. bunlar kendisine okulda öğretilmemiş midir? yoksa ihl mezunu mudur?" diye düşündürten yazardır.
ayrıca sürekli kendisine entry girecek kadar megoloman olduğunu farkettiğim kişi. bırak da övecekse başkası övsün seni. insan kendi kendini över mi yaa?
ağzı iyi laf yapan yazar.
ama sadece o kadar.*
hakan şükür'e bok atanlara bok atar, canı sıkılır vandal mimar'a bok atar, behiç aşçı'ya bok atar. ulan acaba bok atmadığı kimse kaldı mı yazarıdır. haaa recep tayyip erdoğan vardı değil mi!? hay allah.. bak ona bok atmaz. ama ona bok atanlara bok atar. yine olmadı yani.. tüh!
ama kabul edelim polemik yaratmakta pek bir başarılı.
(bkz: sözlükte sazan avı)
büdüt: nickinin altına da entry girdim ama nişanlıymış, allah kahretsin bütün hayallerimi yıktın yazarı. *
(bkz: ulusa sesleniş)
sözlükteki en gereksiz * yazarların gereksiz bir şekilde uğraştıkları konuştuğu herşeyi zerresine kadar düşünen hesap eden hakkında yazdıklarıyla haftanın en kötü entrylerine girmeye aday olan bu bağlamdan da anlaşılacağı üzere doğru yolda olan yazar.. * * (bkz: çok eksi oy aldım doğru yoldayım)
sözlükte her renkte insan olur, olmalıdır...bu arkadaş o renklerden birisidir. gökkuşağı güzelse renk cümbüşündendir... ben bir rengim, o bir renk, diğerleri bambaşka renkler...yeni sözlük yılın kutlu olsun.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
inandığı şeylerden ödün vermemesiyle takdir toplayan yazar.
hakan sukurle buyuk benzerlikler icinde olan. ona buna ayar verecem diyen yuzunun sivilce dolu oldugunu dusundugum internete kalmaktan eleri nasir tutmus bir teenager. birde kardesim ara sira politik bir seyler dokturmeye calisiyor kendisini gulerek izliyoruz.

ayrica yasiyla ilgili ilk bahse aciyorum bence 7 yasinda.. yada cok genc gosteriyor.
bildiklerinden asla şaşmayan, iyi bir galatasaraylı ve iyi bir sözlük yazarı. teenager de değildir, olgundur gayet, hakan şükür ve galatasaray' la durduk yere uğraşan bazı bünyeleri cevaplamak ta hakkıdır.
ayrıca bir gavur yemeğinin adıdır. yamulmuyor isem amerika'nın.
o degil de saglam galatasarayli yazar.
basketbola ilgisi hoşuma gitse de ahmet kaya hastalığıyla beni kendinden soğutan zat.
hakan şükür' ü anlayan nadir yazarlardan biri. futbol bilgisiyle dikkat çeken, her konuda aydınlatıcı fikirleri olan yazar. bir de galatasaraylı üstelik, daha ne olsun?
burdan kendisine yıh yıh yıh diyor moderatorlere de selam ediyorum.
dunyayi kurtarmayacak, kostümsuz iki super kahramaniz kendisiyle.

simdi zumrut renkli ickimi icerken, arkadasima bir yazi yazmak istedim. alkolun etkisi kesinlikle satirlarimin arasina sizmayacaktir bunda anlasalim.

kendisinin konya da oldugu bir zaman diliminde uzun ve guzel bir telefon muhabbeti yapmistik.hep aklimdadir. sonra bozustuk hep olur ya boyle seyler bizde de oldu.

yakisikli gonul yakan arkadasimdir kendisi. insanlarin her bokta konustugu ve bilgi sahibi oldugu bir cagda, kendini ilgilendirmeyen konulardan uzak, erdemin hep alcak gonulluluk oldugunu anladigim gibi kendisinin de anladigini biliyorum.

yakin zamanda, saatleri ayarlama enstitusunde kendisini is ayarlayacagim.sonra butun zaman dilimleri bizim icin akacak ve biz zamani durdurmadan kendi hayatlarimizin kahramanlari olarak yasamaya devam edecegiz.
çoğu sözlüğü foruma çevirdiğinin farkında dahi olmayan 18-22 yaş arası yazarlar? geri dursun, kendisi, sözlüğün en iyilerindendir...
marion raven'le its all coming back to me now isimli hoş bir düeti bulunan yetenekli sanatçı..
ayrıca;
(bkz: i would do anything for love)
sahsen tanidiğim kadari ile akıllı uslu bir adem intibasi birakan ama son gunlerde içinde bulundugu bazi atraksiyonlarla bayan (bkz: yazarlara sarkanlar desifre edilsin) gibi atraksiyonlarla olsun ve bazi atraksiyonlari ile olsun gözümden düsen bir yazardir. derdi nedir sıkıntısı nedir bilinmez. bir ithamda bulunuyorsa direk olarak muhatabi olan kişiyi ayan beyan edersin yahutta ima yolu ile tenkid etmezsin. ammavelakin bu tip gizli atraksiyonlara girersen faturasini ödersin. bilemem anlatabiliyor muyum? ne diyeyim allah'tan akıl fikir niyaz ederim sana.
sözlügün icine sicma * islemini ne zaman bitirecegini merak ettigimiz yazardir.
dürüst, sağlam tespitçi.
uykusu geLen yazar.. hadi uyu artık.. senin canın sıkıLmış beLLi ki.. huysuzLuğun üzerinde..