bugün

Yer nişantası sözlük ve bu kadın mağazanın ortasında namaz kılıyor.

https://twitter.com/i/status/1550048441178460160

Yemin ediyorum islama biz dinsizler bu kadar zarar veremeyiz. Bu beyinsizler yüzünden insanların islama olan nefreti her geçen gün çoğalıyor.
mağdur olamayınca kafayı yiyor bunlar. illa biri diyecek ki hanımefendi mağazanın ortası namaz kılmaya uygun değil, o da hemen omo bozom kotsolomozo diye başlayacak...
bu kafir cin sanki bu bahaneyi mahşerde de söyleyince paçayı yırtacak.
Belediye seçimlerinde başkan adayı olmayacaksa kameralar önünde namaz gösteriş sayılmaz.
biri neden yakındaki teşvikiye cami"ini göstermemiş diye marak edilir.
işte bu ibadet değil , işte bu müslümanlık değil.
Şovdan başka bir şey değil. inandığın din senden temiz bir mekanda namaz kılmanı istiyor. Namaz kıldığın yer gerçekten temiz mi * her avmde de mescit oluyor veya en kötü en yakın camiye gidersin.
Koca istanbul da baska yer kalmadı tabi.
namaz niyazla işi olmayanlar gene çıkmış sahneye.
Zamanında ünlü boksör mike tyson da yapmıştı amerikada bir mağazada.
Bu başlıktaki bazılarına "çok haklısın" bazılarına da "has skechers" demek istiyorum. Onlar kendilerini biliyordur.
teşvikiye camii'nde niye kılmamış? ben daha dün gittim oraya ziyarete.
akpnin oyları iyice düştü anlaşılan. bacılar mağdur olmak için işi tacize vardırdığına göre.
Bence ürünü çok beğendiği için secde etmek istemiş olabilir. Nişantaşı garip bi yer aq daha geçenlerde watsonsta yıldız tilbe'yle yan yana alışveriş yaptık. Mağazanın birinde de yabancı bi kadın 2 koca memesini de sıyırmış biriyle bebeğini emzirirken diğerini de havalandırıyordu. Yani herhalde havalandırıyordu.
bunu yapan kişilerin türk olmadığı , arap uyruklu olduğu biliniyor. provakatif veya dalga geçme maksatlı olabilir. veya gerçekten de vakit namazını kaçırmak istemeyen biri de olabilir.
zaman ve yer icabı ile denyoluk denebilir buna.ama , küfredilmeyi hakedecek bir durum yok!
"biz gidersek din ( 98 tane maaş , koko , avutiy , merseles )
elden gider " diye ağlayacaklar . fatih tezcanın kodes kararı da
ilginç ...
Hayırin olduğu gibi ibadetinide şov yaparak gösterme.
nişantaşı nda o tarz giyimli birisi varsa araptır. Namaz kılması da mağaza sahibi izin verdiyse ve başka yer yoksa olabilir. Ha cadde ortasında kılanlar vardı, onları ezip geçseniz müstehaktı.
videoyu izleyemeyenler için not:

tahmin ettiğiniz dili konuşan, tahmin ettiğiniz giyimli ve makyajlı, tahmin ettiğiniz ırktan, tahmin ettiğiniz kültüre ait karılar var.